(6) Фенчета на Шербета / Kızılcık Şerbeti

  • 17 906
  • 754
# 450


   
Виж целия пост
# 451
Италианските фенки на Ибошум бяха се снимали с екипа ама като намеря поста ще ги пусна тука имаше снимки и със Сълето.




Виж целия пост
# 452
в туитър направо съсипват тия списания като слагат и името на дядката до името на еврим. Тя ме кефи как отразява журналистите. Grinning

Ще кажеш че Къвълджъм тризнаци е родила. Grinning
Виж целия пост
# 453
Криза - Лудата дойде!






Виж целия пост
# 454


Честит празник дами!


Виж целия пост
# 455
Честит празник. Бъдете живи и здрави.



Бебе Кемал(за мен си е тяхното бебче) каза тати на Омерчо. Душица златна.



то се вижда Ево колко си обича бебе Мусти, не че с другото не може , но се видя в сцената с бебтата просто си е друго.. няма да се учудя накрая с две бебета да си живеят ако махнат другото семейство.

и това бебе е сладко, но не е същото.


Метехан да се връща от чужбина и да си гледа братчето си и да си връща чимен.
Виж целия пост
# 456
За последното съм За!

Детайлите вижте



Както при Фатих 29 еп изневярата се разкри и семейството му се разруши и сега 129 нов живот с Башак.Емир не го дишам няма такава пасифика дано не повлече и зет си в тия парични проблеми.
Виж целия пост
# 457
Движение от Доукан първо от мениджърката му Букет



После и от самия Доу

Виж целия пост
# 458
Ново от Съла














Виж целия пост
# 459
нещо не ми хареса съла в новия и проект, и странно взе добри оценки... и егати пр цели 18 повторения за now направо са се уляли. даже и пр им не може да има успех в соц мрежи. и слаб епизод в youtube да не може да вземе 1 милион с тези звезди...
Виж целия пост
# 460
Жалко че с какъвто и проект да се захване Съла не го довършва. Оставя го по средата. Като й тръгна с Наследство и все така й върви.


Виж целия пост
# 461


Докато отиват в съда за развод, човекът, който подтиква Башак да избяга от Фатих, не е никой друг освен самият Фатих. Ледът между тях се топи, те обсъждат всичките си проблеми и ги преодоляват, и започват да живеят любовта си. Яъз, който опитва всякакви начини да се ожени за Ниляй, този път ще се опита да се приближи под предлог на помощ за бедните, но пак няма да постигне желания резултат.

Бракът на Нурсема и Илхами върви по пътя си, но е спокоен и скучен, когато Абдулах дойдат на ифтар при тях и всичките различия излизат наяве. Елиф, която е потънала в депресия след като Асил я напусне, се дразни със всички. Когато дойде ред на малките деца в къщата, ще застане срещу всички. Емир, който не може да спре лошото развитие на нещата в работата си, ще е принуден заедно с Чимен да напусне къщата и да потърси подслон при приятел.

Въпреки че все още не иска да обясни на никого трудната си ситуация, когато нещата станат напълно безизходни, той ще стигне до точката да помисли за самоубийство.
Виж целия пост
# 462
детска градина юналови. Grinning Grinning

на нурсема наистина и трябва едно бебче, от толкова мъже как така не и надуха корема Grinning

Виж целия пост
# 463
Може да не може да има деца всичко е възможно другата седмица няма да има епизод няма и фраг Емирката ако се гръмне за никой зрител няма да е загуба.
Виж целия пост
# 464
видя се че няма да се гръмне, след две седмици рахимджан свършва с наследника, дали ще се върне веднага..... чимен най-добре стой до него.

иначе това ново бебе кемал изобщо не отговаря на месеците толкова е малко от към килограми, предишния кемал си е точно почти годинка бебе. срам за кастинг хората....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия