МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 11/ Нови проекти и др.

  • 25 233
  • 736
# 540
https://x.com/amalatesfaye/status/2041235087904399699?s=20

Мразя те - Обичам те ли иде я във всеки ъгъл? Готови сме! Майката на Юсуф майка не е само защото единият и син е болен да жертва другия айде моля ти се. Но Сарп е голям играч и двамата ги вкара в капана си въпроса е нашия научил ли е добре урока си че играе срещу триглава змия. Ейваллах на екипа само Мина ми е не забележима малко ,но имам надежда.

А за Мерт нямам думи на 28 ако така играе с;ед 10 години не знам какво ще е той надскача себе си с всеки образ и всичко е различно и начина на походки и поднасяне направо треперим ...
Виж целия пост
# 541
След като ни опънаха хубаво нервите, ей ги сладурите 😁❤️🤗

Виж целия пост
# 542
Особено Сарпел как се изхилил ще го изям Салих.Чакаме още снимки моля!
Въй баба Гюлса ко търси там би?

Виж целия пост
# 543
😎


За Салих бях подготвена психически аз, но тази мома Арзу не знам как ще я понасям.. 😁 😒
Виж целия пост
# 544
Ми Ремзьо? Ми асъл Сополя - братчето? На кой по напред да търсим сметка? На майчето дето вика да лежи вместо брат си? Май само сестра му е за света ама тя е най-малка.

https://x.com/dear_swetie/status/2041251664624054619?s=20

Страхотни бяха! Heart

https://x.com/ilos_ml/status/2041249296519991381?s=20

Ето и с Дила.

Още с екипа



Чакам не рейтинга епизод 2 чакам с 10 очи.
Такъв е живота нали копнеж? Хазан реве за тенекиите на Юсуф в златната си клетка окачена с диаманти..
Виж целия пост
# 545
Абе дразнители бол.. 😁






Удържаха, колкото можаха, ама раздялата им беше неизбежна просто на фона на обстоятелствата. Удари от всякъде и като са млади и непомъдрели хората така става доста често и в живота. Не разбрахме колко време е минало, ама сега да видим препатилите им версии какви ще ги свършат...
Виж целия пост
# 546
Като гледам какви бакъшлар се мятат на яхтата ще има пак да дирим обецата в нашия случай колието или хълката не го виждам много да изкара.

От Фюлия Атайзи



Салих и Мерт днес са имали сет на яхтата.



От екранната маминка



Ах Юсуфче! Ах!




Всъщност в Метрука пак лежа за брат си ,но тука май до затвор няма да се стигне въпреки ,че Юсуф каза на Камер все едно сме виждали легло толкова години....
Виж целия пост
# 547
Пределно ясно е, че момичетата ще отнесат много хейт и абсурди, ама ей така искам да ги гледаме постоянно - усмихнати и единни ❤️🤗


Виж целия пост
# 548


https://playtube.tv/watch/%D0%BC%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D … ybRShfXA1BvG5Eygw

Еп.1 с бг субки.

https://x.com/lueur777/status/2041278966833537409?s=20

Юсуфчето ни

ЮсХаз.

https://x.com/Bew0G/status/2041281836236570992?s=20





https://x.com/b7jjl/status/2041356532160307596?s=20






Виж целия пост
# 549



Като за начало добре ги раздрусахме.. 😁🫡 Оптимист съм за добро покачване следващата серия.
Виж целия пост
# 550
И аз предпочитам варианта от нулата към върха нали така щяхме да направим и с къщата то и така стана... Wink

Повторението

#Delikanlı TKR reyting sonuçları 💥
24. Total'de 1,29
14. AB'de 1,66
17. ABC'de 1,62
Виж целия пост
# 551
Точно, по-добре да почнем трудно и да качваме малко по-малко, отколкото с надут рейтинг и да вървим надолу. 😉 Аз лично не съм си правила илюзии за по-добри резултати и не разбирам разочарованието на някой фенове. 😁 Никой не се осмелява да излъчва в понеделник от два сезона, така че да не лаят сега.  Наистина съм оптимист за следващата седмица, но и в крайна сметка, ако ще падаш, нека да е от силен съперник. 🙂

Виж целия пост
# 552
Може ли да идем в понеделник вече?



ЮсДил


Сарп може да си е напаст ама Салих ми е такава слабост че не знам как ще харесам само Юсуф…

Социалната ни е ясна поне

Виж целия пост
# 553
Доста слабичко сме стартирали, честно казано очаквах повече, въпреки прехваления Град. Надявам се да вдигнем в следващите серии - друга опция не приемам.
Виж целия пост
# 554
Отивам си пусна епизода го изгледам като бял човек




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия