Искам да кажа...(239) през Февруари 2026

  • 29 710
  • 806
# 480
Толкова съм страхлива, че и нурофен не пия до вечерта...
Ще пия няколка дни чай ат дафинов лист, помага ми.....
Аз кашлям 3-4 пъти за деня, но трудно се откашлям....
Виж целия пост
# 481
Боби, прочети за геломиртол.
Виж целия пост
# 482
Ясно, Етти, не знаех. Мерси. 😊
Аз кашлицата я боря с обикновени, зелени лукчета. Много ми помагат.
Макс се разлудува точно когато трябва да лягаме. 😅🤣
Виж целия пост
# 483
Добро утро!
Ети, пия геломиртол.
Той е първото, което вземам, защото имам хроничен синузит.
Горе-долу се наспах (имам малко повече от 6 часа сън 🤣).
Хубав уикенд имах....
Сега работна седмица и пак натоварен уикенд....
Мисля да започна седмицата с 1 час разхадка.
Хубав ден!
Спакойна седмица!
Виж целия пост
# 484
Добро утро!


И аз хубав уикенд имах. Любимият се прибра по живо, по здраво и ми донесе разни благинки за апване.

Днес трябва да ида до офиса, надявам се за малко.

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 485
Добро утро! Coffee

Всички спят, но не за дълго. Отивам да си пусна кафе. Чакам и храната на Гоги. Напоследък много рано идва доставчика, но пък от друга страна, по-добре. Да не го чакам до обяд.
Спах спокойно тази нощ. Е, сутрин не ми се става, ама е нормално.
Геломиртол и аз пия за кашлица, помага.

Хубав ден и успешна седмица!
Виж целия пост
# 486
Добро утро!
Аз наваксах със съня , но сън заспала още в 21.
Уикенда беше страхотен.
Боби , с тези готини хора пак да ме викаш.
Заредена съм да изкарам работната седмица.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 487
Добро утро!
Не се наспах. Събуждах се, леееко главоболие се появи... Аз съм на синулан форте от около седмица. По бройка имам за още една. До тук подобрение няма. Не кашлям, само болки в челото и запушен високо нос. С хроничен назофарингит съм. Ох, оплаквах ви се.
Хубав ден да имате!
Виж целия пост
# 488
Добро утро!  Последен ден ни е днес и мислим да го прекараме на басейна плюс малко шопинг. Утре се очаква да кацнем на -2. Направо не ми се тръгва.  Иначе Дубай не е моето място и бихме дошли пак само заради приятелите ни, които живеят тук и заради лятото, посред зима на само 6 часа полет.
Виж целия пост
# 489
Добро утро !

И душата, и тялото ми още са по ваканционно време и настроение, но свърши хубавото, от днес започвам тренинга с новите колеги.

Помислете ме с добро 😊

Хубава седмица на всички 🍀
Виж целия пост
# 490
Добро утро, девойки!
Фонси, да са ти готини колегите Grinning
Мони, събери слънце и топло поне за месец напред. Не знам кога идва пролетта при вас Simple Smile
Али, и мен уикенда ме държи и ме кара да се усмихвам.
Имам разни задачи да върша днес. Ще се опитам да се видя с приятелка. Използвам намалението, че имам колежка в повече Grinning
Пожелавам ви да минава хрема/кашлица и да спите добре Hug
Отметнах си упражненията, много схваната бях тази сутрин нещо.
Сега трябва да се насиля да закуся. Sunglasses
Виж целия пост
# 491
Добро утро!
При нас тихо се сипе поредния сняг. Relaxed
На мен съня ми беше крайно недостатъно нощес - под 5:30ч.
Надявам се довечера да наваксам.
Да оздарявяват болните!
Мари, инхлации, затоплени торбички с нещо на челото, промивки със солен разтвор?
На новодошлите работещи - да им спорят задълженията!
Тези, които "бичат айляк" да го правят и заради нас днес. Kissing Face
Прекрасен ден на всички!
Виж целия пост
# 492
ДОбро утро!
Фонс, успех на новото място и да случиш на колеги!
Болните да оздравяват!
Виж целия пост
# 493
Фонс, успех!
И аз скоро ще съм на твоя хал;)
Маре, вирусът е такъв, вече със седмици усещам болка в уши, чело, синуси.
Виж целия пост
# 494
Моя малкия и той от 1 седмица е с болки в гърлото. Зачервени леко и уголемени сливици. Няма гной и температура.
Давах му хапчета да смучи и билкови лукчета, но без успех.
Днес ще мине през личната да го види.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия