)) Откъдето жената от там и родата, ясно, но няма как Бекъмови да са се радвали от подобна ситуация.Снаха съм и свекърва ще бъда, живот и здраве. Нещата от живота са това. Но при всички положения тия изблици в социалните медии са ми много долни. Да оплюеш и унижиш майка си публично по този начин е ужасно. Бекъмова със сигурност обожава децата си, особено Бруклин като първороден няма как да не й е слабост. Всеки прави грешки, не е това начинът. Със сигурност децата ми ще имат от какво да се оплакват от мен, силно се надявам да не ме оплюват по инста и в книги.
Жалкарско е мъж на 26 години да мачка майка си, каквато и да е тя. Не е пубертет... Страшен инфантилизъм у него и Хари и манталитет на перманентна жертва. Все другите са им виновни.
От друга страна, и аз поотдалечих мъжа си от родителите му, виждаме се, но все пак исках да сме си свое семейство, а не свекърви да ми се бъркат. Нормално е и това.