ДЕСЕТОКЛАСНИЦИ 2025/2026

  • 18 330
  • 384
# 375
Важното е, че експертите в мон, които допускат материалите на изпитните задачи, са турбо зле.
Мислят, че владеят и статистиката, и въведение  в правото. Точно чета коментар на един математик как системата се сдобива с кадри и въобще, сериозно е затъването.
Виж целия пост
# 376
Резултатите от НВО-тата по едно и също време с тези на седмокласниците ли излизат?
Виж целия пост
# 377
Там някъде. За "до 01.07." е обявено. Не е едновременно, обаче. Сега десетокласниците са повече, с интергрираните задачи може и да се забавят, та хич не е ясно по-рано или по-късно.
Виж целия пост
# 378
Интегрираните задачи кой ще ги оценява - физици, географи, химици или математици?
Виж целия пост
# 379
А дипломи ли получават десетокласниците или удостоверение за завършено първо ниво на средно образование?
Виж целия пост
# 380
Удостоверение, дипломата е след 12 клас
Виж целия пост
# 381
Интегрираните задачи кой ще ги оценява - физици, географи, химици или математици?
Учители, които преподават по съответните предмети.
Виж целия пост
# 382
Задачите за салатата и алкохола към кой предмет се водят 😄

Школо кога се очаква да се затвори?
Виж целия пост
# 383
Интегрираните задачи кой ще ги оценява - физици, географи, химици или математици?
Учители, които преподават по съответните предмети.
Трябва да е биология.
Виж целия пост
# 384
Интегрираните задачи кой ще ги оценява - физици, географи, химици или математици?
Учители, които преподават по съответните предмети.
Нали се оценяват по математически критерии? Прилагат се формули, които са им дадени...
Само не се сещам химици как точно ще оценяват салатата, като за децата химици е била непълна и неточна... За математическа задача - става, за химическа - не.
Само за броя на молекулите кислород, следва да се сетиш, че кислорода се движи на сдвоени атоми Wink

Задачата по "география" си е статистика...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия