Честит Рамазан байрям на всички празнуващи! Не знам дали сте споделяли, но за всеки случай слагам линк от сторито на Керем и поздрава му със субтитри на руски. Не забравя феновете си и задължително поздравява за мюсюлманските празници.
И защото съм от Пловдив, не пропускам да споделя клюките от пловдивските сайтове
а те днес пишат за Керем 


Керем Бюрсин е „Най-красивият турски актьор на 2025 г.“ според Socipol. Радостта на почитателките му обаче бе краткотрайна, тъй като красавецът потвърди официално връзката си с инфлуенсърката Селин Ягджъоглу.
Керем Бюрсин е един от най-известните турски актьори. Хитовият сериал „Почукай на вратата ми“ го направи популярен по целия свят и беше продаден в много държави. Той е известен и с работата си в киното, с екологичния си активизъм и участието си в социални каузи.
https://www.plovdivmedia.bg/228922.html


























), аз го харесвам. Очаквам следващите му проекти и силно се надявам те да са от ранга на "Въпрос на чест" и "Синята пещера" или още по - качествени и завладяващи. И определено не смятам, че Керем е самоизграден актьор - да, притежава талант, да, вложил е много труд, но по пътя си е получил помощ и подкрепа от професионални капацитети, приятели, семейство. Има си и той своите неубедителни моменти, но то пък кой ги няма... 









































