Студенти в Нидерландия - 28

  • 44 633
  • 497
# 495
Да помоля и аз - ако има някой информация за квартира в Ротердам, за двама човека, моля пишете ми! Племенникът е в пълен дистрес, защото ще бъде студент втора година, а няма къде да живее.
Виж целия пост
# 496
На всички търсещи квартири, желая успех.

Един съвет - приемете, че в НЛ да ви харесат за наемател е като да ви наемат за работа в България, много желаещи и малко места.

Подгответе си хубаво кратко представяне. Лордовете се интересуват основно от 2 неща:
- редовно плащане (ако са нидерландци, за тях знаят как да си вземат дължимото и избягват непознати страни). Тук хвалите доходи на родители - стабилна работа от Х години и т.н.
- детето ще пази имота и ще поддържа чисто. За първокурсниците това е много важно, особено момчета и за квартири без почистване на общи части.
Дъщеря ми смени много съквартиранти от всякакви нации (без българи) и вече казва, че 1-ви курс са тотал щета.
Виж целия пост
# 497
На всички търсещи квартири, желая успех.

Един съвет - приемете, че в НЛ да ви харесат за наемател е като да ви наемат за работа в България, много желаещи и малко места.

Подгответе си хубаво кратко представяне. Лордовете се интересуват основно от 2 неща:
- редовно плащане (ако са нидерландци, за тях знаят как да си вземат дължимото и избягват непознати страни). Тук хвалите доходи на родители - стабилна работа от Х години и т.н.
- детето ще пази имота и ще поддържа чисто. За първокурсниците това е много важно, особено момчета и за квартири без почистване на общи части.
Дъщеря ми смени много съквартиранти от всякакви нации (без българи) и вече казва, че 1-ви курс са тотал щета.

Абсолютно споделям написаното. Ще добавя, че при напускане на квартирата, щерката винаги иска рефенция, за да е видно, че сме коректни платци и наематели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия