Мамник - Тема № 3 🪶

  • 41 967
  • 739
# 495
Много хейт коментари за Лехуса , на човек да му отмине желанието да я прочете заради такива мнения . Радвам се и аз да видя един положителен коментар.
Виж целия пост
# 496
Ами то като Лехуса е ужасна книга, какви да са коментарите Grinning не съдя никого, който я харесва, защото всеки си има вкус. Ама има 99.99% негативни коментари в темата, та извода оставям на вас.
Виж целия пост
# 497
Аз преди да прочета една книга не казвам нищо . От чисто любопитство ще я прочета .
Виж целия пост
# 498
В момента довършвам Лехуса и определено ми харесва повече от Мамник. Може би съм свалила очакванията, пък и благодарение на сериала имам някакви изградени образи. Мамник ми се стори ужасно плосък от към дълбочина на персонажите и историята. Освен това Лехуса е доста по страшна и зловеща. Имам още малко до края й, та не се знае дали няма да ме разочарова.
Чаках един положителен коментар за Лехуса, защото заради отрицателните все още не мога да се реша да я започна.

Аз я чета сега и ми харесва наистина ми. Дай и шанс, колебах се и аз но се надъхах. Доста трудно ще го филмират. И на мен Лехусата ми е доста крипи. Тръпки ме полазиха. Плаши ме повече от мамничето. Но тя е такава страховита.
Книгата е интересна, сега аз малко го покритикувах можеше да опише някой неща по -добре. Но супер е има нови персонажи, има тайнствени загадки. Засяга важни теми.
Виж целия пост
# 499
Ще я прочета . Но първо ще излушам Мамника на Аудиокнига .
Виж целия пост
# 500
Аз харесах Лехуса. За мен е различна и като усещане и като сюжет от Мамник. Краят й не ми хареса. Автора за мен премина една граница,която не бива. Иначе ми беше по приятна от Аждер. Тя ми беше прекалено дълга, с различни нахвърляни истории, някой неща са ми нелогични, нямах търпение да свърши.  Радвам се,че ще имам няколко месеца почивка до 4тата книга - Караеврен, защото ми дойде в повече всичко
Моя фаворит е Мамник. За сериала съм със смесени чувства, но си гледам.
Виж целия пост
# 501
Ако Лехуса е крипи, предполагам, че може да ми хареса повече от Мамника. Харесвам хоръри, а в Мамника няма кой знае какво страшно. Той е по-скоро мистерия + фентъзи с елементи на хорър.
Виж целия пост
# 502
Ако Лехуса е крипи, предполагам, че може да ми хареса повече от Мамника. Харесвам хоръри, а в Мамника няма кой знае какво страшно. Той е по-скоро мистерия + фентъзи с елементи на хорър.

Страховита е доста. Поне мен ме плаши повече. И тук има фентъзи и повече същества. След това Мамничето ми се видя само едно голямо пиле 😁
Виж целия пост
# 503
Ако Лехуса е крипи, предполагам, че може да ми хареса повече от Мамника. Харесвам хоръри, а в Мамника няма кой знае какво страшно. Той е по-скоро мистерия + фентъзи с елементи на хорър.

Страховита е доста. Поне мен ме плаши повече. И тук има фентъзи и повече същества. След това Мамничето ми се видя само едно голямо пиле 😁
То си е едно голямо Пиле. 😅😅 Мен ми е симпатичен дори , не ме стресна като се появи в последният епизод . Вчера пак го гледах , и чакам следващият епизод .
Виж целия пост
# 504
Гарга с демонични очи 😂 дайте и Сникърс.
Виж целия пост
# 505
Трябваше Кюнеца да и предложи Сникърс . Всички до сега бяха 😱😱  , а той 😎😎 като истински шеф . Много ме изкефи реакцията на Владо Пенев когато видя Пилето .
Виж целия пост
# 506
Аз вече писах, че и аз харесах "Лехуса" и не е втората или третата книга, която съм прочела Simple Smile  За жанра си и като продължение е добра.

Гледах последния епизод. Пилето си е страшно. Не знам какви ефекти са очаквали хората. То си е "църно пиле".

Имаше интересна сцена с мамника при варницата, но не знам дали ще се опитат да я пресъздадат защото може да е сложно технически. Аз нищо не разбирам от анимация.

П.П. А, да, Кюнецът е много сладък--любимият ми герой в епизода!
Виж целия пост
# 507
Разочарованието не е толкова относно това как изглежда, а по-скоро за това как действа. В книгата е доста по-динамично - напада, пък героите се борят, излита, връща се...помните ли едни най-прости чайки колко зловещи бяха в "Птиците" на Хичкок. А тук някакси във филма не успяват да пресъздадат напрежението от книгата.
Виж целия пост
# 508
Разочарованието не е толкова относно това как изглежда, а по-скоро за това как действа. В книгата е доста по-динамично - напада, пък героите се борят, излита, връща се...помните ли едни най-прости чайки колко зловещи бяха в "Птиците" на Хичкок. А тук някакси във филма не успяват да пресъздадат напрежението от книгата.
Птиците на Хичкок е класика , в Мамник е точно проблема че липсва динамика и напрежение за да стане хубав и запомнящ се сериал .
Виж целия пост
# 509
В сериала бяха изпуснали да покажат доста важни ключови моменти. Разбирам толкова могат сега, ако бяха продукция на Нетфликс и бяха финансирани с няколко милиони щяха да го изпипат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия