Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Февруарска вещерска и спортна

  • 51 405
  • 1 530
# 285
О, Кайс, гуш!
Виж целия пост
# 286
Кайс, прегръщам те и имаш всички палци и положителни мисли!
Виж целия пост
# 287
Съжалявам, че пак ще минавате през същото, Кайсия! Стискам палци за нов добър резултат накрая и този път да е за последно.
Виж целия пост
# 288
Ех, Кайсия, стискам палци! Hug
Виж целия пост
# 289
Кайс, гуш!
Виж целия пост
# 290
Кайс, горе главата!
Профилактичните прегледи са за това да се следи състоянието и да се реагира своевременно. Стискам палци!

Наминах към темата за Епстийн. Като гледам на къде върви ...
Виж целия пост
# 291
Ох, Кайс!
Дано да е обратимо.
Кога ще е колоноскопията?
Виж целия пост
# 292
Ех, Кайс Hug
Стискам палци от сега за възможно най-добър развой.
Виж целия пост
# 293
Кайсия Hug
Ще стискам палци!
Виж целия пост
# 294
Кайс, стискам от сега! Hug
Виж целия пост
# 295
Стискам силно, Кайси! 🤗
Виж целия пост
# 296
Утре ще ходи до личната за направление.Не знам кога ще е колоноскопията.Знам само,че предстоят трудни времена..
Виж целия пост
# 297
Така е, Кайс, но ще се справите! Heart
Виж целия пост
# 298
Кайсия,стискам палци нещата да се подредят по най - добрия начин! Прегръдки!
Виж целия пост
# 299
Ех, Кайси, съжалявам да го прочета. Дано да се окаже леко. Ако мога да помогна с инфо, пиши ми на лични. Опитът ми покрай татко поне е пресен. Прегръщам те и горе главата Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия