Слънцето пече, а форумка седи плете и разплита - 6

  • 93 232
  • 284
# 75
Здравейте плетачки!Завърших блуза,която започнах през зимата -
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2735149
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2735153
А това е модела -
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2735147
Втория модел разбира се е по-елегантен,но какво да се прави?

Ваня браво smile3501 , можеш ли да покажеш описанието на блузата,виждам ,че е на български  Praynig

Нюня,голяма си перфекционистка  smile3501
Виж целия пост
# 76
Тити, бъркаш в бримката от предния ред изваждаш конеца и с него си изплиташ бримката от иглатаи става като удебелена нишка от долния ред. Обикновенно в схемите ги има при плетене в кръг когаго има досста ажурен могив и трябва да се започне новия ред.

ааа, това го знам, супер красиво ми е, обаче според мен е за по-дебели плетива. По-плътни. за бански никак не ми се връзва.
Значи отново няма да се придържам към схемите  Crossing Arms
Виж целия пост
# 77

Мимиту,пак благодаря  bouquetНаправих всичко както пише,дано се отваря...
Виж целия пост
# 78
Нюня,голяма си перфекционистка  smile3501
Благодаря bowuu bowuu bowuu!

iskrone,покривчицата е много красива  smile3501.

Mimito,би ли сложила линк и с моите прои … 85;ия?
Виж целия пост
# 79
iskrone, Браво и за покривчицата и за снимката!
Виж целия пост
# 80
и аз браво! И на нуня браво, че май пропуснах преди.

абе в Красива мама се обсъждали някакви плетени диадеми за коса, очертавали се хит това лято. Ето снимка - давам идеи за лятото.
Виж целия пост
# 81
Не мога Sad Няма ми го бутона редактирай....
Виж целия пост
# 82
Коте,благодарско и на теб за линка....И на всички за добрите отзиви...Това си е голям стимул  newsm44
Виж целия пост
# 83
Галхен модела на блузката взех от тук http://rozali.com/zadoma/index.php?l=5&p=79
Броя на бримките не съм спазвала,нагласих си ги според преждата(Ира на 2 ката,за рюша на 1 кат).Свивките ги спазвах и се получиха добре.
Виж целия пост
# 84
vanyia,мерси   bouquet
Виж целия пост
# 85
Mimito, мисля, че ще можеш да добавиш линк чак при отварянето на следващата тема. На този етап май само моделатор може да го направи.
Виж целия пост
# 86
Mimito, мисля, че ще можеш да добавиш линк чак при отварянето на следващата тема. На този етап май само моделатор може да го направи.

Едва ли някой мод ще му се занимава с нашата тема.... Rolling EyesСъжалявам  bouquet
Виж целия пост
# 87
Момичета, какво плетете?
Влади Мира беше започнала един черно-златист пуловер.......Другите какво правят?
Снежана нещо ми се губи?
Виж целия пост
# 88
Записче и от мен, следя с голям интерес темата,страхотна библиотека има в началото на темата. Браво момичета! Grinning
Виж целия пост
# 89
Момичета, какво плетете?
Влади Мира беше започнала един черно-златист пуловер.......Другите какво правят?
Снежана нещо ми се губи?

И на мен ми се губи от около една тема вече Sad...

Иначе съм започнала: одеялцето за малката... чанта (за зеленчуци, но в последствие реших да е за кофичките и лопатките на детето) от пликчета... ръкохватки... диадеми... започнах и една кърпа за глава да мъча, ама щом диадемите ще са толкова голям хит дали да не наблегна на тях newsm78 (за Благотворителния базар са последните три неща).

Проекти мнооого: блузка за детето, шапка+шал, чанта за мен и за нея, някоя и друга играчка.

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия