Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 115
  • 45 542
# 33 240
Казваш, че са се самоубили, защото ще се разчуе, че политици са им били на гости?
И защо?
И да беше гръмнала такава новина, щеше да е шум за 3 дни. А най-потърпевши щяха да са политиците, ако се докаже такова нещо.
Аз примерно, по случая с Епщайн не съм чула някой дори високопоставен да се е самоубил, а има къде по-известни от нашите гащници. Освен Епщайн, но чак след като влиза в затвора. Но май и там е съмнително дали се е самоубил или са го самоубили. И то не заради скандала...
Виж целия пост
# 33 241
Обаче и момичето е замесено. Тя е била катализатор.
Виж целия пост
# 33 242
Това си е екстраполация на собствените мисли. Отвсякъде. Сори.
Просто елементарен реализъм и логика.
Убедените в мафиотски убийства, без нито едно доказателство (за пдф поне има свидетелството на Валери) екстраполирате собствени мисли ли? Не, просто не намирате обяснение за самоубийствата и не ви се струват логични. Аз по същия начин начин не намирам обяснение и логика в ламата детегледачка на момченца.
Виж целия пост
# 33 243
Толкова много шокиращи неща минават и заминават, за някои изобщо и не разбираме, защото или няма кой да ги раздуха или всичко се потулва съвсем целенасочено.

Като гръмна скандала с Герова от ДГ - да не би нещо да се е променило, хората се възмущаваха 2,3 седмици и вече не го и помнят. И за Петрохан, ако бяха излезли данни, че те са педо§*9ли, щеше да е забравено. То 6 трупа вече са забравени, само тук в темата ги дъвчем, че какво остава за друго.

Виж целия пост
# 33 244
Знам, че вече е писано, но как си обяснявате, че разследващите казаха, че по пистолетите има ДНК на жертвите, а не отпечатъци...по-силният довод за версията им е отпечатъци, но те казаха ДНК...

ДНК на тримата е нормално да се намери, все пак това са били техни пистолети и оръжия.
Относно отпечатъците, мисля , че поне вторично самоубитият Ивайло трябва да е оставил кървав отпечатък по пистолета, извинявам се за натурализма.
Отпечатъци  килърите  не биха оставили.
Даже аматьора Георги, който наряза Дебора не е оставил нито отпечатъци, нито ДНК.
Виж целия пост
# 33 245
Ако причината за всичко е пдф-ята, отдавна да е доказана гръмко и недвусмислено. С това се започна още в началото. А то, 2 месеца разследване и нищо. За сметка на това, разбирам, че чакаме Бивол и Бърд да ни осведомят.
Виж целия пост
# 33 246
Това си е екстраполация на собствените мисли. Отвсякъде. Сори.
Просто елементарен реализъм и логика.
Убедените в мафиотски убийства, без нито едно доказателство (за пдф поне има свидетелството на Валери) екстраполирате собствени мисли ли? Не, просто не намирате обяснение за самоубийствата и не ви се струват логични. Аз по същия начин начин не намирам обяснение и логика в ламата детегледачка на момченца.

Не, ние не сме убедени. Разсъждаваме върху различни версии. И сляпо и безрезервно вярваме на родната прокуратура.

И чакаме Бивол като мантра небесна.
Виж целия пост
# 33 247
Рокет, ми то излиза, че са се самоубили, за да няма кой да изнудва Терзиев. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Не, Артемис, излиза, че са се самоубили, защото са били затънали до шия в собствените си дела (тука е друга дума) и са знаели, че нямат нито полезен ход, нито изход.
Затова са решили да екзитнат към друга реалност.

За никой от замесените няма изход. Дори и да бяха оцелели, резултатът щеше да е един и същ, с тази разлика, че възрастните щяха да са разследвани, Алекс не съм сигурна дали щеше да бъде върнат при семвйството си или откаран в някаква защите среда, а родителите му и те евентуално разследвани. И това щеше са е само върхът на айсберга.
Виж целия пост
# 33 248
Не е като да са били в безизходна ситуация
 Сърбия е по-близо от Околчица мисля. Мексико и всяка друга държава също са вариант.

А разбра ли се с кого е говорил в София, след който разговор "всичко ми се изясни"? Ако има някакъв тригер, той трябва да е там.
Виж целия пост
# 33 249
Има нещо, което не ми дава мира.

Ако приемем, че са се уплашили от нещо и са се самоубили, какво може да е това нещо?

Разследване и съд категорично отхвърлям. Никой с пари и връзки не е толкова застрашен, че да се самоубие.

Педофилия като причина  също не мога да приема. Имахме депутат подсъдим за педофилия. Но дори да се докаже нещо, то ще е за един, не за другите четирима.

Безпаричие - съжалявам, но с активите и заплатите, които имат безпаричието е далеч от тях.

Вие имате ли някакви идеи?

Важи и за  варианта убийство. Но там изобщо не мога да избистря идея. Не съм в тези среди.
За мен е достатъчно един - лидерът - да е бил в депресия, изморен от тая кочина. Халюциногените побутват към такива състояния. Щом му се е екзитвало, било е детска игра за него да убеди тримата на Петрохан. Част от всичко, което са учили, медитирали по 5 ч на ден и вярвали - каквото каже ламата, това е закон. А момчетата най-вероятно хабер са си нямали за тези идеи.
Защо е бързано... Може да е всичко, може нумерологията, звездите, видения, някакви будистки символи, нещо, което е необяснимо за нас, простосмъртните. Може да не е искал Ники да се задържа в София.
Търсим логични обяснения там, където логика няма.
Мой близък беше в депресия и сложи край на живота си. Имам 100 предположения защо, но той не остави писмо или конкретно обяснение за това. Не му се е живеело повече.
Виж целия пост
# 33 250
А какви са им били делата?
Виж целия пост
# 33 251
Рокет, ми то излиза, че са се самоубили, за да няма кой да изнудва Терзиев. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Не, Артемис, излиза, че са се самоубили, защото са били затънали до шия в собствените си дела (тука е друга дума) и са знаели, че нямат нито полезен ход, нито изход.
Затова са решили да екзитнат към друга реалност.

За никой от замесените няма изход. Дори и да бяха оцелели, резултатът щеше да е един и същ, с тази разлика, че възрастните щяха да са разследвани, Алекс не съм сигурна дали щеше да бъде върнат при семвйството си или откаран в някаква защите среда, а родителите му и те евентуално разследвани. И това щеше са е само върхът на айсберга.
Тука имаме вече собствени съчинения. Кои са тези “собствени дела” дето да са затънали в тях до шия ,че да се самоубият 3 мата на Петрохан, например ? Кое? Че са им ходили на гости политици ,че са медитирали ли, че са притежавали законни оръжия ли, кое, че не се сещам. Това, което болднах също ме порази като твърдение…Нямали друга опция ,ако били оцелеели?
La farina, айде пишете пак, че да разберем най-накрая .
Виж целия пост
# 33 252
Да, всъщност на Околчица няма обхват, та няма как да прочетат новините.
Много е странно как този кемпер седя там една седмица преди някой случайно да го види. Едно, че очевидно не е търсен както трябва, а уж местните го били виждали често в района, значи е забележим.
Всъщност кемперът го имат от ноември и за два-три месеца няколко пъти е ходил в района. Какви са ги дирили в този район през зимата? И специално за този район ли са си купили кемпера.
Виж целия пост
# 33 253
Да, всъщност на Околчица няма обхват, та няма как да прочетат новините.
Много е странно как този кемпер седя там една седмица преди някой случайно да го види. Едно, че очевидно не е търсен както трябва, а уж местните го били виждали често в района, значи е забележим.
Всъщност кемперът го имат от ноември и за два-три месеца няколко пъти е ходил в района. Какви са ги дирили в този район през зимата? И специално за този район ли са си купили кемпера.

Опитвам се да открия едно от изказванията ня Яни Макулев, в дните преди да открият телата.
Той казваше, че е изпратил съобщение на ИК, което не помня... няколко дни не е бил получил, но от няколко часа вече се вижда, че е получил... или не беше прочел дълго време, но след това го е прочел, а така и не отговорил...
Опитвам се да го открия това, ако можем да свържем времето, евентуално кога са имали сигнал/кога са включили старлинка...
Виж целия пост
# 33 254
Какво е прогресивна пдф?
Когато децата пораснат и минат 16,17 се търсят нови.

Това не е ли обикновена педофилия?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия