Пациенти на Д-р Александър Калчев - 2

  • 10 270
  • 291
# 285
д-р Калчев не прави ин витро процедури от доста време.
Виж целия пост
# 286
Не прави ин витро, да. Прави само стимулации с кломифен и проследяване на фоликулите. За ин витро препраща към други доктори, преди беше Станулов, сега май Турция, но не знам със сигурност.
Виж целия пост
# 287
Да, на мен ми прави офис хистероскопия и махане на полип. Неприятно е, но не чак толкова, колкото PRP на яйчниците.
Виж целия пост
# 288
Не прави ин витро, да. Прави само стимулации с кломифен и проследяване на фоликулите. За ин витро препраща към други доктори, преди беше Станулов, сега май Турция, но не знам със сигурност.
Може би аз се изразих неправилно. Това имах предвид. С този кломифен има ли добри резултати. Има ли жена , която да е забременявала след тези стимулации вместо инвитро? Знаете ли към кои лекари препраща, освен Тургут, за който знам.
Виж целия пост
# 289
Не прави ин витро, да. Прави само стимулации с кломифен и проследяване на фоликулите. За ин витро препраща към други доктори, преди беше Станулов, сега май Турция, но не знам със сигурност.
Може би аз се изразих неправилно. Това имах предвид. С този кломифен има ли добри резултати. Има ли жена , която да е забременявала след тези стимулации вместо инвитро? Знаете ли към кои лекари препраща, освен Тургут, за който знам.
Него препоръчва , но това не означава, че не можете да изберете друг лекар. Аз примерно когато бях при него на консултация се бях насочила към друг специалист, не към Тургут и бях подкрепена. Останах с впечатлението, че който и да избереш в Турция е до-добре, отколкото в България, според него.
Виж целия пост
# 290
Kira, знам за успели момичета от стимулации, тук във форума се сещам за 2-3 поне. Чела съм и за момичета без успех обаче. Трябва да си прецениш и за теб, има ли смисъл или не. Примерно и при мен беше част от плана , ако другото не сработи, но аз бях решила, че ако овулирам естествено, не задържам фоликули и т.н , няма смисъл от стимулация за мен и по-скоро щях да пропусна тази стъпка и да премина към ин витро. Може да поговориш с доктора във вашия случай защо го препоръчва и какво цели. Стискам палци!
Виж целия пост
# 291
Kira, знам за успели момичета от стимулации, тук във форума се сещам за 2-3 поне. Чела съм и за момичета без успех обаче. Трябва да си прецениш и за теб, има ли смисъл или не. Примерно и при мен беше част от плана , ако другото не сработи, но аз бях решила, че ако овулирам естествено, не задържам фоликули и т.н , няма смисъл от стимулация за мен и по-скоро щях да пропусна тази стъпка и да премина към ин витро. Може да поговориш с доктора във вашия случай защо го препоръчва и какво цели. Стискам палци!
Благодаря ! Аз имам 6 неуспешни инвитро опита и смятам да му се доверя, ако това ми предложи.Ако той ме отпрати и няма шанс, ще пробвам при Сигридов .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия