Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Февруарска вещерска и спортна

  • 51 405
  • 1 530
# 300
Кайс, вярвай, че всичко ще се оправи! Стискам палци и се моля за добро!
Виж целия пост
# 301
Кайс, много съжалявам, че трябва да минете през това! Стискам палци 🍀

Пряката ми надзирателка ( аз имам много такива и всички с различни длъжности ) имаше против болничния за детето. По-високо нямаха нищо против, поне не казаха нищо, де. Даже ме изненадаха приятно с поздравления, заради преминаването ми на long term.
Виж целия пост
# 302
Ех, Кайс, прегръдки и стискам палци!
Дано да хванете всичко на време 🍀
Виж целия пост
# 303
Принцес, радвам се,че опасенията ти са неоснователни! Поздравления за long term. Това ще рече тр.договор ли?
Виж целия пост
# 304
Днес празнуваме шест. ✨ ❤
Шест години, в които светът е по-добър.

Виж целия пост
# 305
Буболина?
   Честит празник! Да е здрава, обичана и да има щастливо детство! Да среща добри хора по пътя си!
   Честит празник и на теб, Сис!
   Вземам си от всичко!
Виж целия пост
# 306
Честито да ви е детето, Сис! Нека раста здраво, щастливо, любознателно!
Кайс, изпращам много прегръдки и позитивни мисли!
Добро утро!
Виж целия пост
# 307
Добрютру!

Честита да е Беболина, Сиси. Жива, здрава и щастлива!
Радвам се, че опасенията ти се оказаха напразни и са те оценили.

Кайсия, надявам се на добри резултати.

Другото не знам, тия дни са ми малко мъгливи, ама се бутаме да ги избутаме.

Хайде, четвъртък е, почти като петък Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Сис,честита рожденичка! Да ви е жива,здрава и много щастлива!
Време е за кафе а навън мирише на дъжд.
Виж целия пост
# 309
Брютро. Ехе, Сисун, имаш 2 повода за шампанско!! Много се радвам!

Аз още се кокоря на мейлите от вчера, чак голямата шефка ни поиска обяснение. Rolling Eyes да е нещо важно, да се губят пари или подобно - да разбера, а то забравих да поканя едната надзирателка (харесва ми това определение) в началото на една среща (от мен и един колега) и пропусна 15 мин от общо час и половина. В които нищо съществено не се е казало. Просто наранено его в перименопауза. Друго обяснение нямам.
Виж целия пост
# 310
Добро утро!

Сис, здрава, щастлива и винаги усмихната да бъде малката хубавица!

Кайс, пращам позитивна енергия! Да мине и този път!

Видя се края и на тази седмица. Хубав четвъртък!
Виж целия пост
# 311
Добро!

Сиско, ама кога мина това време? Честита да е! Усмихната и здрава, вие също!

А тя как се чувства тук? Свикна ли? С езика навакса ли?

Тук заваля...само за сън е...
Виж целия пост
# 312
Здрава и щастлива да е беболинка!
Тя си е от нашите бебета. Heart Eyes

Някой пусна това преди време. Hug
 за всички женски майки.

Виж целия пост
# 313
Сиси честита да е !
Кайс пращам позитивна енергия, дано се спре това чудо.
На всички хубав ден!
Тук е гняс - вали из ведро ама кот такова, зима е.
Виж целия пост
# 314
Сиси, честита да е Беболинка Balloon Birthday
Кайс, да се пребори баща ти отново и да имате още много време заедно!

Тази вечер пътувам, още се помайвам и не съм подхванала куфарите. Но, то на връщане ми е лесно, полупразни са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия