Hell’s Kitchen България_сезон 8 | тема първа >>> в очакване на сезона

  • 52 267
  • 741
# 165
"Инфлуенсърите" - визирам Фльора и пилито, е хубаво да мислят за филтрите, защото в личните им страници и по телевизора все едно гледаш различни хора. И двете са силно мъжествени. Може би е хубаво да си останат в профилите.
Виж целия пост
# 166
Падна смях снощи с тези звезди (колко са звезди е друг въпрос).
С потенциал да стигнат далеч според мен са Славена и маестро Евгени, колкото и да ми е неприятен след като разиграва цял сезон Елена, а после изфабрикуваха пи ар връзка с Валерия.
За Чикагото, Флора и Диана съм (въпреки че тя пушела по 2 кутии цигари на ден, което ме отблъсква, ама иначе си я харесвам).
Виж целия пост
# 167
Пилето остана ли накрая, кво се случи?
Виж целия пост
# 168
Пиленцето изглежда забавно и не много умно(не ги следя другаде), но поне не е злобно като това същество Нора Недкова....
Славена ми е повече от неприятна дано си тръгне бързо, незнам как ще търпя флегматичното и надуто говорене 🤮 🤮 🤮
Виж целия пост
# 169
Пилето остана ли накрая, кво се случи?
Остана, трябваше да избере да изгони Пилито или Нора, но им опрости първата елиминация. То такова шоу изпуска ли се в самото начало…
Виж целия пост
# 170
Правилно решение е взел... Мъдър човек е шеф Ангелов
Виж целия пост
# 171
На мен ми е интересен Тавекса. Едно много предпазливо отношение получава, почти не го видяхме в действие в кухнята. Семеен ли е?
Виж целия пост
# 172
Тавекс почти не го дават, дори на синхрони.
А тази Нора кой, кога и защо я направи “известна” …. Само нея дават.
Виж целия пост
# 173
Тавекс почти не го дават, дори на синхрони.
А тази Нора кой, кога и защо я направи “известна” …. Само нея дават.
На седмица или на епизод се захващат с двама-трима участници, които заемат водещи роли, а останалите са като фон.
Виж целия пост
# 174
тавекса, ергена и мис българия според мен са дисциплинирани и могат да стигнат напред. понеже не гледам ергена, няма представа защо са негативни нагласите спрямо пианиста. изглежда ок и възпитан.
може и нора да ни изненада. явно е много амбициозна кукувица.
Виж целия пост
# 175
Тавекса да не е сред спонсорите и влиза да се разнообрази, когато му писне ще излезе, до тогава му стъпват на пръсти.
Виж целия пост
# 176
не видях вчера някой да му стъпва на пръсти честно казано. изглежда адекватен, което не е неочаквано.
Виж целия пост
# 177
За първа година не ме е яд на звездния отбор. Толкова се забавлявах, че сълзи ми тръгнаха.  Всеки един си е на мястото.  Искам да ги гледам даже поне веднъж седмично само тях 😀
Виж целия пост
# 178
Според мен Tavex (имунитета)  е спонсорираща фирма, а не конкретен човек.
Виж целия пост
# 179
Надявам се някой събере бисерите на Норчето и дано се задържи дълго в отбора на звездните.
Калифорнията/Фламингото
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия