Евровизия (Тема 32) - Виена 2026

  • 14 075
  • 761
# 645
Аз отново гласувах за Прея. Днес не ми хареса, но мисля, че е най- подходяща.
Виж целия пост
# 646
Няколко пъти рефрешнах за да ми отчете гласът. Класирането не се вижда... Жалко ще бъде, ако Верджиния Рекърдс са купили избора и класирането....
Виж целия пост
# 647
Гласувах за Михаела Маринова.

Наблюдавам също така нещо странно във фейсбука на БНТ. Лайковете на Мона от 1200, се вдигнаха на 1800 буквално за минута. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 648
Аз гласувах за М. Маринова и Прея.
Виж целия пост
# 649
Иво Димчев, ако беше с тази песен, можеше да е в топ 5 на финала Евровизия. Thinking
Виж целия пост
# 650
Защо все го бутат този Димчев
Виж целия пост
# 651
Аз гласувах за М. Маринова и Прея.
Как се гласува за двама едновременно?
Виж целия пост
# 652
Иво Димчев, ако беше с тази песен, можеше да е в топ 5 на финала Евровизия. Thinking
Абсолютно! Blue HeartPurple HeartYellow HeartYellow HeartGreen Heart
Виж целия пост
# 653
Много жалко , че не участва тази година, много интересен, нестандартен , а пеенето му винаги ми вэздейства. Иво Димчев!
Виж целия пост
# 654
Точно си говорехме с ММ, направо да пращат Иво Димчев, да направи един Тиквеник, в стил Баница. Ще обере всичките гласове на Евровизия. И те взеха, че го поканиха за следващата година. Simple Smile
Виж целия пост
# 655
Аз гласувах за М. Маринова и Прея.
Как се гласува за двама едновременно?

Един от лаптопа с Wi-fi, и един от телефона на мобилни данни.
Виж целия пост
# 656
Във ФБ страницата на БНТ са пуснали видеото с Инърглоу, а отгоре писали, че това са МОЛЕЦ и "гласувайте".

Виж целия пост
# 657
Кончита беше млад изпълнител със страхотен глас, не виещ пенсионер.
Албания и тази година ще заеме обичайното за тях 18 място. Епично звучи песента.
Виж целия пост
# 658
Еххх, добре че е на албанеца песента, да ми изглади нервите.
Припева е много епичен. Hug
Виж целия пост
# 659

Обаче, най-важното е каква песен ще бъде написана.
 Дано само композитори, текстописци и прочее, не са от ерата на Златния орфей и да се създаде нещо адекватно за време и място.
Богдана, ти ли си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия