МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 11/ Нови проекти и др.

  • 25 235
  • 736
# 525
Сега къде гледате сериала с Мерт Rolling Eyes
Виж целия пост
# 526
Дидииии , много подробно разказваш. Аз съм разсеяна че гледам Капките с вечерта на дуетите.

Софи , директно по шоу тв се излъчва но и с руска озвучка предполагам че има.

Ако имаш желание да гледаш пиши в Гугъл шоу тв - Турция и ще ти излезе канала.
Виж целия пост
# 527
https://www.youtube.com/watch?v=ouuCjEjyKVI

Сарп бил много грижиовен хем баща хем брат нямало такова нещо. Лелята е някаква чистофайница откачена
Не пие нито пуши...никакви лоши навици така се гледа ,че краставичка
Момичето е сгодено. Щом е сгодено ще я отвържем бе Сафетче
Вуйчето ги мами с парите
С тяхните пари води незаконни сделки
Ти откога порасна ,че ми държиш сметка?
Да ти е сладко!
Хакъ искам чиста работа. Разбира се г-н Тахсин
Хазан не иска да работи а майка настоява да отиде на срещата все пак коскоджаман Сарп Къзълхан е викнал.
Майката подкукуросва допълнително Арзуто да се заеме с това. Арзу каза да не мисли,че тя щяла да се погрижи

Дребния негодник гепа парите...
Виж целия пост
# 528
Хайде , давай
Виж целия пост
# 529
Тия не са взели всичките пари или са се отказали ,че Коркута е полудял.
Утре ще намерим всички пари ако не е днес наистина бате Коркут
ДО утре вечер ще ми донесете парите. Как ще ги намеря до утре? Ще намериш парите и ще вземеш повереното. Коркут взе малкия за заложник
Отивай да ми носиш парите!
Сарп е шеф на Коркут...
Сарп май иска от Коркут да убие вуйчото
Ще си взема всичко което ми открадна ти изпрани мазето аз ще ти се обадя отново...
Тия ще убият вуйчото и ще набедят Юсуф хорааа

Горката майчица...
Юсуф се опитва да я успокои ,но тя е притеснена ,че го няма Мурат
Айдее парите ги няма...
Малката каза ,че е видяла парите в ръцете на Мурат.Айде он излемето където Юсуф търси сметка за парите и иска да знае какво става защото парите му липсват.
Ти си жалък! С този си мозък не човек а кучето на Коркут ще станеш най-много.но ако знаеш къде е Мурат няма да се замисля затова ,че си ми братовчед ще ти прогоря душата
Тая патка отиде птри Сарпиньо той и предлага за бъде лична мед.сестра на майка му тя каза ,че се жени.
Пожелавам ти щастие на теб и годеника ти Хазан!
Виж целия пост
# 530
Виж целия пост
# 531
Дай Боже да не ди зад това Коркут ако знаеш нещо и мълчиш..
Да ставаме ли?
Тая нарича Юсуф сополанко така и се падало
Да бършела подовете на чуждите хора просто божие наказание такова
Здравейте щях да се срещам с г-н Сарп. Да зная г-н Сарп ни уведоми.
Добре дошла Хазан! Какво става как така промени толкова бързо решението си?
Ела ще се разбереш доста добре с майка ми тя е долу
Хазан даде дъвка на Дила минавали нервите
Хазан не е могла да си довърши стажанството.
Копнеж.... когато нещо се изгуби в живота ти
Сарп е купил рокля на Хазан защото на денят на откриването е съсипал нейната с кръвта си
МАЙКОО
Хазан откъде идваш? Аз започнах да работя от работа идвам. Юсуф е бесен ,че го лъже . На мен мислиш ли че ми е приятно. Какво е това  в ръцете ти? Какво е? Юсуф чуй! За секунда ме чуй!
Докато аз се потя като побъркан за нас ти за кого мечтаеш Хазан аз се опитах да не го видя мислех ,че любовта ни е достатъчна.Кълна ,че няма такова нещо.От мен толкова! Юсуф! Юсуф какво значи това?
Сафет кажи на Коркут да се погрижи за годеника на момичето преди да се вързал още в краката ни... Нека му откъснем билетчето.

Майката на Хазан продължава да дудне и искала да и разказва за къщата докато щерка и реве за Юсуф
Това ли ще говорим сега?

Ю:Как можа да ми го причиниш?

Арзуто се обади на Сарп да ходи да им помага ще повърна от тази приятелка той щял тичешком да дойдел.
Виж целия пост
# 532


Виж целия пост
# 533
Хазан търси тоалетната но и Сарп ще я заведе занесе ги на някаква яхта са. Тия убиха вуйчето време Юсуфи да пострада.Сарп прави номер и я остави да спи...
Според мен ти не мисли аз съм тук.Чудесно аз съм тук ще дойда сутринта да я взема. Благодаря ви за помощта ви
Ще повърна!
Цялата ми симпатия към Салих умря за една вечер
Добре ли си? Добре ли си? Душата ме боли!Не се тревожи аз съм до теб!
Аз искам да се спася от тази болка...

Айде стига минало стана каквото стана вече сме Юсуф БЕЙ
Попилей всички Юсуф зад теб сме!
Виж целия пост
# 534


Виж целия пост
# 535

ДИДИ* благодаря за скоростния превод Hands V
Виж целия пост
# 536
Погледенете добре нека гледат добре тази вечер огньове ще кипят в този хотел
Нашия е организатор на събирането
Идва да работи с Къзълхан всичко е тъмнотия в този човек нищо не е ясно. Ти сигурен ли си ,че искаш да работиш с този човек батко? И без това не би дал парите които аз искам
Сарп това е много хубаво ,но не е прекалено за приема? Да даже ще те остави в своята сянка..
ето го и пистолета в ръката му
Лъжовен свят
Добре дошла Дила!
Как е женитбата ви г-н Сарп? Чудесно!

Хазан иска да знае какво става с Дила какво е това момче с което си пише тя и е разказала всичко. Дила ще те изям момиче ще ме убиеш бе!
Ами не той пак си е Юсуф
Все пак си е Юсуф Йълмаз...
Тия двамата не ги допуснаха хахах не били специални гости Ремзьо и Арзуто от маалата.Г-н Юсуф гостите които чакахте дойдоха...Добре дошли! Добре заварили!

ФИНАЛ НА ЕП.1
Виж целия пост
# 537
Delikanlı

Епизод 2, Трейлър 1

"Възкръснах от пепелта."


#Delikanlı (Млад мъж) нов епизод в понеделник от 20:00 ч. по @showtv.


Виж целия пост
# 538
Сарп:Хиляди души искат едно момиче ,но само един я взема.
Юсуф:Аз искам това момиче г-н Сарп. И ще го взема.
:Пуснах гълъба.Ще се добере до нашия след малко.
Камер:Защо си причиняваш това? Чудя се защо се подлагаш на това мъчение?
Юсуф:Не само моят и тяхният живот съсипаха. Ако те имат сметка за уреждане тя е с Аллах.
Майката:Ти си батко! Ти си силния чедо! Ще влезнеш заради Мурат...
Юсуф:Погледнеш веднъж Юсуф е в трудност на дъното на кладенеца.Погледнеш втори път е станал султан на Египет.
Ремзи:Юсуф?
Юсуф:Родих се от пепелта братовчеде.
Ремзи:Това не е Юсуф който ние познаваме ясно е ,че ще ни прогори душите здраво.
Сарп:Аз търся Хазан нека научим къде е и с кого.
Хазан:Ти не познаваш сем.Къзълхан.Нямаш си на идея какво изживявам в онзи дом.
Юсуф:Знам и вътрешноста на всички ви.. Ти бъди спокойна!
Delikanlı

Епизод 2, Трейлър 1

"Възкръснах от пепелта."


#Delikanlı (Млад мъж) нов епизод в понеделник от 20:00 ч. по @showtv.


Виж целия пост
# 539
Много благодаря, скъпа Диди! Серията беше добра - динамична и стратегическа. Беше като предистория и все едно започваме от следващата. Така че се надявам рейгинтъг да се увеличи от втората. Образите са много обещаващи, интригата е на линия. Абе доволна съм! Да видим сутринта как ще се произнесат съседите. Като изгледам с превод всичко, ще споделя още впечатления. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия