Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 460
  • 45 552
# 22 875
Ритуално самоубийство всички заедно няма как да извършат с децата. Много е вероятно те изобщо да не са знаели и сценарият за пред тях да е бил друг. А реалността - в състояние на дълбока медитация и молитви да са били убити /за да стане бързо, да не усетят и т.н./…

Скрит текст:
На всеки алогизъм по темата се отговаря така, сякаш сте по-навътре в "извратения будизъм" и от ламата. Извинявам се, знам, че всеки тук (включително и аз) прави съчинениние не по картинка, ми по два щриха, но е прекалено всяко едно несъответствие, разминаване или струпване на  "съвпадения"  да получава отговор "извратен будизъм".

Сега сте подхванали кучетата, според доста болните им мозъци те са искали и те да дойдат с тях и да се екзитнат заедно, барабар с котката , нали са едно голямо щастливо семейство ( котката ако я видя ще и се поклоня) . Ноо по това което прочетох ,  при извратения им будизъм все пак има и реални наченки от истинския, да убиеш животно е много , много лошо и ще им наруши кармата. Решили са сами да си умрат кучетата, те ни лук яли , ни лук мирисали, чистички се екзитват .

В размислите на Mayi има повече резон, но пък си заминава теорията за ритуално, меланхолно-разширено самоубийство. Хем планирано на различни места, хем едните щяли да се горят, пък не успели, а другите направо се стрелят.

В интерес на истината , точно с децата  ги извършват, първо убиват децата и после възрастните (се ) убиват, който се колебае му помагат. Има много деца, жертви на ритуални самоубийства, дори и бебета и много по-невръстни от Сашко. Не съм чела никъде нещо да са крили просто ги убиват преди да свършат със себе си. Защо трябва чак да се пътува нанякъде, та да "се крие от децата". Достатъчно е да ги убият първи.

Една идея по-логично е възрастните да не са знаели, че и децата ще бъдат убити и Калушев да им е казал, че ще ги отведе някъде, но в такъв случай биха го изчакали да се върне.
Виж целия пост
# 22 876
Знае ли се дали Клаушев е левичар? Неговият изстрел също го обявиха отляво...
Виж целия пост
# 22 877
Ако е бил упоен до степен да понесе болката от два изстрела в затворено пространство, странно е, че втората жертва не е направила опит за бягство.
Все пак, кемперът е бил отключен.

След като кучетата са били рутинно затваряни, ясно е, че до някакъв момент си е била съвсем рутинна вечер. После токът спира, генераторът не включва след 50 милисекунди...
Виж целия пост
# 22 878
Знае ли се дали Клаушев е левичар? Неговият изстрел също го обявиха отляво...

Левичар бил.
Виж целия пост
# 22 879
Деца, къде да бягат. Кой знае какъв ужас е било, не искам да си го представям. И това е бил най-близкият им човек.
Виж целия пост
# 22 880
Първо застрелян между очите, сега в упор. Ако в от толкова близо, как е заседнал куршумът в черепа.

не в упор, а от упор. "Упор" не е част от човешкия череп. Нищо не пречи да бъде застрелят от упор между очите. И е много по-вероятно, чисто технически, човек да бъде застрелян така, отколкото да го е уцелил рикоширал куршум баш бежду очите. По-вероятно е да спечелиш джакпота на тотализатора. И кой каза, че има заседнал куршум в черепа? На официалния брифинг не чух нищо такова.

Брилянтен коментар.
Утре Хорейшо Бузов от Враца ще обяви, че Сашо е застрелян в тила в профил отвесно и ще повярват.
Виж целия пост
# 22 881
Забелязахте ли, че една и съща сума е била дарена на Ивайло И и на училище Космос - 251 000. Звучи ми като дарителят да е един и същ.
Виж целия пост
# 22 882
Или пък една и съща сума е преминала през няколко сметки.
Забелязахте ли, че една и съща сума е била дарена на Ивайло И и на училище Космос - 251 000. Звучи ми като дарителят да е един и същ.
Виж целия пост
# 22 883
Завъртяли са я тази сума вероятно. От сметката на И.И. към някое от техните фиктивни дружества, после до Космос и след това не е ясно.
Виж целия пост
# 22 884
Опитах се да гледам Тодор Тодоров и Владимирова, забравих й първото име. Но не успях. Такова самодоволство и високомерие, особено от тая. Тая точно, щото е никоя.
Много добре знам какво е упор. Ох 😆
Виж целия пост
# 22 885
Е, нали изпратиха в чужбина проби за гъби и други подобни неща.
Ще дойдат и от там резултати.
Да,да, като изследванията за измислената чума във Велинград.Изпратени проби в Европейска лаборатория, която потвърдила наличие на чума в стадото на бай Рибан...Само дето тя е закрита две години преди това...
Да, да, ама не. Моля, не така агресивно. Няма да го допусна. Старая се добросъвестно да пиша тук в темата и да изнасям факти, които лично съм чула от официални източници и то конкретно за този случай.

Ако търсите отговори, които ще ви  удовлетворят, може би Ралица ще изнесе част от подадената информация. Все пак, тя разполага с нея и след като ще се протестира, хората трябва да знаят защо го правят.
Виж целия пост
# 22 886
Първо застрелян между очите, сега в упор. Ако в от толкова близо, как е заседнал куршумът в черепа.

не в упор, а от упор. "Упор" не е част от човешкия череп. Нищо не пречи да бъде застрелят от упор между очите. И е много по-вероятно, чисто технически, човек да бъде застрелян така, отколкото да го е уцелил рикоширал куршум баш бежду очите. По-вероятно е да спечелиш джакпота на тотализатора. И кой каза, че има заседнал куршум в черепа? На официалния брифинг не чух нищо такова.
Ти сериозно ли?
Просто употребих другата форма. Я погледни тук:
Виж целия пост
# 22 887
Не разбирам каква е драмата с упора. Този път прокурорката ясно описа механизма.
Пак ли има неразбрали.
Категорично е, че са две убийства и едно самоубийство, ламата в устата, какво толкова вече се обсъжда?
Тоя Бузов там сигурно ще излезе с нови сведения. Той ще опише рикошети, синини , побои, и разни други. Нали знае повече от разследващите.



София е наистина голямо плямпало. Никой не знаеше за втори свидетел за извращения, тя взела, та издала четата.
Виж целия пост
# 22 888
Нали психологът Тодоров каза, че има такива други свидетели.
Виж целия пост
# 22 889
Е, нали изпратиха в чужбина проби за гъби и други подобни неща.
Ще дойдат и от там резултати.
Да,да, като изследванията за измислената чума във Велинград.Изпратени проби в Европейска лаборатория, която потвърдила наличие на чума в стадото на бай Рибан...Само дето тя е закрита две години преди това...

Айде и ветеринари се появиха:rolling_eyes:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия