Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 496 290
  • 45 777
# 21 945
Цитат от интервюто, специално отидох да го изгледам в частта за моралния убиец, за да не ти го причинявам, щом така мило ми се молиш: "Синът ми е моралният убиец, защото благодарение на тези неща, които той наговори, всичко това, което сега се изсипва на главата на тези родители, е благодарение на моя син... Техните деца са убити два пъти - веднъж физическата смърт, веднъж моралната смърт."
Надявам се, че това е достатъчно и за двама ви с Флоресита, за да се убедите, че говори за "убийство" на реномето.
Гледайте от 40 до 45 минута. Говори за сигналите, за дядото и бабата на Леон, за проверките. Миролюба и Генка непрекъснато я тикат да каже какво общо има това с 6-те трупа, щото тя постоянно се отнася и не отговаря. И накрая се изпуска колко били подтиснати, как това им повлияло, последният път като ги видяла били много депресирани. Не можела да каже убийство или самоубийство, това било работа на органите, но Валери е моралният убиец и туй то. Накрая, в неин стил изтърси, че може и нарочно да са се оставили да ги убият, както Христос е знаел, че ще бъде предаден...
Пълна каша ѝ е в кукувичата глава, но подсъзнателно напипва нещата тук, в самото начало. И като стана популярна се надъха и взе да громи разследващите и тя.
Виж целия пост
# 21 946
Пълна каша ѝ е в кукувичата глава,

Естествено. Сигналът подаден 2022, психопатът се отчаял 2025. Валери му виновен. Луда работа!
Виж целия пост
# 21 947
Бащата на НЗ е избрал да не се занимава. Така че не виждам защо да го идеализираме.
Точно това се случва с деца дадени за отглеждане при роднини. Отчуждават се много бързо.
И моите не искаха да говорят с мен в тази възраст, когато отидат при баба си и дядо си, макар че е за няколко дни. После, като се върнат - известно време драма.
"Бащата - Яни Макулев, казва при разпита, че в момента, в който детето му е отишло в хижата, Калушев му е дал нов мобилен номер, "за да не го знаят другите му бивши съученици, за да не го притесняват и да се откъсне от старата среда"."
https://faktor.bg/makulev-izpratil-i-golemiq-si-sin-pri-kalushev … r-da-ne-go-tarsqt
Много зловещо ми звучи. Валери го е “лекувал” от наркомания, а на това момче какво му е било, че Ламата така го е изолирал?
Виж целия пост
# 21 948
И тя защитава изборите си.
Жасмин, ако прочетеш драмата и, пушел трева някак тайно в училище. Тя го возела и връщала. И пари не му давала. И той пак.
Някак.
Злодей. Да го дадеш на ламата, няма друг изход
Виж целия пост
# 21 949
Другият син на Макулев живее такъв приключенски живот, какъвто малкият Алекс никога нямаше да види, дори да беше жив...Защо за едното дете могат, за другото не...Това ми говори, че причините не са финансови, нито някакви други, а само тулку...
  Калушев с един и същи панталон на видеата и на лекцията в  youtube преди 11 години...аскет...
Виж целия пост
# 21 950
Майката на Николай, когато е бил жив не е публикувала и писала толкова много за детето си и групата, отколкото сега.
Опитва се да "изпере" лошото си родителство и се чуди вече какви да ги дрънка и какви снимки да показва. И не се усеща, че с тези си действия още повече се закопава. А да - и протест някакъв ще прави.
Аз изобщо не видях да е писала нещо за сина си приживе, но не съм се задълбочавала, де.
Зачетох се и в последните и постове, въпреки антипатията, която изпитвам към нея. Такава театралност, търсене на лайкове. Но за щастие, не е голяма публиката и, няма да и се получи. А можеше да предизвика уважение, ако наистина скърбеше и беше показала някакво разкаяние и смирение 😨
Виж целия пост
# 21 951
Другият син на Макулев живее такъв приключенски живот, какъвто малкият Алекс никога нямаше да види, дори да беше жив...Защо за едното дете могат, за другото не...Това ми говори, че причините не са финансови, нито някакви други, а само тулку...
  Калушев с един и същи панталон на видеата и на лекцията в  youtube преди 11 години...аскет...
Какъв живот живее другият син?
Виж целия пост
# 21 952
Гледахте ли новия епизод на ЗАД МАСКАТА от тази вечер? Не е за Петрохан и ИК, но може да се прочетат между редовете доста сходни неща.
Виж целия пост
# 21 953
Какво стана, Ралица взе ли тялото на сина си или още изисквания и претенции има?

Не знам, може би не. Иначе щеше нещо да пише (предполагам).

Bernarda, да, този със "сладоледа" е Николай, синът на Ралица, ако това питате.
Виж целия пост
# 21 954
Целият и патос ми идва в повече.
Цитат
Докато пиеш чай от тях, сякаш се пренасяш във вълшебната история на гората.Всяка чаша съдържаше горска история – с герои и сюжет
Какъв чай са пили в хижата? Wink
Познавам различни и странни хора, но цялото превъзнасяне, че тези са били ''най, най, най'' много ми фалшивее.
Виж целия пост
# 21 955
Само че леке без късмет, малко е оставало да му бият шута за непослушание и да отърве кожата, като Валерко, но уви...
Бил е добър слуга, за разлика от своенравния Валерко. Готвел, туй-онуй. Иначе е станал на възраст, в която не е вече по вкуса на ламата. Не е ли служел добре, нямаше да го търпи.
Бог да го прости момчето. 10 години е бил в лапите му. Ужас безподобен.
Виж целия пост
# 21 956
Не мога да си представя убийците, които окупират хижата.
Хващат трима мъже без съпротива, намират оръжията им. Стрелят с пушка под брадичката на един от тях. Не го убиват и го довършват вече с пистолет.
Защо първо насочват пушката под брадичката му, а не към слепоочната му кост? Защото няма никакви външни убийци.
Предполагам Деян е бил много стресиран от това, което е видял. Затова е разказал всичко "знайно и незнайно" на разследващите. Станало е ясно за сектата, тулкувци, прераждане.
Някакви си готвещи се за протест, ще откриват истината.
Била скрита и заметена. Щом могат да я намерят, да я търсят. Ще я намерят на "кукуво лято".
Виж целия пост
# 21 957
Целият и патос ми идва в повече.
Цитат
Докато пиеш чай от тях, сякаш се пренасяш във вълшебната история на гората.Всяка чаша съдържаше горска история – с герои и сюжет
Какъв чай са пили в хижата? Wink
Познавам различни и странни хора, но цялото превъзнасяне, че тези са били ''най, най, най'' много ми фалшивее.
Как какъв? Чай от аяуаска, разбира се!
Виж целия пост
# 21 958
Никой не е водил дете на сигурна смърт. Водели ги да ги направят бъдещи лами, но конкуренцията е била голяма, а децата взаимозаменяеми. Как и защо е дошла смърта само мъртвите знаят. И евентуално някой жив.
Виж целия пост
# 21 959
Напротив Бернарда! Калушев е убиеца на Алекс! Или го е застрелял лично, или го е завел на среща с убийци! И при двата варианта той е убиеца на това дете!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия