Пациенти на Д-р Александър Калчев - 2

  • 10 228
  • 288
# 285
д-р Калчев не прави ин витро процедури от доста време.
Виж целия пост
# 286
Не прави ин витро, да. Прави само стимулации с кломифен и проследяване на фоликулите. За ин витро препраща към други доктори, преди беше Станулов, сега май Турция, но не знам със сигурност.
Виж целия пост
# 287
Да, на мен ми прави офис хистероскопия и махане на полип. Неприятно е, но не чак толкова, колкото PRP на яйчниците.
Виж целия пост
# 288
Не прави ин витро, да. Прави само стимулации с кломифен и проследяване на фоликулите. За ин витро препраща към други доктори, преди беше Станулов, сега май Турция, но не знам със сигурност.
Може би аз се изразих неправилно. Това имах предвид. С този кломифен има ли добри резултати. Има ли жена , която да е забременявала след тези стимулации вместо инвитро? Знаете ли към кои лекари препраща, освен Тургут, за който знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия