Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 451 085
  • 44 573
# 17 670
Няма изчитане пропуснатото, още съм на коментарите от интервюто на Тодоров.
Срещнах мнение, че официална информация от разследващите, относно пед@филия е спестена от уважение към родителите.
Недоумявам!
Сарафов още преди да са открили децата намекна за пед@филия. Три седмици се коментира това. Сега Тодоров съобщава, че е факт. И това било уважение.
Колко шум и конспирации щяха да спестят ако бяха съобщили, че имат днк материал потвърждаващ интимни контакти.
Ако е факт, вече ми е ясно и защо не са се постарали да изгорят стаята с компроматите - литература, ръкописи от Калушев.
Флип, това имах предвид под хаотично. Пожар с цел заличаване на следи. Точно стая с гори ми материали - литература, записки на Ламата, а те разчитали на прелети и подпали и кушетката ( по спомен)
Нали е плануван. пожар и са имали време да го подготвят, по записите от камери.
Връщам се да чета.
Виж целия пост
# 17 671
Знаете ли и на мен друго кое ми е много интересно?
Човекът, с двата изстрела как разбра, че първият няма да е смъртоносен за него и се налага още един?
Виж целия пост
# 17 672
Знаете ли и на мен друго кое ми е много интересно?
Човекът, с двата изстрела как разбра, че първият няма да е смъртоносен за него и се налага още един?

Останал е в съзнание, преглътнал е кръв, казаха на брифинга..
Виж целия пост
# 17 673
Знаете ли и на мен друго кое ми е много интересно?
Човекът, с двата изстрела как разбра, че първият няма да е смъртоносен за него и се налага още един?

И аз това се чудя, как му е казал, като му е минал куршума през устата, гърлото? или Дечо като е видял и му е помогнал?
Виж целия пост
# 17 674
И аз върнах няколко пъти записа с двамата от спецчастите. Точно преди по-близкостоящият да каже "Заключено е", другият казва "Вътре има труп". Обаче тъй като е по-далеч от камерата, се чува по-тихо.
А как разбират, че е заключено, е загадка. Не изглежда никой от тях да пробва да отвори. А преди това сякаш Деян точно оттам излезе.
Тези клипове въобще защо ги пуснаха. Само още повече объркаха хората.
В коя секунда се чува? Преди или след като левият полицай се прокашля?

След като пробваха видяха, че е заключено.
Виж целия пост
# 17 675
Нали излезе информация, че Дечо го е доубил? Видял че се мъчи.
За записите, аз такива неща не чувам - виждам, че цели изречения сте измислили.
Изсветлената снимка от фейсбук е много манипулирана.
Виж целия пост
# 17 676
Не знам защо все казвате децата, този на 22 отдавна не е.
И този на 15 не е дете, а юноша, но в случая са си деца и двамата от моя гледна точка, не са зрели мъже. Не виждам какво променя това? То е като да циклим педофилия ли е с някой на 15 или не. Не, не е, но и не е ок.
След приетите промени в НК с огромно мнозинство на иначе фрагментирания ни парламент, за в бъдеще възрастта за съгласие се вдига на 16, така че и с младеж на 15 ще имаме педофилия. Да не говорим, че с Алекс е злоупотребявано далеч по-рано, той е с ламата от 2020 г. т.е. от 9 годишен. Поне по данни от родителите му е така.
Спрете да спекулирате,никой не е злоупотребявал с Алекс,даже един журналист от бърд го каза пред Карбовски,че няма сексуални действия,и Карбовски каза ,че това е добра новина.
Виж целия пост
# 17 677
Е, да, ама те са там сами. Дали някой ще ги намери и кога не е ясно. Мисълта ми е, че дори и да няма веднага смърт, такава ще настъпи в един момент.
Виж целия пост
# 17 678
Деян си е останал в Мексико до края на 2024та, нали? Явно ламата го е привикал за нещо, а година по-късно нещото отпада като необходимост. Тодоров беше прав като каза, че е трябвало да се работи с Деян още...
Виж целия пост
# 17 679
Нищо не измислям. Казвам, каквото чувам.
Виж целия пост
# 17 680
Важното е, че този  човек е имал мерак да стане депутат. А меракът умира последен .

Тоест не му вярваме, защото някога е искал да стане политик, но вярваме на действащи политици, доказано свързани с петроханската групировка? Оки... Това не е моята логика обаче.

 Вярвам,
че след толкова опити.твърдения и внушения  в полза на официалната версия  от всякакви дотук психолози, психиатри от Плевен ,  експерти, прокурори  и кой ли още не... след 20 дена  решиха да извадят   тежката артилерия с този   велик  криминален психолог,  за да са още по-убедителни.
Защото хората не спират да задават въпроси, на които не получават адекватни отговори, а само - секта, шамани , пед@фили.

Даже започна и да им се получава! Вече е лама Т .Тодоров!   😂 Казал го е той и край.
А за това се заприказва от самото начало  от разследващите Ами ,значи се е знаело Щом се е знаело ,защо не са реагирали навреме ,а сега вече го обявяват като факг?


Моля,само не превръщайте темата в политическа!  Аз си нямам любима партия и не симпатизирам на никой. За това ми е лесно.
"По думите на криминалния психолог убийствата всъщност са три, тъй като не всички са успели да се самоубият. "Това не означава, че не са искали", подчерта той. Но изстрелите не са били смъртоносни и се е наложил още един изстрел от друг човек. Така се обясняват и двата изстрела при едната жертва на Петрохан."
Уникален полет на мисълта на този криминален психолог. Самоубийство с елементи на убийство.

Уникална държава, уникални   психолози !
Реших да го поразгледам въпросният. Има  участие две фирми,  като втората се занимава с
 търговия с храни и аксесоари за животни, лошо няма. И той деца гледа и той парно плаща, явно  психологията не е толкова доходоносна професия.
Виж целия пост
# 17 681
И аз чувам нещо като "Вътре има труп", но предполагам, че казва нещо друго, защото другият не реагира никак на казаното.
Вътре има друг.
"Вътре има врътка" чувам аз. Даже показва с ръка, предполагам, че има предвид райбер.
Виж целия пост
# 17 682
мързеливка и сие, моля ви, научете се да цитирате, стига чаршафи. И в момента мой пост виси в средата на някакви ваши си политически отклонения и излияния. Изнасяйте си ги тези в отделни постове или на лични.
Виж целия пост
# 17 683
Полицая казва " Няма от къде да бръкна или дръпна " Слушайте със слушалки! Никъде не казва труп.
Виж целия пост
# 17 684
Полицая казва " Няма от къде да бръкна или дръпна " Слушайте със слушалки! Никъде не казва труп.
Да, логично. Все пак се мъчи да отвори врата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия