Искам да кажа...(239) през Февруари 2026

  • 29 710
  • 806
# 495
Маре, микронийдлинг прави моята дружка, 4 процедури.
Виж целия пост
# 496
Але, къде 😁

Момичета, благодаря, но не съм на ново място, уви. Прехвърлят част от работата във Филипините и аз съм от обучаващите.

Тути, по вода да върви ако съм те разбрала правилно 🍀
Виж целия пост
# 497
Фонсче, в Iclinic.

Сутринта от зор да си изслушам аудиокнигата си забравих храната у дома 🤣 Добре, че колегата дойде с топла баница, че инак щеше да е много тегава оперативка 😁
Виж целия пост
# 498
Мерси, Али!
Тути, въобще нямаше да се сетя, че може да е вирус. Оф...
Всичко ангажименти, планувани за днес ги свърших. Остава да измия косата.
Фонсе, в теб не се съмнявам, че ще се справиш!
Етти, поздравления за упражненията, само така!
Виж целия пост
# 499
Фонс, да случиш на бързосхващащи колеги!

Тути, успех!

Приключих със задачите за деня, оправихме с Марто домашните, пускам си сега едно кафе и сядам да почина малко, че ей сега ще си дойде и изповедалнята и трябва да слушам внимателно какво е ставало в училище. По-късно съм на родителска среща, оттам ще бързам за танци, да ми е разминало, докато се прибера. Joy Тя днешната е на Марто, бля-бля ще е, а в сряда, и пак преди танци, ще е на Вики.

Нали ви бях казвала колко бързо ни накараха да потвърдим желание за екскурзията ѝ в чужбина. Тихомълком миналата седмица пратили нова програма, със съкратен наполовина маршрут, но не и сума.
Виж целия пост
# 500
Последни кадри от Дубай
Виж целия пост
# 501
Готова съм за утре, много се вълнувам. Подаръците са готови(за ресторанта), купих цветя и бонбони. Остава да си огладя дрехите за утре. Ще Ви пратя някоя снимка вдругиден.Ех,завърши момичето ми, кога я записвах за приемните изпити🩷 направих една тортичка, но ще е само за вкъщи
Виж целия пост
# 502
Мони, как е водата по това време?
Виж целия пост
# 503
Сави, все така позитивно да звучиш! Много професионални успехи да има момичето ти!
Мони, благодаря за снимките!
Виж целия пост
# 504
Сави, много добре! Хем малко ти е мъчно,че децата са пораснали,хем си горд че са постигнали нещо!
Ние днес и утре имаме родителски срещи, Ще отида само на малката, няма да ходя на голямта. Няма смисъл, все едно и също вътрят. Писах на учителите, в школо, да питам за детето и чакам да ми отговорят.
Голямата сутринта каза че и е сухо гърлото и трудно преглъща. Сега вече е с 37.8
Виж целия пост
# 505
Нашите срещи са другата седмица.

Малкия от днес е на АБ, въпреки, че няма гной и температура. Казва, че много го боли гърлото.

Сави, напразнувайте се хубаво и после ще разказваш!
Виж целия пост
# 506
Мони, как е водата по това време?
Студена е. За къпане става само по басейните, защото ги темперират. Дубай като цяло, за мен, не е плажна дестинация.
Виж целия пост
# 507
Добро утро, момичета!
Рано съм ранила, даже съм измислила манЖа. Пържолите се размразяват Yum
Пия кафе и трябва да редя задачите, че се очертава цял ден да съм по улиците по задачи.
Хубав ден ви желая!
Виж целия пост
# 508
Добро утро!
И аз вече съм с кафето.
И аз съм измислила пържоли , но ще ги купя след малко!
Мони , благодаря за морето!
Днес прогнозират лошо време!
Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 509
Добро утро!

Ставам да си правя кафе. Simple Smile А така не ми се ставаше... До полунощ гледах Капките. Обикновено заспивам, но сега издържах. Можех още да полежа, но чакам храната...
Планове за днес нямам, както дойде.

Хубав и успешен ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия