Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 67

  • 75 711
  • 737
# 720
Сарми с телешко и булгур
Виж целия пост
# 721
Ципура на фурна за вчерашния празник
Виж целия пост
# 722
Торта за вчерашния празник.
Блатовете са от Лидл (медени). Кремът е прясно мляко, нишесте, захар и 2 жълтъка.
Виж целия пост
# 723
Торта за вчерашния празник.
Блатовете са от Лидл (медени). Кремът е прясно мляко, нишесте, захар и 2 жълтъка.
Fortuna, тези медени блатове постоянно ли се предлагат в Лидл или само в определени периоди и при кои щандове да ги търся?
Виж целия пост
# 724
При нас са при промоционалните продукти (след зеленчуците на същия ред), обикновено ги пускат около празници. Тези ги купих преди нова година (малко им беше изтекъл срока, докато се наканя да направя торта). В кутията са 4 кръгли блата, има и рецепта, но е с други кремове.
Ето как изглежда кутията
 
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 725
Ти 8 яйца сложи или по-малко?


Fatalina ,в магазин Березка също предлагат медени блатове.
Виж целия пост
# 726
Осем сложих.Брашното е само 3 лъжици и няма да стегне иначе.
Том Ям с пилешко
Виж целия пост
# 727
Привет, мили дами 🙂 Малко дълъг отчет при мен, но от радости по новия член на семейството не остава време за споделяне.
Първо хлебчето от лимец, с което най-голямото ни девойче ме зариби и вече пекох 3 за деседневка https://pep-4o.blogspot.com/2026/03/blog-post_23.html

Много супи - заешка, пилешка и картофена.





Пържени речни рибЕта,

свинско с праз и ориз https://pep-4o.blogspot.com/2025/12/blog-post_59.html

бъркани яйца с пресен лук и суджук https://pep-4o.blogspot.com/2026/01/blog-post_24.html

кебапчета и наденици, много зелени салати, които спирам, от едните краставици имахме проблеми със стомаха.

пържени кюфтета,

миди със сос Ладолемоно https://pep-4o.blogspot.com/2023/07/blog-post_19.html,

пилешки пържоли на фурна.

и едни замразени боровинки, които превърнах на сладко, че цяла зима има пресни боровинки в магазините и тези застояват.
Виж целия пост
# 728


Виж целия пост
# 729
Ти 8 яйца сложи или по-малко?


Fatalina ,в магазин Березка също предлагат медени блатове.
Благодаря и на двете! За Берьозка знам, но на мястото, в което съм в момента няма техен магазин. Не ми е проблем и не е спешно, просто питах за Лидъл.
Виж целия пост
# 730

Пилешко филе панирано и салата с цветна паста

Боб и пърленки
Виж целия пост
# 731



............................
Благодаря и на двете! За Берьозка знам, но на мястото, в което съм в момента няма техен магазин. Не ми е проблем и не е спешно, просто питах за Лидъл.
Следващата седмица ще ги има в Лидл!!!
Виж целия пост
# 732
От мен агнешки джоланчета и някое друго ребърце с ориз и гъби:


Зелена салата към агнешкото:


И един рамьон:
Виж целия пост
# 733

Дробчета и пилешки пържоли, имаше и панирани чушки, но не съм ги снимала.
Виж целия пост
# 734
diana lobodova, как приготви агнешкото? Много апетитно изглежда. eat
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия