СНБМ - инициативи - 9 част

  • 12 885
  • 302
# 165
Аз отивам направо в заведението.
Виж целия пост
# 166
Аз отивам направо в заведението.

Направо там, освен ако нямате нужда от душ  Mr. Green
Виж целия пост
# 167
Дами ето ви да редактирате:

         Предимства за приемане в детско заведение


Здравейте момичета,
ние от СНБМ се интересуваме как приемат децата във вашия град в яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
     живеещи в квартала
     деца на инвалиди
     военни
    на самотни родители
    полусираци
Кои ползват намаление от таксите и какво такова
    близнаци
    живеещи в квартала
    деца на инвалиди
    военни
   на самотни родители
   полусираци
Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците живо ни интересува какво е положението с приемането им във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата ясла или градина.
 Предварително благодарим, информацията която получим ще използваме и за  бъдещи събития касаещи тези проблеми.


Редактирайте колкото ви душа иска - няма да се сърдя, специално това мое полу-художествено съчинение ич не ми е присърце.
Когато сте готови ще питам модератора на по градове и ще пусна темата.
Виж целия пост
# 168
Дами ето ви да редактирате:

         Предимства за приемане в детско заведение


Здравейте момичета,
ние от СНБМ се интересуваме как приемат децата във вашия град в детските кухни, яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение
     живеещи в квартала
     деца на инвалиди
     военни
    на самотни родители
    полусираци
Кои ползват намаление от таксите и какво такова
    близнаци
деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение   
живеещи в квартала
    деца на инвалиди
    военни
   на самотни родители
   полусираци

Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците на 19.06.2007г., спешно ни интересува какво е положението с приемането им във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата детска кухня, ясла или градина.

 Предварително благодарим, информацията която получим ще използваме и за  бъдещи събития, касаещи тези проблеми.


Редактирайте колкото ви душа иска - няма да се сърдя, специално това мое полу-художествено съчинение ич не ми е присърце.
Когато сте готови ще питам модератора на по градове и ще пусна темата.

Толкова от мен, Раде, като анкети ли ще го пускаш? Ако не може да е изброено всичко със запетайки.

Как мина срещата?
Виж целия пост
# 169
Мерси Кали!  bouquet
Няма да го пускам като анкета защото искаме по-подробни отговори. Така както си е ще го пусна, разбира се след като всички го видят.


 само, че няма да е тази вечер понеже ви послушах и няма да съм си в къщи Flutter
Виж целия пост
# 170
Сложи и студенти...Мисля, че децата на студенти са с предимство тук там, може и да съм в заблуда.
Виж целия пост
# 171
Според мен СНБМ трябва да е изписано без съкращения  Peace

А в това изречение: "Кои ползват намаление от таксите и какво такова", мисля, че трябва да бъде: "Кои ползват намаление от таксите и какво то".

А това
Предварително благодарим, информацията която получим ще използваме и за  бъдещи събития,  касаещи тези проблеми.
Да стане:
Предварително благодарим! Информацията, която получим ще използваме и за  бъдещи събития,  касаещи тези проблеми.
Виж целия пост
# 172
Евеееееееееееее, честит ти рожденик!
Много усмихнат да расте, малко грижи на мама и тате да създава!
Виж целия пост
# 173
Евче, честит празник!  bouquet Да ви е жив и здрав рожденика Виктор и много радост да ви носи! newsm59 newsm59
Раде, текстът ми звучи добре (с корекциите от момичетата Wink), но се чудя не е ли по-добре в Майки - Бъдещи и настоящи да се пусне, че се посещава от повече майки, а в отчетните, като че ли всеки си влиза в своята тема и много много не обръща внимание на другите Peace
Виж целия пост
# 174
Евче, да ти е жив и здрав рожденика  Heart Eyes
Да расте щастлив и да ви радва много   bouquet

Кали, аз отговорих на Вълковски и му пратих снимки. Брошурите не знам у кого са?

Лили, Радето ще ги пусне в отчетните по градове, а не в другите отчетни.

Раде, дали да не ги пуснем и в Майки и в Нашите деца? Ще питаш ли модераторите дали може?

Виж целия пост
# 175
Предимства за приемане в детско заведение


Здравейте момичета,
ние от Сдружение настоящи и бъдещи майки се интересуваме как приемат децата във вашия град в детските кухни, яслите и детските градини и по-точно:
Кои деца са с предимство:
     близнаци
     деца, чийто по-големи братя или сестри вече са записани в същото заведение
     живеещи в квартала
     деца на инвалиди
                   военни
                   самотни родители
     полусираци
Интересуваме се също кои деца ползват намаление от таксите и какво е то
   
Тъй като организираме кръгла маса по проблемите на близнаците на 19.06.2007г., спешно ни интересува какво е положението с приемането им и заплащането на таксите във вашия град. Ще сме ви благодарни ако попитате как стои въпроса във вашата детска кухня, ясла или градина.  Praynig

 Предварително благодарим   bouquet Информацията, която получим ще използваме и за  бъдещи събития, касаещи тези проблеми.


Раде, това е от мен  Peace



Виж целия пост
# 176
   Да го пусна и в близнашкия все пак? Там пишат майки и от други градове.
Виж целия пост
# 177
Честит рожденник, Евелина  bouquet Да ти е жив и здрав, много послушен и щастлив  bouquet

Момичета, пуснала съм последния вариант на апликейшъна за ФРГИ, който трябва да предадем утре. Вижте го, Доли, оставили сме частта с бюджета на теб  bouquet
Виж целия пост
# 178
Кали, прочетох сценариите. В този вид могад да се предадат на ФРГИ. Иначе имат нужда от леки корекции, защото някой неща ще са много трудно изпълними за нашите възможности, но като цяло си се справила страхотно. Браво!  bouquet
Ами това е. Утре ще ги напиша окончателно и ще гледам да ги кача на общата поща.
Виж целия пост
# 179
 Нещо не се справям с трака на уърда, но ще се науча  Embarassed затова драсвам тук някои неща които забелязах..
-   2.2 КАКВИ АНГАЖИМЕНТИ КЪМ МЕСТНАТА ОБЩНОСТ ПОЕХТЕ В ПРОЦЕСА НА НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВАТА:
...„БГ-мама”, ни помогнаха да за изясняването и по-доброто определяне на трудностите,
 - Забелязах че пише че ще има кафе паузи и обяд. На срещата се обсъждаше че обяд няма да има...
- 3.9. ПОСОЧЕТЕ ОЧАКВАНИТЕ КОНКРЕТНИ РЕЗУЛТАТИ ОТ ПРОЕКТА:
Може да се разместят малко резултатите, защото това с премахването на дръжката е на първо място и дори ми стана смешно  Embarassed излиза малко че това ни е приоритет като е написано на първо място.
    Браво на всички които са учествали за изготвянето му. Справили сте се страхотно, аз определено не съм по писането и ви се възхищавам.
    Да попитам мога ли да помогна с качването на материали на сайта ако има нужда?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия