Абитуриентски страсти 2026

  • 58 636
  • 803
# 780
Ооо, абсолютно считам, че никога и никоя дама не си ползва след бала роклята. Това е абсолютно заблуждение. Роклата си е за бала и това е. Ако някоя не иска да й стои в гардероба, просто може да я даде на химическо чистене и да я дари, но и това дори не се случва. Най-често отлежава някоя година в гардероба и после на боклука. Момчетата пак евентуално може панталона или само сакото да облекат няколко пъти и после като се налеят и това не се получава. Нито аз, нито ММ, нито синовете ми сме си ползвали балните тоалети и костюми.
Виж целия пост
# 781
Толко си харесвах роклята от бала, че бях с нея и на абсолвентския бал, че и на доста събития.
Моята е черна, къса със сребристи почти невиждащи се ивици.
Виж целия пост
# 782
Тази Деметра е много красива наистина:

Залагам на нея за първото място.

Ето това момиче много ми хареса, участва с две рокли (не знам доколко е по регламента).

Виж целия пост
# 783
Тази Деметра е много красива наистина:

Залагам на нея за първото място.

Красива е наистина. И снимката е хубава, дори позата не ме дразни. И все пак, има ли други кадри?
Виж целия пост
# 784
Има още 2 снимки, по-нагоре някой качи едната, ето пак:
Виж целия пост
# 785
Много е хубава!
Виж целия пост
# 786
Това момиченце ми остава фаворит. Като цяло има много много красиви момичета.
Най-дразнещото за мен в роклите тази година - прозрачната долна част, през която напълно се виждат краката.
Препоръка към конкурса - въвеждане и на специална награда.
Виж целия пост
# 787
Тази мацка ми хареса


 А това не го разбирам.

И тази поза.
Виж целия пост
# 788
От новите снимки - красиво момиче с много драматична визия

Виж целия пост
# 789
Кога е финала?
Виж целия пост
# 790
От новите снимки - красиво момиче с много драматична визия


Не знам защо,идва  ми веднага асоциация с Mockingjay, от Игрите на глада Sunglasses
Виж целия пост
# 791
Ето това момиче много ми хареса, участва с две рокли (не знам доколко е по регламента).
Скрит текст:

Близначки са по имената - Ивона и Ивана или нещо такова.

---
Тази девойка е много симпатична
Виж целия пост
# 792
Тази девойка е мое много близко дете ☺️
Наистина е прекрасна.
Виж целия пост
# 793
Много е красива, гласувах за нея когато се появи, сега погледнах, натрупва бързо доста гласове!
Виж целия пост
# 794
На 26 юни приключва изпращането на снимки.
После ще обявят останалите дати.
Страхотно е момичето с розова рокля.

А някой виждал ли е ето тази девойка ? Видях я докато четях инфото кога приключват но не я намирам в конкурса за да гласувам. Много ми хареса. Ако някой я види, да ми я пусне моля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия