Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 316
  • 45 551
# 33 255
Прогресивна е, когато предаваш заразата на другите. Така го разбрах аз.
Е, каква педофилия Алек и малката, те почти на една възраст.
Виж целия пост
# 33 256
Търсенето е ясно как е станало
Никой нищо не е търсил, обявили са на оперативка, че се търси и са си питали ушите всички, докато някой външен не е съобщил, че го е видял... Сякаш не знаем как се работи по държавните учреждения, вероятно и в МВР
Виж целия пост
# 33 257
Аз имам чувство, че се въртим в някакъв омагьосан кръг.
През 3 страници се обяснаваме, че това, което е правил Калушев с децата, е извън рамките на нормалното. И пак казвам, че в случая не говоря за pdfлия.
И през два поста се пита: какво са правили? какви са им делата?

Ами Калушев е взимал за отглеждане малки деца, като ги е отчуждавал от семействата им. И това в цикъл, който се е повтарял периодично.
Разбирам обаче, че много потребители не виждат проблема в това поведение.
Виж целия пост
# 33 258
Аз имам чувство, че се въртим в някакъв омагьосан кръг.
През 3 страници се обяснаваме, че това, което е правил Калушев с децата, е извън рамките на нормалното. И пак казвам, че в случая не говоря за pdfлия.
И през два поста се пита: какво са правили? какви са им делата?

Ами Калушев е взимал за отглеждане малки деца, като ги е отчуждавал от семействата им. И това в цикъл, който се е повтарял периодично.
Разбирам обаче, че много потребители не виждат проблема в това поведение.

А това основание ли е за шест трупа? Защото темата е за самоубийства/убийства.
Виж целия пост
# 33 259
Rocket, и аз не бих си дала децата да ги гледа Калушев, ама хора всякакви. Не ми се вижда и на мен “правилно” и в матрицата , ама тези хора са се познавали добре и са си имали доверие .Колко периодично ,поколения ли са се сменили в тази хижа, цели класове ли са завършвали будизма, какво. Като Артемис каза, това основание ли е за 6те трупа? Хайде Калушев -хубаво, да  предположим, ама останалите от жива солидарност … стига ,не е детска градина това.
Както вие обяснявате вашите убеждения ,така и аз обяснявам моите ,че това е отвъд всякаква логика и има много по-очеизбождащи причини и взаимовръзки заради които може да се е случило всичко.
Виж целия пост
# 33 260
Rocket, и аз не бих си дала децата да ги гледа Калушев, ама хора всякакви. Не ми се вижда и на мен “правилно” и в матрицата , ама тези хора са се познавали добре и са си имали доверие .Колко периодично ,поколения ли са се сменили в тази хижа, цели класове ли са завършвали будизма, какво. Като Артемис каза, това основание ли е за 6те трупа? Хайде Калушев -хубаво, да  предположим, ама останалите от жива солидарност … стига ,не е детска градина това.
Както вие обяснявате вашите убеждения ,така и аз обяснявам моите ,че това е отвъд всякаква логика и има много по-очеизбождащи причини и взаимовръзки заради които може да се е случило всичко.

Ивка, това е все едно аз да ти кажа, че ако бяха поръчково/показно убийство, това не е причина за 6 трупа. Причина е за 1, на Калушев или в най-лошия случай на 5. Не е причина да убият Алекс.
Виж целия пост
# 33 261
Рокет, нищо общо няма едното и другото. Алекс ясно, че е станал неволна жертва , защото е бил свидетел. Друго искам да кажа. Твърдиш ,че тримата от Петрохан са се самоубили заради предполагаема  пдфилия на Калушев ли? Или за друго? Хайде що народ е разследван за какво ли не, ама самоубийство като резултат ? Това да не са прокурори или висши държавници да са колили и бесили . Убити са и показно наредени и е ясно като бял ден.
Виж целия пост
# 33 262
Обаче и момичето е замесено. Тя е била катализатор.

Като че ли тук на тази камера е момичето, заради което е преляла чашата.

https://www.youtube.com/watch?v=TFL2JFAcV7U&t=1547s

от 01/02/2026 07:09:11 до 01/02/2026 07:09:17 (минутите са 25:47 до 25:53 във видеото)

Вижда се кучето и още четири крака, от които два са на мъж и другите два са на жена, като за малко се вижда и главата и, когато товари багажника.

Даже сякаш тя произнася нещо като "Мишик..." говорейки на кучето.

След това има някакъв изтрит силует, на ходеща фигура, която се вижда отляво на джипа.

Предполагам това момиче е защитен свидетел и затова всякакви кадри и информация за нея са силно ограничени.

Явно се е появила някаква извънредна причина, поради която са станали по първи петли, и са напуснали хижата за да бъде закарано момичето в София с багажа и.
Виж целия пост
# 33 263
За мен от Петрохан са три убийства: Пламен и Дечо убиват Ивей, после службите убиват двамата след оказана съпротива.
На Околчица две убийства и едно самоубийство.
Виж целия пост
# 33 264
Имам няколко въпроса към Фарина Grinning

Случилото се, и най-вече таймингът, имат ли връзка с предстоящите избори?

Голямото момче има ли пръст в цялата работа?

Кога ще излезе истината наяве? Кой тупа топката и защо?

Момчетата са стъпили накриво с момичето ли?
Виж целия пост
# 33 265
Обаче и момичето е замесено. Тя е била катализатор.

Като че ли тук на тази камера е момичето, заради което е преляла чашата.

https://www.youtube.com/watch?v=TFL2JFAcV7U&t=1547s

от 01/02/2026 07:09:11 до 01/02/2026 07:09:17 (минутите са 25:47 до 25:53 във видеото)

Вижда се кучето и още четири крака, от които два са на мъж и другите два са на жена, като за малко се вижда и главата и, когато товари багажника.

Даже сякаш тя произнася нещо като "Мишик..." говорейки на кучето.

След това има някакъв изтрит силует, на ходеща фигура, която се вижда отляво на джипа.

Предполагам това момиче е защитен свидетел и затова всякакви кадри и информация за нея са силно ограничени.

Явно се е появила някаква извънредна причина, поради която са станали по първи петли, и са напуснали хижата за да бъде закарано момичето в София с багажа и.
Вярно,гледах,има замазан силует,точно така е! Браво на вас.
Виж целия пост
# 33 266
Момичето, според различни източници е върнато на 30или 31 януари. Не на 1 февруари сутринта. Много е неясен образа.
Виж целия пост
# 33 267
Аз имам чувство, че се въртим в някакъв омагьосан кръг.
През 3 страници се обяснаваме, че това, което е правил Калушев с децата, е извън рамките на нормалното. И пак казвам, че в случая не говоря за pdfлия.
И през два поста се пита: какво са правили? какви са им делата?

Ами Калушев е взимал за отглеждане малки деца, като ги е отчуждавал от семействата им. И това в цикъл, който се е повтарял периодично.
Разбирам обаче, че много потребители не виждат проблема в това поведение.

А това основание ли е за шест трупа? Защото темата е за самоубийства/убийства.
Да, възможно е и да е основание. Има много световни случаи точно от този вид
Виж целия пост
# 33 268
https://glasove.com/novini/zapiskite-na-ivaylo-kalushev-za-negov … 758_v0_s00_e0_tv0
Ето последна информация за малко сексуално практики по Калушев Петрохан, изстрелване през фонтанелата, приношения на сперма и най-върховен оргазъм на душевно ниво.
Кво па толкова, аз тук съвсем нищо откачено не виждам. Всички вечер вкъщи си практикуваме тия работи.
Виж целия пост
# 33 269
Rocket, и аз не бих си дала децата да ги гледа Калушев, ама хора всякакви. Не ми се вижда и на мен “правилно” и в матрицата , ама тези хора са се познавали добре и са си имали доверие

Като изключим колко "добре" го е познавала Ралица (от съвсем скоро), предлагам да отбележим Албена като "най-познаваща го". Все пак го е "познавала" от цели 3 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия