Не ми казвайте, че не го знаете това.
А на Околчица горе може и - 20 да е било навън.
По повод твърденията на Булнюз, че по тялото на Алекс има следи от бой, на първия брифинг Папалезов казва, че по телата не са открити никакви други наранявания освен огнестрелните рани. Сега си пуснах брифинга пак и го чух. В първия брифинг е. Толкова за “достоверните” данни на Булнюз.
Сега търся къде са казали, че Алекс е с рана на тила, не намирам такова нещо, а тук го твърдите категорично. Но ги гледам с превъртане и може да съм изпуснала нещо.
1. По никое от телата няма следи от физическо насилие. Съветвам ви да не се информирате от източници като ПИК, БУЛНЮЗ, НАРОД и т.н., те не различават послесмъртните петна и следи от физически наранявания.
2. Има два вида убийства - убийство чрез физическо насилие - побой, задушаване, тежки удари, удари с тежки или остри предмети, и убийство с огнестрелно оръжие, обикновено един изстрел.
Двата вида по принцип не се срещат заедно, много рядко някой ще ви бие 4 часа с тухла и после ще ви застреля, то няма и особен смисъл.

