Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 23

  • 60 034
  • 552
# 540
Сабина Христова
Звезден сътрудник
  · 15 ч  ·
Според слуховете;
Сериалът «Още 17» може да завърши след летния сезон.
Виж целия пост
# 541
Нови новини от Бирсен

Разкрит е новият сериал на Вахиде Перчин
Новият сериал на Вахиде Перчин беше обект на много спекулации. Според изтекла информация, уважаваната актриса е подписала договор с MF Yapım, ръководен от Асена Бюлбюлолу. Сериалът, подготвян за новия сезон, е с кодово име "Centilmen" (Джентълмен)...

Вахиде Перчин, която наскоро се появи в сериала "Şakir Paşa Ailesi" (Семейство Шакир Паша), е обект на голямо любопитство относно новия си сериал. Според изтекла информация, Вахиде Перчин е подписала договор с MF Yapım, ръководен от Асена Бюлбюлолу. Сериалът, подготвян за новия сезон, е с кодово име „Centilmen“ (Джентълмен)...

СЦЕНАРИСТ НА СЕРИАЛА Е МУСТАФА БЕДЖИТ

Сериалът, който разказва историята на силна жена, която превръща внука си, когото крие от всички, в истински джентълмен в сянката на големите си битки, е написан от Мустафа Беджит. Водят се дискусии относно режисьора и канала за проекта.




Новият сериал на Октай Кайнарджа  Hamal
Разкрит е новият сериален проект на Октай Кайнарджа. Името на новия му проект, който той ще продуцира и ще участва, и който ще се излъчва по ATV, е "Hamal" (Носачът).

Октай Кайнарджа, който наскоро се появи в сериала "Ben Bu Cihana Sığmazam" (Не мога да се впиша в този свят), обяви новия си сериален проект. Името на новия му проект, който той ще продуцира и ще участва, е "Hamal" (Носачът).

СЦЕНАРИСТЪТ КЕРЕМ ДЕРЕН И НЕГОВИЯТ ЕКИП

Сериалът, който ще бъде заснет за ATV, ще бъде режисиран от Мустафа Шевки Доган. Сценарият е дело на Керем Дерен, Чисил Хазал Теним и Билге Курбан, а кастингът започва. Очаква се Октай Кайнарджа да събере още един впечатляващ актьорски състав за сериала Hamal, който ще се излъчва през септемврийския сезон.

Виж целия пост
# 542
Toni Helmy
публикувано вТурски сериали
Администратор
Звезден сътрудник
  · 7 ч  ·
💥Предварителен списък с телевизионни сериали, които ще се излъчват по турските телевизионни канали през есента на
 2026 г.:
1. Kanal D има 4 проекта:
— "Далечен град";
— "Рози и грехове";
— "Достойнство" 🆕
— "Daha 17".
2. ATV има 6 проекта:
— "Семейството е изпитание";
— "Просто Истанбул";
— "Имението Мерджан"(Коралово имение)🆕
— "Градът на изгряващото слънце";🆕
— "Портерът";
— "Любов и трон";🆕
3. Star TV има 5 проекта:
— "Ти си този, когото обичам";
— "Закони на природата";
— "Грозна";
— "Животът на другите";🆕
— "Планираме сватба".🆕
4. Каналът NOW има 6 проекта:
— "Йералти";
— "Наследник: Зовът на предците";
— „Майстор Омур“;🆕
— „Моята любов е Карадениз“;🆕
— „Парче от мама“;🆕
— „Студено в Адана“.🆕
5. Телевизионният канал The Show има 4 проекта:
— „Боровинков шербет“;
— „Стара приказка“;🆕
— „Съкровище/Джевер“;🆕
— „Може би това е любов“.🆕
6. Каналът TRT1 има 5 проекта:
— „Мехмед: Султанът на завоевателите“;
— „Това море ще прелее“;
— „Планината на сърцето“;
— „Разузнаване“;
— „Бракът е красив“.🆕 Вижте по-малко
Виж целия пост
# 543
Здравейте. Ако има гледащи и имат интерес към новите летни сериали има тема за тях ако искате да ги коментирате ☺️
https://bg-mam.ma/t/1888439
Виж целия пост
# 544
Здравейте. Записвам се в темата и бих помолила да ми препоръчате някой хубав филм. Изгледах "Това море ще прелее" и много ми хареса. Иска ми се да е нещо с поне малко хумор... 😵‍💫
Виж целия пост
# 545
Здравейте. Записвам се в темата и бих помолила да ми препоръчате някой хубав филм. Изгледах "Това море ще прелее" и много ми хареса. Иска ми се да е нещо с поне малко хумор... 😵‍💫

Моят Прекрасен Живот !!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 546
Мистър Грешен
Сезонът на черешите
Стая 309
Брак с чужденец
Новата невеста
Сладко отмъщение
Любовта на живота ми
С аромат на ягоди
Ранобудна птичка
Виж целия пост
# 547
Аз да изкажа възмущението си от финала на "Рози и грехове "
Толкова хубав сериал, такива оригинална и различна история , драматичен, вълнуващ и интересен.
А така да го орезилиха само в един епизод.
Много се ядосвам вече. Все повече сериали ги съсипват само и само да има още сезони.
Тотално се изложиха с финала. Излишна драма и много зле направен последен епизод.
И това с Азра поне можеха да си спестят. Гамзето се оказа страшна гадина.
Фантасмагориите много ми дойдоха. Имам чувството, че в движение пишат сериала. Голяма грешка!
Накрая Кадер дете на Серхат, след цял сезон очакване да се разбере, че е дете на Джихан, накрая супер нелогичен завой направиха.
Хич, ама хич не съм доволна.
Нямам против мафиотската нишка с бащата, даже ми е интересна. Обаче пресолиха манджата много сериозно.
Аз разбирам, че целта е да се предизвика силен интерес и да се чака с нетърпение есента,  ама много лош финал направиха.
Поне да имаше сватба. И да го бяха измили по-логично. Феновете сме много, много разочаровани.
Ще има съдбата на Шербета и Далечния град- манджа с грозде.
Наистина не им разбирам логиката при правенето на сериалите.
И съвсем сериозно обмислям да си гледам вече само старите любими сериали.
Виж целия пост
# 548
Аз да изкажа възмущението си от финала на "Рози и грехове "
Толкова хубав сериал, такива оригинална и различна история , драматичен, вълнуващ и интересен.
А така да го орезилиха само в един епизод.
Много се ядосвам вече. Все повече сериали ги съсипват само и само да има още сезони.
Тотално се изложиха с финала. Излишна драма и много зле направен последен епизод.
И това с Азра поне можеха да си спестят. Гамзето се оказа страшна гадина.
Фантасмагориите много ми дойдоха. Имам чувството, че в движение пишат сериала. Голяма грешка!
Накрая Кадер дете на Серхат, след цял сезон очакване да се разбере, че е дете на Джихан, накрая супер нелогичен завой направиха.
Хич, ама хич не съм доволна.
Нямам против мафиотската нишка с бащата, даже ми е интересна. Обаче пресолиха манджата много сериозно.
Аз разбирам, че целта е да се предизвика силен интерес и да се чака с нетърпение есента,  ама много лош финал направиха.
Поне да имаше сватба. И да го бяха измили по-логично. Феновете сме много, много разочаровани.
Ще има съдбата на Шербета и Далечния град- манджа с грозде.
Наистина не им разбирам логиката при правенето на сериалите.
И съвсем сериозно обмислям да си гледам вече само старите любими сериали.
И на мен не ми хареса финала, нищо интригуващо което да те кара да чакаш втория сезон с нетърпение
Виж целия пост
# 549
Да, има един мотив и това са парите, а не нашата логика. Моля който може да ми даде линк с озвучка на руски за тази вечер на "Само 17". Благодаря.
Виж целия пост
# 550
Ами жалка работа. Ясно е, че е за парите и все пак това за мен е твърде неуспешно като стратегия. (Стик изключвам парите и колко ще им донесе проекта). Говоря за стойността на продукта и това да се харесва на публиката.
Виж целия пост
# 551
Да, има един мотив и това са парите, а не нашата логика. Моля който може да ми даде линк с озвучка на руски за тази вечер на "Само 17". Благодаря.
Заповядай, тук ще бъде озвучката https://www.ivi.tv/livestream/eschyo-17/15521
Виж целия пост
# 552
Още един линк за "Само 17"
https://ruturkserial.net/vse-tr-serialy-iio94ggn4/eshchyo-semnad … serii-87ryhe.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия