Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 167 - февруари 2026)

  • 74 806
  • 941
# 270
Разчиствам си отметки на стари игри и като влязох в тази се оказа,че има нова Grinning Не знам дали е споделяна,поне не съм видяла.Наградите не са кой знае какво..
https://digitalscouts.bg/prizes
Виж целия пост
# 271
Милка са много бързи. Моите шоколади по съседски със СМС от вчера току-що дойдоха с Европът. На мъжа ми и на дъщерите ми - друг път. 😃
Виж целия пост
# 272
Милка са много бързи. Моите шоколади по съседски със СМС от вчера току-що дойдоха с Европът. На мъжа ми и на дъщерите ми - друг път. 😃
Ехеее, браво на тях.
Има ли изненада или са описаните в правилата шоколади?
Виж целия пост
# 273
Милка са много бързи. Моите шоколади по съседски със СМС от вчера току-що дойдоха с Европът. На мъжа ми и на дъщерите ми - друг път. 😃
Ехеее, браво на тях.
Има ли изненада или са описаните в правилата шоколади?
Няма изненади. Същата опаковка с 2 шоколада като миналия път.
Виж целия пост
# 274
Браво, големи бързаци. Дано и другите изпратят бързо. Аз регистрирах и две колежки, та и трите ще ядем шоколади. С моментната им награда нямах успех.
Виж целия пост
# 275
И моите шоколади във Велико Търново дойдоха. Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Току що  -10.35  !
Виж целия пост
# 277
Аз регистрирах колежка и вчера има СМС за шоколадите. Дъщеря ми също има.
Виж целия пост
# 278
Вчера, които сте регистрирали в Милка имате смс, че печелите веднага ли? Нали е седмично теглене?
Аз регистрирах колежка и вчера има СМС за шоколадите. Дъщеря ми също има.
Виж целия пост
# 279
Вчера, които сте регистрирали в Милка имате смс, че печелите веднага ли? Нали е седмично теглене?
Аз регистрирах колежка и вчера има СМС за шоколадите. Дъщеря ми също има.

Миналата седмица ги регистрирах, не вчера. Вчера имат СМС-и, че печелят.
Виж целия пост
# 280
Този пост се има предвид вероятно, но защо са цитирали теб?.

На обяд се регистрирах за шоколада,тази вечер имам съобщение, печеля. За всички ще има,така мисля.Аз очаквах  следващата седмица.
Виж целия пост
# 281
Току-що получих шоколадите Милка с Европът, доста са бързи, смс-а ми, че печеля е от снощи 18,45 ч.
Виж целия пост
# 282
Получихте ли съобщение преди това, че ще ви ги доставят?
Виж целия пост
# 283
Европът не предлагат тази екстра Simple Smile
Получихте ли съобщение преди това, че ще ви ги доставят?
Виж целия пост
# 284
Този пост се има предвид вероятно, но защо са цитирали теб?.

На обяд се регистрирах за шоколада,тази вечер имам съобщение, печеля. За всички ще има,така мисля.Аз очаквах  следващата седмица.
Цитирала съм правилния пост, защото не се посочва кога са регистрирани. Потребителката, която цитираш пише точно това. Зачудих се дали са променили правилата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия