Искам да кажа...(239) през Февруари 2026

  • 29 710
  • 806
# 510
Добро утро!

И аз кафепия и се подготвям ментално да ида в офиса. Наспала съм се, но това далеч не означава,  че ми се ставаше 🤣

Спокоен ден,  банда!
Виж целия пост
# 511
Добро утро!  Събрахме багажа, отиваме за час на басейна и после към летището. Не ни се тръгва, ще ни липсват приятели ни. Най рано догодина ще се видим пак... Но ни домъчня за децата и Инка, за дъжда и студа хич 🙂
Виж целия пост
# 512
Добро утро!
Мони, лек път!
На мен ми се иска някога за тяхната НГ да съм в Китай, но сигурно ще е като излезем на пенсия, че иначе все ходим по работа. Relaxed
Снощи и аз измислих вечерята за днес. Понеже свекървата сега е свободна и все иска да й измисляме задачи. Занесохме й пуешко. Днес ще го наготви с кисело зеле и ще дойдат у нас на вечеря да отпразнуваме огнения кон. Relaxed
Сави, весел празник! Да има късмет момичето ви и много да се гордеете с постиженията й! Gift Heart
Как са болничките?
Фонс, как са учениците ти?
Виж целия пост
# 513
Добро утро!
Мноооого рано станах. Въобще не се наспах, но това е положението. Ще бутаме.
Хубав ден от мен, момичета!
Виж целия пост
# 514
И аз недоспала, втора вечер се будя по сто пъти.

Снощи решихме с ММ, че ще си махаме бенките и сутринта рано-рано ЛЛ, кожен лекар, аз вече имам час за хирург, той лечение на силно зачервена кожа.

За закуска странджанки, за обяд имам от вчерашната манджа (грах с картофи и някое кюфтенцe за аромат), за вечеря ще са спагети. Наместих кило кайма. От утре пак ще го мисля.
Виж целия пост
# 515
Снощи не спах добре, заради малкия. Вдига температура, корем го боля, явно от АБ. За капак сънувах и кофти сън със шефа ми, че и той болен 🤨
Довечера и аз ще правя спагети, болният си ги пожела.
Виж целия пост
# 516
Пийте по едно на половинката довечера!
Виж целия пост
# 517
Карз, да оздравява болния.

При нас вали яко. Дъжд, ама сигурно посред нощите ще го обърне на сняг. Аман вече 😆

Али, я да те питам за тия новите профилни снимки, дето всички са пощуряли по тях. Каква им е историята - аи по снимка ли ги прави или 🙄
Виж целия пост
# 518
При нас вали сняг от 14 часа, към 16 се усили...
Не спира....
Разходих се вечерта в парка....
Имах нужда от тишина...
Само не знам утре как ще отида на работа...
Виж целия пост
# 519
Благодаря ти, Румка!
Като се прибрах от работа, ми се радва все едно е мъничко дете....
Надявам се, тази вечер да не вдига температура!

Лято, рожденик ли си имаш? Ако да - здрав да ти е!

Боби, много хубава снимка!

При нас цял ден вали дъжд! Не спира! А в Созопол имаше страшна мъгла цял ден. Морето дето е на 1 крачка не се виждаше, само го чуваш....
Омръзна ми от това депресивно, мрачно, мокро време.....
Виж целия пост
# 520
Лято, честит да е ТМ! Весел празник!
Карз, бързо оздравяване на детето.
При нас цял ден вали дъжд, а за утре по прогноза е сняг.
Виж целия пост
# 521
Много гадно време, наистина. От снощи като е заваляло, днес цял ден ту се усили, ту поспре.
В класа на Марто от вчера се върти Т, хрема, днес ударно 4 нови деца липсват. Моят сополивко дано устиска, че стягаме парти за неделя.

Лято, честит да е половинът! Полях го с червено вино.

Бях днес на трета процедура от онази с нано иглите (така и не ѝ научих името, но мисля, че е точно микронидлинг, който Али спомена) и съм бая зачервена този път. Козметичката ми реши да ме тества с по-голяма дълбочина на иглата за повече ефект и яко ми пощипва сега кожата. Ама тъй ще е, трай, бабо, за хубост. Мисля обаче да приключа засега, след известно време пак, че си е цифра.
Виж целия пост
# 522
с по-голяма дълбочина на иглата
Ей, това ме довърши!
Мразя игли!
Настръхнала съм докато чета, косъма е до небето...
Не бих си го причинила....
Селесте, дано поне има ефект, тази инквизиция!
Виж целия пост
# 523
Лято, жив и здрав да е ТМ!
Карзче, бързо да му минава на момчето ти!
Цял следобед валя дъжд, който премина в сняг. Пропуснахме следобедната разходка. И утре е ден. Simple Smile
Като заспи Гоги ще зяпам Хелс Китчен. Но няма да е до среднощ, че на сутринта е тегаво... Rolling Eyes

Спокойна вечер!
Виж целия пост
# 524
Лято, честит празник!
Здрав и щастлав да е!
Карзче, дано тази нощ е спокойна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия