Хасковските малчугани са игриви и засмяни

  • 17 785
  • 295
# 150
krasi_vasi
[/size]
Честит рожден ден!

Желая ти много здраве
Много,много щастие и усмивки
Много успехи
Много любов
От всичко по много и всичко да е най 
Честит празник и хубаво изкарване!





Момичета много разнородни мнения ми давате,за Грозева и незнам какво да направя.
Със сигурност ще си сменя личния лекар,но коя да бъде.


lubopitna аз съм на 17 години,нямам деца Joy
Питам за личен лекар за себе си.

Ако все пак имате някакви идеи и предложения все още бих се радвала да ги споделите.  bouquet

Лек и ползотворен ден на всички. smile3503 newsm47  love001
:
Виж целия пост
# 151
здравейте мами.в това хубаво време не ми остава време да влезна вав форума но утре ще сме в хасково при д-р цокова.поздрави и целувки на всички бебоци  love001  love001
Виж целия пост
# 152
Здравейте мами, извинете , че се намесвам в темета ви , но спешно ми трябва  детски невролог в Хасково.Ако може да ми помогнете с координати  или мнения предварително благодаря.
Виж целия пост
# 153
Не мога, да помогна. Съжалявам!
Виж целия пост
# 154
Здравейте мами, извинете , че се намесвам в темета ви , но спешно ми трябва  детски невролог в Хасково.Ако може да ми помогнете с координати  или мнения предварително благодаря.
Единственото име , което знам е д-р Василев. Преди 4 год. водих при него сина си някъде във Военна болница ( ДКЦ" Св. Георги"). За съжаление нямам кординати  и не помня точно къде се състоя прегледа.
Виж целия пост
# 155

 на една мини среща в центъра Вили (Toni4ka) и Диди( tony_nm)

Днес след 5 часа ще сме на площадката на Версай- елате да се запознаем.
Виж целия пост
# 156
Леле, колко са пораснали и двете хубавици!!! Shocked
Чудесни са! Peace
Днес няма да мога, че утре пътуваме и ще стягам багаж.
Виж целия пост
# 157
Днес няма да мога, че утре пътуваме и ще стягам багаж.
приятно прекарване, ще чакаме като се върнеш да се видим с теб и Вили.
Виж целия пост
# 158
Благодаря!
М/у другото, отиваме на национална форумска среща на
родените през април 2006 г.! Party
И ми е трепетно... Crazy
Виж целия пост
# 159
Здравейте мами. Ако има среща и аз мога да дойда по всяко време, в болнични съм. Много хубави момиченца имате, а тези с по - големите деца водите ли и тях, моето е на 5г. и 6м.
 И Енвиа супер за срещата, аз съм от септемврийки 2007, много бих се радвала ако и ние след време успеем да организираме такова нещо, приятно изкарване.
За детски невролог да кажа, аз знам само за Д-р.Илинска, но никак не я препоръчвам. За Д-р.Василев не съм чувала не знам дали е детски, но ако имате възможност заведете детето до Пловдив, конкретно за невролог, такова ми е мнението. Ето и координати в Пловдив - ВМИ , Д-р.Иванов тел.0888813100.
Виж целия пост
# 160
Ние със сигурност ще  дойдем и дано да успеем да се разпознаем.
Виж целия пост
# 161
И ние ще дойдем. Peace Дано само не завали.
Виж целия пост
# 162
И ние, само че малко по-късно! Всяка вечер сме там, как не сме се видели?
Виж целия пост
# 163
Вече взе, да ме е яд, че не мога, да дойда! Confused
Да направите снимки, ей! Wink
Виж целия пост
# 164
Момичета, къде се събирате?
Дъщеря ми е на почти 5г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия