Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 128)

  • 18 649
  • 482
# 135


Добро утро!
Виж целия пост
# 136
И днес сме с Керем в слънчевия ден! Flowers Four Leaf Clover

https://www.instagram.com/p/DVwqCdgDBND/?hl=bg







https://www.instagram.com/p/DVxnU9JjMxa/?hl=bg



Поздравявам ви с изумителната песен от този драматичен фрагмент с Керем ("АОС)

https://www.instagram.com/p/DVxnU9JjMxa/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/DVx9IhdDHcP/?hl=bg



@kanalddrama си спомня днес за проблемния, но очарователен Керем Сайер🇪🇦🇹🇷

От Милано - с очила и без очила, и с много хубава прическа! Hands Ok Hand



Не мога да пропусна този фенски пост и текста към нето! Hands V

https://www.instagram.com/p/DVwOPqXiCc9/?hl=bg



@thebursin Kerem 🌟🤍
Всеки път, когато те видя 💫, сърцето ми се изпълва с красиво чувство на щастие 💖🌸.
Усмивката ти 😄, очите ти 👀, присъствието ти 🌟 и лъчезарната ти енергия 🔥
правят всичко наоколо по-ярко и по-радостно 🌈✨.
Ти не просто се появяваш на екрана 💞, ти докосваш сърцата 💖, вдъхновяваш хората 💫
и караш всеки да се чувства наистина специален 🌸💖.
Страстта ти 💞, креативността ти 🌈 и добротата, която показваш на феновете си 💖🌹,
блестят във всеки един момент 💫✨.

Ти даваш толкова много от себе си — времето си ⏳, сърцето си 💖, душата си 💞,
енергията си 🔥 — и хората навсякъде го усещат дълбоко 💫🌸.
Ти караш другите да се чувстват обичани 💖, ценени 💞 и насърчавани 💫✨.
Ти не си просто звезда 🌟 — ти си светлина 💖, мечта 🌈, нежна магия 💫
и истинско вдъхновение 💞🌸. Всяка усмивка 😊, всеки поглед 👀, всеки малък жест 💖
оставя красив спомен в сърцата на хората 💫🌹 завинаги 💞✨.


https://www.instagram.com/p/DVxa1pjiN_i/?hl=bg







💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 137
В слънчевия уикенд - отново с усмихнатия Керем! Flowers Four Leaf Clover

https://www.instagram.com/p/DV0YxoqDbg3/?hl=bg





https://www.instagram.com/p/DV3BfGKgts7/?hl=bg&img_index=1



ХУБАВ ДА ВИ Е ПРОЛЕТНИЯТ  ДЕН!

https://www.instagram.com/p/DVo0BNPDOf_/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/DV2zvIIjQR2/?hl=bg





Скрит текст:







💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 138
Виж целия пост
# 139
https://x.com/i/status/2033743321198186874

Текста към този пост няма да слагам.... сещайте се YumNerd

Виж целия пост
# 140
Виж целия пост
# 141
Пролетни напциси от сутрешната градина!





Започва излъчването на АОС в Латинска Америка! Hands V









Любимите смешните закачки на Керем.



Скрит текст:









💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 142
https://x.com/chimenti_sandra/status/2034165650826854758?s=20
Виж целия пост
# 143
Още един ден сискрените и  неподправени усмивки на Керем! Flowers Four Leaf Clover











https://www.instagram.com/p/DVsQn0EjC_O/?hl=bg



Още го няма тези дни... Чете сценарий... вероятно...



💖💖💖
Виж целия пост
# 144
https://www.instagram.com/stories/turkcell/3856778463588004714?u … =OTJ1b2xuejVsMTF2

Добро утро!
Виж целия пост
# 145






Гюнфер има роден ден.





Керем в "Сърцебиене"









Керем в АОС.

https://www.instagram.com/p/DWGviC2jPM-/?hl=bg







💖💖💖
Виж целия пост
# 146
Пролетни лалета от тази сутрин ❤️



И една красива усмивка! Flowers Four Leaf Clover







Гюнфер има роден ден.





Керем в "Сърцебиене"









Керем в АОС.

https://www.instagram.com/p/DWGviC2jPM-/?hl=bg







💖💖💖
Виж целия пост
# 147
От Керем стори честитява Байрям.

https://www.instagram.com/stories/thebursin/?hl=en
Виж целия пост
# 148
ЧЕСГИГА ПРОЛЕТ!:



ЧЕСТИТ РАМАЗАН БАЙРАМ СЪС СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ ОТ КЕРЕМ! Flowers Four Leaf Clover

https://www.instagram.com/p/DWHjnPcEZsl/?hl=bg







От недалечния архив.

https://www.instagram.com/p/DWEvsPaiBPM/?hl=bg





Скрит текст:
Ами, малко е като да кажа, че съм турчин и се чувствам така, но когато се замисля в края на краищата, осъзнавам, че не съм прекарал много време в Турция.
И искам да кажа, когато казвам на хората: „Да, аз съм турчин, аз съм Керем“, има ли малко липса на истина в това?
Защото...

Не го обясни съвсем.

Скрит текст:
Точно така, стигах до същината, добре, не съм израснал в Турция, израснал съм в много различни страни.
И преживяванията, които имах в тези страни и т.н., са това, което ме направи това, което съм. Добре, майка ми, баща ми, баба ми, дядо ми и т.н., всеки може да е турчин. Но това, което също би ме направило турчин, е да живея в Турция и да усвоявам тази култура, да я усещам, да я разбирам.
И така, и в края на краищата, стигнах до това, искам да кажа, ако ще казвам това на хората, в Америка или на прослушване,
тогава трябва да има някаква истина в това, искам да кажа, не е само това, което пише в паспорта, искам да кажа, трябва да го преживееш и да го разбереш.
И се случи малко бързо. Бях загубил най-близкия си приятел по това време и тогава осъзнах нещо.
В Америка?

В Америка. Беше в Ню Йорк. Той имаше инцидент с колело и това е. Тогава осъзнах нещо.
Искам да кажа, казах, чакай малко, животът е твърде кратък, всичко може да се случи във всеки един момент и в края на краищата аз живея този живот за себе си.
Така че да, ако има въпросителен знак, какво означава да си турчин или какво е Турция, да живееш в Турция,
тогава казах, трябва да го направиш без да мислиш, и след този инцидент веднага продадох всичко.
Трябваше да отида в армията.
Затворих всичко.
Отидох в армията.
Отбих военната си служба с платено освобождаване.
Три седмици и половина в Бурдур.
След това останах тук известно време.
Не знаех какво да правя.
По това време също се питах неща като:

Ще продължа ли да се занимавам с актьорство? Ще го направя ли?

И мисля, че тези периоди на питане са много важни в живота.
И вярвам, че става въпрос по-скоро за това да направиш крачка назад и да се съсредоточиш върху посланията, които животът ти дава.

Да направиш крачка назад.

Така че, да се отпуснеш малко, както каза Брус Лий, да бъдеш като вода, нали знаеш?
Просто се пуснеш по течението.
Животът е да живееш с теб и може би е и комуникация с теб.
©Kerem Bürsin 2019[/b][/i]


💚💚💚
Виж целия пост
# 149


Добро утро и хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия