Мамник - Тема № 3 🪶

  • 41 967
  • 739
# 480
Да, фентъзи е, но, ако се заиграваш с годините, може да вмъкнеш примерно, че "белязаните" са обречени да живеят много дълго, докато Мамника не ги докопа и не ги накаже и така да страдат за децата си много време. Нещо такова.
Проблема не е във фентъзито, а че се вижда с просто око, че автора не е догледал и не е изпипал героите си в бързане да разгърне историята си. Т.е. вижда се, че е пропуск, а не идея.
Виж целия пост
# 481
Така е съгласна съм. Сякаш на моменти си е хвърлил някой бележки, има хубави идеи но не са развити и довършени. Разбирам,че иска да разкаже доста истории, но обърква годините с историческите събития. Да не е писано стил  както Хари Потър примерно.  Казвам го,защото чета Лехуса сега. Не знам как това ще го  филмират.😑
Виж целия пост
# 482
Ако Гринго- Богдан не ви стига в Мамник, може да го гледате в Последното изкушение на Христос, постановка на Варненския театър. За съжаление съм го изтървала на 28.01., но предполагам, че пак ще се играе в следващите месеци...чудех се от къде ми е познат и днес видях плаката на пиесата....
Виж целия пост
# 483
Чудех се аз къде вече съм го виждал Мамника, а.к.а. Еднокракия Клюн... И тази вечер по бТВ - те ти Dungeons & Dragons. Ами то - нашето пиле си е там! Ей го, в цялото достолепие:

И даже имаше момент, в който си помислих, че Почекаин му се изпречва и му вика: Кво си ти, бе? На Мамник ли ми се праиш?

Толкоз по въпроса какво са сътворили световните СиДжиАй творци за хиляди часове...
Виж целия пост
# 484
Мамника е като в онова предаване ,,Маскираният певец". Там имаше едно пиле. То предаването май е на Халваджиян.
Виж целия пост
# 485
Да, негово е. На гарвана прилича.😅
Виж целия пост
# 486
Според мен не прилича, защото нямаше клюн, а някаква странна муцуна.
Виж целия пост
# 487
Така е съгласна съм. Сякаш на моменти си е хвърлил някой бележки, има хубави идеи но не са развити и довършени. Разбирам,че иска да разкаже доста истории, но обърква годините с историческите събития. Да не е писано стил  както Хари Потър примерно.  Казвам го,защото чета Лехуса сега. Не знам как това ще го  филмират.😑

Дано не го филмират, честно!
Виж целия пост
# 488
Добре, а каква връзка има дядото от старческият дом- не Венци, а другият със белезите по тялото дето го хвана ковид? Той с каква фамилия беше?
Виж целия пост
# 489
Добре, а каква връзка има дядото от старческият дом- не Венци, а другият със белезите по тялото дето го хвана ковид? Той с каква фамилия беше?
Мисля, че първата фамилия от табелата беше неговата. Петричев или нещо такова.
Виж целия пост
# 490
Честно казано, аз писах вече, де, нямам никакво желание да гледам екранизацията на Лехуса и Аждер, особено на Аждер. Много са гнусни там дзверовете.

Пп Lotus32, бай Георги е участвал в събитията довели до събуждането на Мамника. Как ще бъде представено в сериала обаче не знам.
Виж целия пост
# 491
Честно казано, аз писах вече, де, нямам никакво желание да гледам екранизацията на Лехуса и Аждер, особено на Аждер. Много са гнусни там дзверовете.

Пп Lotus32, бай Георги е участвал в събитията довели до събуждането на Мамника. Как ще бъде представено в сериала обаче не знам.

Благодаря! Иначе тази птица ми прилича на нещо като годзила, но с крила- все едно е радиоактивна продукция.
Виж целия пост
# 492
Така е съгласна съм. Сякаш на моменти си е хвърлил някой бележки, има хубави идеи но не са развити и довършени. Разбирам,че иска да разкаже доста истории, но обърква годините с историческите събития. Да не е писано стил  както Хари Потър примерно.  Казвам го,защото чета Лехуса сега. Не знам как това ще го  филмират.😑

Не ми хареса Лехуса, на фона на Мамник ми е като нещо скалъпено, да се продължи някак сюжетната линия, но не  ми допадна как  е написано.
Виж целия пост
# 493
В момента довършвам Лехуса и определено ми харесва повече от Мамник. Може би съм свалила очакванията, пък и благодарение на сериала имам някакви изградени образи. Мамник ми се стори ужасно плосък от към дълбочина на персонажите и историята. Освен това Лехуса е доста по-страшна и зловеща. Имам още малко до края й, та не се знае дали няма да ме разочарова.
Виж целия пост
# 494
В момента довършвам Лехуса и определено ми харесва повече от Мамник. Може би съм свалила очакванията, пък и благодарение на сериала имам някакви изградени образи. Мамник ми се стори ужасно плосък от към дълбочина на персонажите и историята. Освен това Лехуса е доста по страшна и зловеща. Имам още малко до края й, та не се знае дали няма да ме разочарова.
Чаках един положителен коментар за Лехуса, защото заради отрицателните все още не мога да се реша да я започна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия