Вчера ми беше ден за готвене, поне още два дни няма да се занимавам.
Стейси, върна ме години назад
, и ние имахме такъв помощник. Страхотна компания при градинарстване! Особено като се тръшне точно в ръцете ти като садиш нещо - така де, нищо по- важно няма от мачкане на помощника!Лин, прекрасни момичета! При моите разликата е голяма, като котета са - ту се галят, ту си ръмжат!
Вчера с малката направихме дълга разходка, уреди се с няколко тематични сладкиша и накрая ме заряза!

Поканиха я приятелки и я изпратих, достатъчно се мота с мен, има нужда и от компания на възрастта си.
Бел, за мъже има няколко магазина в центъра - пресечки на главната - от там и двамата ни близки младежи си взеха костюми. Девойката си хареса рокля в модна къща, прехвалена, в Стара Загора - разкошен модел, красива дантела... на модела. При нейната бяха спестили от дантелата, за мен много видимо, въпреки че междувременно увеличиха крайната цена. Не бяха направили и дребните промени, които иначе съвестно бяха записани. Това е риска при поръчките.
Опитвам се да се мотивирам да чистя банята...
Хубав ден от мен!




.