Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 486 350
  • 45 533
# 23 040
Жалко за младите..те каква вина имаха..
Едва ли Алекс е участвал в далаверите..
Виж целия пост
# 23 041
аз не мога да разбера какво толкова има за умуване и спорене, когато някой е наврял дулото на пистолета си в устата и се гърми?
наклони на дулото може да се получат различни независимо с коя ръка го правиш. нали не си мислите че може само с показалеца да натиснете. може и с палеца да е. варианти и посоки всякакви може да има.
има ли следи различни от тези на калушев - няма. има ли значение с коя ръка и пръст е натиснал спусъка - няма.
Виж целия пост
# 23 042
Изолиран или не, кемперът изстива бързо ако не работи двигателят и отоплението. Всяка кола без работещ двигател за минути се превръща в една ламарина - ледена или гореща, в зависимост от времето навън.
Не ми казвайте, че не го знаете това.
А на Околчица горе може и - 20 да е било навън.

По повод твърденията на Булнюз, че по тялото на Алекс има следи от бой, на първия брифинг Папалезов казва, че по телата не са открити никакви други наранявания освен огнестрелните рани. Сега си пуснах брифинга пак и го чух. В първия брифинг е. Толкова за “достоверните” данни на Булнюз.
Сега търся къде са казали, че Алекс е с рана на тила, не намирам такова нещо, а тук го твърдите категорично. Но ги гледам с превъртане и може да съм изпуснала нещо.

1. По никое от телата няма следи от физическо насилие. Съветвам ви да не се информирате от източници като ПИК, БУЛНЮЗ, НАРОД и т.н., те не различават послесмъртните петна и следи от физически наранявания.

2. Има два вида убийства - убийство чрез физическо насилие - побой, задушаване, тежки удари, удари с тежки или остри предмети, и убийство с огнестрелно оръжие, обикновено един изстрел.

Двата вида по принцип не се срещат заедно, много рядко някой ще ви бие 4 часа с тухла и после ще ви застреля, то няма и особен смисъл.
Виж целия пост
# 23 043
Много интересна статия от Полина Паунова.
Всъщност двете дела са обединени вчера на 10/03. А на 02/03 медията има документ, в който софийската прокуратура казва, че не знае какво се случва във Враца.
https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2026/03/11/ … miji_da_te_lajem/
Виж целия пост
# 23 044
Нормално. При тази умишлена дезинформация. Точно това се цели. Да се "кемтрейсваме" тук.  
И като добавим някои умишлено провокиращи, пак  е сравнително културно.
П.п. видяхте ли размерите на револвера? Ако не сте, потърсете спрямо човешка ръка как изглежда и после мерете ъгли
Виж целия пост
# 23 045
Захариева е създател на концепцията на Космос - не знам каква е точно тази концепция, но другата съдружничка е инвеститорът, който е дал парите, по-точно нейните родители. Имаше стара статия за училището някъде. Хората, които са вложили парите си, може и да са се предоверили на Захариева и сега да се опитат да възстановят, каквото могат. Не знам. Ще видим.
Всъщност училището е тръгнало много добре тази година. Преди са били сборни класове 1-4 клас в една паралелка, 5--7 друга ( нещо подобно), но от тази година имат от 1 до 7 клас паралелки с по 15 деца и още много желаещи. Медитациите са били част от програмата, но в някаква по- лека форма. Построили са общежитие и догодина трябва да работи като пансион. Имат преподавадели чужденци (вероятно някое нпо ги доставя), собствена кухня, отглеждали някакви зърнени култури с децата, от които правили брашно и хляб, правили интересни инициативи с местното население. Всичко изглежда много добре, за родители които могат да си позволят финансово децата да учат в алтернативно училище.
Виж целия пост
# 23 046
Нормално. При тази умишлена дезинформация. Точно това се цели. Да се "кемтрейсваме" тук.  
И като добавим някои умишлено провокиращи, пак  е сравнително културно.
П.п. видяхте ли размерите на револвера? Ако не сте, потърсете спрямо човешка ръка как изглежда и после мерете ъгли

И аз имам чувството, че нарочно пуснаха тази информация за траекторията - за да гръмнат вестниците утре.
Виж целия пост
# 23 047
Калушев с какъв пищак се гръмна?
Виж целия пост
# 23 048
"Според представители на екипа, участвал в експертизите, няма данни и за сексуално насилие. В това число няма никакви данни за следи от сексуални контакти."
Поздрави на бившия министър на отбраната Каракачанов и неговата почитателка Дорис!
Виж целия пост
# 23 049
Хора, при аутопсията се изследва траекторията на куршума ака пътят на куршума през тялото, не как е бил поставен пистолета и с коя ръка е стреляно. Това се определя от барутните частици и съвсем други експерти.
В случая е било от упор или почти от упор.
Спорът е безумен.
Виж целия пост
# 23 050
Ами то големи инвестиции от големи хора за  други хора с пари и деца, как ще им вземе Игнатов лиценза. Срамота ще е.
Виж целия пост
# 23 051
"Според представители на екипа, участвал в експертизите, няма данни и за сексуално насилие. В това число няма никакви данни за следи от сексуални контакти."
Поздрави на бившия министър на отбраната Каракачанов и неговата почитателка Дорис!
Може ли линк към тази информация? Благодаря.
Виж целия пост
# 23 052
Сега да ви питам,

Някоя промени ли си генерално мнението? Примерно след първия брифинг и сега след третия? Да речем, че е вярвала, че са убити, а сега е сигурна, че са се самоубили? Или обратно?

Щото аз не. Имам варирания в някакъв процент и в другата версия, но като цяло... Си мисля почти същото.

Тоест мога да откарам и втора тема покрай изборите. Тогава ще има и някоя нова бомба, която сега цъка. Не знам как сте убедени в официалната версия. Моите бели петна си стоят неотговорени за моята проста кратуна.
Виж целия пост
# 23 053
"Според представители на екипа, участвал в експертизите, няма данни и за сексуално насилие. В това число няма никакви данни за следи от сексуални контакти."
Поздрави на бившия министър на отбраната Каракачанов и неговата почитателка Дорис!
Източник за това твърдение, моля.
Виж целия пост
# 23 054
Калушев с какъв пищак се гръмна?
Магнум анаконда 44.
Аз намирам, че изглежда така.
https://www.19fortyfive.com/2022/02/meet-the-colt-anaconda-gun-t … um-revolver-ever/
Дали има с по-къса цев, не знам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия