(6) Фенчета на Шербета / Kızılcık Şerbeti

  • 17 910
  • 754
# 435


Много жалко! Много!
Виж целия пост
# 436
защо да е жалко. всеки има право на мнение, даже се учудвам че баръш и жена му харесаха този пост.
наистина гледаме нов сериал, но твърдя още повече че серай трябваше още от началото на сезона да се появи. много ме кефи това момиче и дава тази искрица която съла три сезона не можа да направи. серай и комедия и драма прави с лицето си. съла това не го умее.
иначе в коментарите още не могат да понасят новия апо, но какво да се прави, стария апо ще бъде в нов сериал по трт
Виж целия пост
# 437
Ми то това е жалкото. Не съм го чакала от Баръш
Виж целия пост
# 438
явно той достатъчно знае какво е ставало че да го направи.

иначе май евош е скъсала с дъртия. поне едно нещо хубаво, защото постановката и с него са спрели датите за представяне.
Виж целия пост
# 439
Ми ако питаш фенките на Съла тормозил я и ходил пиян на работа ама те нали са там всичко са видяли…🤣
Виж целия пост
# 440
бирсенката писала че Еврим се разделила с тоя. Най-сетне отърва се от тоя токсичен човек.


няма как една майка да не си познае детето, тя все пак ще знае нали има майчински инстинкт. пък и омер си е виновен как в неговата болница да стават такива неща.


Виж целия пост
# 441



Салкъм:Ще отмине.Ти ще се запознаеш с него.Ще го прегърнеш.Ще го накараш да свикне с твоя аромат.Ти си силна жена!
Къвълджъм:Как ще дам утре Кемал - Салкъм?
Йомер! Това да си майка не е професия не е управление за нещо за съжаление.Ще дойдат напълно не познати хора а аз ще ги погледна в очите ще дам синът си в тяхните ръце. Отиде си синът ми...
- Г-н Асил трябвало да е тук?
Нурсема:Г-н Асил е точно срещу теб.
Елиф:Гледам ,че много се разхождате в тези хубави дни.
Асил:Какво те интересува Елиф?
Ниляй:Занимава се с мен.
Нурсема:Ниляй в живота ти може да има някой.
Башак:Нека Аллах прости греховете на всички ни.
Салкъм:Амин!
Тунджай:Башак е бременна.
Виж целия пост
# 442
Ново от Серай




😍 отговор на един колаж с Гемини от първата сцена с Кумсал.





Съла започват от 8-ми
Успех
Сладичък Крис 😍



Жива и здрава 😍

Виж целия пост
# 443
дано е временно с това с  бебетата, продължавам да мисля че има нещо гнило и бадето стои в това нещо.



Виж целия пост
# 444
Бирсен писа ,че иде пети сезон но ще оставя новината друг да я пусне.
Брех Башак кой я завлече?

Къвълджъм:Синът ни ни се усмихва.
Севиляй:Ти дойде за да оправиш отношенията на мама и татко ли?
Асил:Щях да накарам булката да стане от масата ли?
Ниляй: За всички това е най-правилното.
Нурсема:Как ще извикам нашите тук? Някои от вещите са много стари ако вземем нови?
Салкъм:И моят брак е пред трус.
Асил:Не можах да ви поздравя относно брака ви с Нурсема. Поздравявам ви и двамата.
Илхами:Асил студено ли се отнесе?
Емир:Трябва да внимаваме с парите си.
Чимен:Ние да не фалираме ,че да не знам?
Башак:На хаир да е на прозорците ли ме чакаш да се върна?
- Как може докато си ми законна жена да се появяваш с друг мъж насаме?
Башак:Не бих си провалила живота за просто една вечер скъпи.
- Ако ще те опази някой този човек съм аз.
Башак:Помощ! Ти?
Виж целия пост
# 445
Мелиската каза че иска парти за 200тия епизод така че доближаваме тази цел 😁😁. Има още 72 епизода или още поне 2 сезона за това.

На тези им дават целувката, но на къвмер я отрязаха.
Виж целия пост
# 446
Мелиската каза че иска парти за 200тия епизод така че доближаваме тази цел 😁😁. Има още 72 епизода или още поне 2 сезона за това.

На тези им дават целувката, но на къвмер я отрязаха.
Дано я отрежат хахах иначе ще искам легена добре ,че Доу го изхвърлиха че иначе той щеше да се целува и затова гамото щеше да яде.
Виж целия пост
# 447
Актьора Фетхи на хости в домът на Доу

Лайчето на първа линия. Wink
Ево са я питали за дъртофелника ама ги е подминала метър.

Виж целия пост
# 448
Прекрасна Съла










Скрит текст:














Виж целия пост
# 449
Хубавицата ми ще си я погледна в неделя.

Май предстои... Grinning

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия