(6) Фенчета на Шербета / Kızılcık Şerbeti

  • 17 905
  • 754
# 465
От Съла


Виж целия пост
# 466
Добре се забавлява екипа днес Съла и Шебнем бая бъзикаха Ибо бяха му взели телефона. ;д
Виж целия пост
# 467
Днес Баран реши да "дразни" еврен 😁❤
Рядкост е Баръш да качи нещо от сета 😁

Виж целия пост
# 468
И Съла се е запътила към провала.

Виж целия пост
# 469
Каквото такова. Впрочем голям го забърса Къвълджъм на Салкъмка.
И за гледащите сериала и по ДФ и 4-ти сезон стартира от другата седмица.
Виж целия пост
# 470
Емирчо да видим как ще обяснява на майчито си как профукал всички пари и да обвинява и фатих за това.

най-сетне къвълджъм да плесне тая и да млъкне малко. може да я тъпчат и да унижават къво, но като майка веднага застава в боен режим и няма кой/коя да я спре.
Виж целия пост
# 471
С Доу или без има нещо което не се променя Фатих винаги е виновен дори да не е пак е виновен. ;д
От самото начало казах ,че Емир е пълен охлюв и пак съм на това мнение.
Виж целия пост
# 472
И той като фацо мамино синче 😁
Но той даде идеята на Емир за криптото така че на 50 процента е виновен 😁
Виж целия пост
# 473
И той като фацо мамино синче 😁
Но той даде идеята на Емир за криптото така че на 50 процента е виновен 😁
Миличка чак такива простотии нямаше извинявай той не искаше да оставя мама и там положението беше друго каквото и да си говорим имаше логика ,но Емир точно като Доа от алчен...го направи хем го предупредиха с кое ще е виновен Фатих?
ПП:И аз не мога да повярвам ,че наричам Емрето тъй имаме напредък. ;д
Виж целия пост
# 474
Салкъма ще го обвини за криптото 😁 ще видим, предричам го това , не знам защо чимен е била в полицията... метехан да си идва, поне там бяха хубава двойка.
Виж целия пост
# 475
Сигурно ли е че Рахим се връща?
Нищо не са писали още понеже
Виж целия пост
# 476
Идния епизод ще се гледа... Smiling Imp Много силен фраг обаче, пак ще има скок в рейтингите
Виж целия пост
# 477
Аз искам да се върне , и без това той остава без проект , поне е в добри отношения с екипа, може за последните епизоди да се върне поне за малко. Все пак евентуална 4та сватба той трябва да е там с братчето си 😁

Дано е така , само сцената с Къвължим и шамара се върнаха както преди, но както винаги ще е накрая на епизода.
Виж целия пост
# 478
От Съла
Виж целия пост
# 479
https://x.com/evrimdaily/status/2033989041629122989?s=20

Въх майкоо рън Къвълджъм моми ръннн

Очертва се Доукан да си партнира с Йозге Яъз ама да видим какво ще се окаже...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия