Пазаруване от Amazon- тема № 111

  • 42 979
  • 400
# 390
А какви са предимствата на този прайм?
Както е писала GG* най-вече затади безплатната доставка без минимална цена го купуват. Понякога на някои стоки има по 1-2-5€ по-ниска цена, но тогава си пише, че е само за прайм членове, понякога има стоки, които да ексклузивно само за членове и няма опция обикновен човек да си го купи. Отделно имате достъп то Prime телевизионния им канал, който е пълен с филми (подобно на Нетфликс), където има доста хубави сериали. Нямам идея дали имат български субтитри, тъй като съм извън България, а обикновено в зависимост от региона се пускат субтитри. Ако ползвате Амазон сравнително често си заслужава инвестицията. В Германия и Австрия има 2 абонамента- за сам човек и такъв, където дава достъп на цялото семейство да го ползват от своите акаунти.
Виж целия пост
# 391
Сешоар Shark 5in1 за 125е
Виж целия пост
# 392
Този тип уреди може ли да се връщат, ако евентуално не си доволен?
Харесала съм си този, ама се чудя все още
https://amzn.eu/d/0eHBZLGq
Виж целия пост
# 393
Аз съм много доволна от моя .На втория месец нещо не искаше да духа както трябва и се оказа ,че трябва да му почиствам филтърчето (гледах в ю туб клип ,елементарно става )Суши си сега перфектно и точно снощи си мислех как привикнах към него .Аз взех този с камъните в златисто 😂 е стоят си камъчетата.
Виж целия пост
# 394
Този тип уреди може ли да се връщат, ако евентуално не си доволен?
Харесала съм си този, ама се чудя все още
https://amzn.eu/d/0eHBZLGq

Да, може в 14-дневен срок от получаването.
Виж целия пост
# 395
Този тип уреди може ли да се връщат, ако евентуално не си доволен?
Харесала съм си този, ама се чудя все още
https://amzn.eu/d/0eHBZLGq

Да, може в 14-дневен срок от получаването.
30* дневен е за Amazon.
Виж целия пост
# 396
https://amzn.eu/d/0ikhuYAe
Инстант пот двойния на 66 Е
От английския имаме същия,такива непоносима миризма на пластмаса,ням измирисване. От немския единичен - не миришеше.
Търся единичен и да не мирише,може и на друга марка.
Виж целия пост
# 397
Prime Days започнаха. Гледам, че Fire 8 инчов таблет в немския е 50 евро. Търся си смарт часовник, но не си харесах.
Виж целия пост
# 398
Голяма част от набелязаните ми неща не са засегнати от намалението 😝 Като се замисля… хич не е зле 😀
Иначе поръчах комплект тигани, джапанки crocs, разни бебешки нещица.
Остана за размисъл един зъбен душ.
Виж целия пост
# 399
Момичета,
Търся домашен помощник, комбиниран. Счупиха ми се миксерът и ето такъв уред за зеленчуци https://www.amazon.de/Fullstar-Gem%C3%BCseschneider-Mandoline-Ge … WFyY2hfbXRm&psc=1
 Та заглеждам подобни уреди - комбинирани
https://www.amazon.de/-/en/Bosch-MultiTalent-MCM3200W-Processor- … _mw_btf_dealz_cid
Искам да има ренде, да може да меси, да тпоши лед, ядки. Ей такива глезотийки събрани в един уред.
Ако някой има и може да препоръча ще съм благодарна!
Виж целия пост
# 400
Доволна съм. Купих вертикална прахосмукачка - https://www.amazon.de/-/en/Shark-IZ400EUTBK-Freestanding-Suffere … 2C248&sr=1-1&th=1. Зимата бях взела с 10 евро по-евтина Like new. Дойде без сума ти неща и я върнах, и оттогава я дебна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия