Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 167 - февруари 2026)

  • 74 723
  • 941
# 285
A трябва ли да се обадиш на тел. да потвърдиш, че имаш СМС и да даваш данни за адреса?
Виж целия пост
# 286
И аз получих току -що Милка по съседски
София кв Връбница-2
Куриера мисля, че обслужва цяла Надежда, Обеля, Свобода и Толстой
Скрит текст:

питах за на мъжа ми  и на две комшийки
отсреща и отдолу под нас
Предния път ги записах и си получиха шоколадите.
Сега само им пратих линка, че се иска потвърдителен смс
и двете печелят, но за тях нямаше
писах им да си запаметят телефона на куриера.
Интересно, че преди 5 години Европът са изпращали
съобщения във вайбър
Скрит текст:
Виж целия пост
# 287
А знаете ли дали за Милка по съседски, член на семейството може да получи шоколадите или Европът държат да е на името на спечелилия?
Виж целия пост
# 288
И на мен звъняха Европът, но не бях на адреса. Наистина са бързи!
Виж целия пост
# 289
Милка са много бързи. Моите шоколади по съседски със СМС от вчера току-що дойдоха с Европът. На мъжа ми и на дъщерите ми - друг път. 😃

Тъкмо ти харесах коментара и куриерът звънна. Моите също дойдоха. Във Варна живея. Наистина супер бързи. Вчера sms, днес пристигнаха.


А книгата от розали още не е. Някой изобщо някога получавал ли си я е, макар и с голямо закъснение?
Виж целия пост
# 290
И аз чакам Милка, получих преди 2 дни смс за наградата. Но нямам доставка все още - за София
Виж целия пост
# 291
Часовникът от Престиж 🤩
Виж целия пост
# 292
Часовникът от Престиж 🤩

Честито,днес ли пристигна? И аз чакам,от първо теглене
Виж целия пост
# 293
Да преди малко с Интерлогистика
Виж целия пост
# 294
И аз получих куфара  от Престиж, от първо теглене е.
От Милка за  шоколадите  ме няма в тегленето  Simple Smile
Виж целия пост
# 295
А знаете ли дали за Милка по съседски, член на семейството може да получи шоколадите или Европът държат да е на името на спечелилия?
Moже някой друг да вземе.
Редовно като звънят куриери на мъжа ми на работа
той казва ей сега жената или сина ще слязат да го вземат
на домашния ни адрес.
Звъни ни и ние слизаме.

А книгата от розали още не е. Някой изобщо някога получавал ли си я е, макар и с голямо закъснение?
До 30 дена изпращат книгата от "Розали" с техен куриер
който звъни като наближи адреса поне 10-15 минути по-рано
За София  или поне при мен така звънят.
Пишете им, ако са минали повече дни
Веднъж наближаваше 30 ден и им писах дали са изпратили
и още на другия ден си я получих.
Три книги имам досега от "Розали",  юни 2025 се регистрирах.

Цитат на: [b
Blue Girl [/b]link=topic=1851344.msg50803844#msg50803844 date=1770721105]
И аз чакам Милка, получих преди 2 дни смс за наградата. Но нямам доставка все още - за София
Всички получихме смс вчера към обяд преди 1 ден за шоколадите по съседски
В неделя  преди 2 дни да не би да сте получили смс за продуктовия пакет от играта с покупка?
Виж целия пост
# 296
Имам 1 награда от Розали, миналото лято. От София съм. Изпратиха ми я по Български пощи, които изобщо не ме бяха потърсили, а бяха изчакали да изтече срока и я бяха върнали. Писах им, за да ги питам кога да очаквам наградата си, та от тях разбрах какво се е случило. Изпратиха ми я отново, пак по БП до поискване. Пишете им, може и да Ви чака наградата в някой пощенски клон.
Виж целия пост
# 297
A трябва ли да се обадиш на тел. да потвърдиш, че имаш СМС и да даваш данни за адреса?

За играта с шоколадите не, не трябва да се обадиш, за да потвърдиш. Във формата за регистрация се попълва адрес и телефонен номер.

Ето тук: https://www.game.milka.bg/neighbors
Виж целия пост
# 298
Ако се регистрираш на сайта на Европът дали показва дали скоро ще имаш пратка като например в Еконт ?
Виж целия пост
# 299
https://www.nescafe.com/bg/campaigns/3in1-promo-travel?fbclid=Iw … rce_platform=meta
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия