Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 490 595
  • 45 629
# 345
Да... "елитарният характер на школата ни"... таргетираните родители просто не са имали шанс пред този лама.
Виж целия пост
# 346
Аз нещо изпуснах нишката.
Чета само в темата и се обърках.

Скрит текст:
Кой е Ники? 16 год., който го издирват с Калушев?
А Леон къде е сега? Ако е детото от сигнала, той преди 3г. е бил на 8. Сега къде е?
Чети не тук, а материали с източници, не анонимни и не пристрастни.
Нормално е всеки да има различно мнение, но не и да го натрапва като единствено меродавно, “скачайки“ срещу всеки с различно такова. В тази връзка отново ще кажа, че за мен версията с педофилията е абсурдна, но за сметка на това много модерна и най-вече - удобна ня#КОЙ да с измие ръцете за някакво действие или бездействие на институции и държава, както и да манипулира и без друго чувствителното обществено мнение, намесвайки някакво насилие, под каквато и да е форма, върху деца. Самият факт, че Сарафов публично не се посвени да насочи същото това обществено мнение към педофилия е достатъчно показателен, че НЕ става въпрос за това.
Що се отнася до Леон, в съобщението на Ивайло до майка му /съобщение на телефон, няма никакво писмо/ се говори за момиче, не за момче. Не се споменава никакво име, още по-малко на Леон.
Личното ми мнение е, че майката прекрасно е знаела с какво се занимава синът ѝ, каквото и да е било то.
Освен това вероятно и знае къде е сега, ако все още е жив.
Виж целия пост
# 347
Следя историята с интерес. Говори се за някакви деца ,обаче няма родители ,което е странно...по-принцип ако има и най-малкото съмнение за злоупотреба с децата щяха да се тълпят пред камерите ...
Има три трупа ,а всички говорят за лагери и лами.
Писмото до майката е мега странно.
Разследващите имат оправдание да се държат така налудничево само ако имат основателна причина иначе са клоуни.
Виж целия пост
# 348
Е как пък един родител не се появи за три дни да защити гуруто, или пък да поругае....

Има тройно убийство и убиеца е още на свобода. Дори не се знае дали този Иво е убиеца или не. Да не са луди да се забъркват излизайки пред цяла Бълргария с лицата и имената си, както и с тези на децата си. Аз на тяхно място не бих го направила.
Виж целия пост
# 349
Скрит текст:
Аз нещо изпуснах нишката.
Чета само в темата и се обърках.

Скрит текст:
Кой е Ники? 16 год., който го издирват с Калушев?
А Леон къде е сега? Ако е детото от сигнала, той преди 3г. е бил на 8. Сега къде е?
Чети не тук, а материали с източници, не анонимни и не пристрастни.
Нормално е всеки да има различно мнение, но не и да го натрапва като единствено меродавно, “скачайки“ срещу всеки с различно такова. В тази връзка отново ще кажа, че за мен версията с педофилията е абсурдна, но за сметка на това много модерна и най-вече - удобна ня#КОЙ да с измие ръцете за някакво действие или бездействие на институции и държава, както и да манипулира и без друго чувствителното обществено мнение, намесвайки някакво насилие, под каквато и да е форма, върху деца. Самият факт, че Сарафов публично не се посвени да насочи същото това обществено мнение към педофилия е достатъчно показателен, че НЕ става въпрос за това.
Що се отнася до Леон, в съобщението на Ивайло до майка му /съобщение на телефон, няма никакво писмо/ се говори за момиче, не за момче. Не се споменава никакво име, още по-малко на Леон.
Личното ми мнение е, че майката прекрасно е знаела с какво се занимава синът ѝ, каквото и да е било то.
Освен това вероятно и знае къде е сега, ако все още е жив.

За това ще се съглася.
Виж целия пост
# 350
по-принцип ако има и най-малкото съмнение за злоупотреба с децата щяха да се тълпят пред камерите ...
Не и ако родителите доброволно са изпратили децата си там, мислейки колко добри уроци научават.
Виж целия пост
# 351
Не съм фен на Любо Жечев, но вчера е събрал всичко, което официално има по случая:

Виж целия пост
# 352
Е как пък един родител не се появи за три дни да защити гуруто, или пък да поругае....

Има тройно убийство и убиеца е още на свобода. Дори не се знае дали този Иво е убиеца или не. Да не са луди да се забъркват излизайки пред цяла Бълргария с лицата и имената си, както и с тези на децата си. Аз на тяхно място не бих го направила.
И защо? Защото “Иво“ ще изскочи с автомата и ще ги разстреля показно, ако свидетелстват за насилие върху децата си? Значи ще си ок някой да е блудствал с детето ти, ама няма да го кажеш от страх? Странна ми е тази логика, поне на мен.
Да не говорим за “убиеца на свобода“, който /който и да е той/ отдавна е някъде извън страната.
Ако не по козята пътечка до Сърбия, легално през границата, няма да е за първи път.
Виж целия пост
# 353
По имената от жалбата на бабата и дядото, май лесно се намира майката на Леон във фб, лайквала е разни неща на Иво.

Тия хора трябва да съдят държавата за изтеклата информация от жалбата.

И тя изглежда мила, позитивна и добра.

Ние напоследък обсъждахме селото вкъщи и възможността да живеем там, казвахме си, има и хубаво училище. И гледай ти. Частните училища и те са малко фрийстайл.
Виж целия пост
# 354
Ох, не съм обърнала внимание на друга реплика на джуджето: Объркали са се хората, че е имало служители на данс. Нямало как да ги различат. А ако са били с жилетки? Защо никой, освен него, не отрече, че е имало такива служители там, вкл. трудно говорещият председател, който стоеше до него?
Виж целия пост
# 355
Има и пети съдружник във фирмата Николай Златков. За него нищо не се говори и не се споменава, освен че е издирван. Единствените подробности, които журналистите са изровили са, че бил на 18г когато са основали въпросната агенция.

Това е въпросният "Ники", който е от 11 годишен попаднал в аурата на Ивайло Калушев...


Аз пък чета в български форум, 2013та, че Лама Иво искал бил големи суми, за да предава учения в Мексико. Тоест, много от българите, които ходели там, били там покрай духовните учения.

"Мисля че най голямата дана за един учител е искреното посвещение, а не финасови изражение. А в случея с Иво, в сайта му пише че първо трябва да се отиде до там което струва около 1000 долара билета, след това там да се плаща нощувка наблизо около 90 долара на вечер (и нали е ясно че една седмица е нищо, небходимо е много повече време) и всички разходи който са необходими. И че плюс още толкова минимум за дана. И че той нямал никакви доходи пък имал по 1000 евро разходи на месец, пък купил имот там отишъл с яхта до там. "

Оплакват се хората, че мн пари искал за просвещение. Аз пък се чудя кой се е връзвал на Лама Иво Simple Smile).
Виж целия пост
# 356
За защита на Ивайло говоря. Не, не бих излязла публично с лицето, името и името на детето си да го защитя. Изобщо не бих се забъркала в това, защото така ще забъркам и децата си, и роднините си, и то за да защитавам човек, който изобщо не съм сигурна дали е за защитаване или не.
Виж целия пост
# 357
Аз пък се чудя кой се е връзвал на Лама Иво Simple Smile).
О, ще се учудите колко хора вярват на подобни миловидни и симпатични мъже/жени и са част от още по-мащабни тайни общества/секти/групи по интереси….
Виж целия пост
# 358
Да приемем, че този е убиеца...Има някакъв профил.Какъв е мотива-неясно...Защо обаче ще ги избие в собствената си хижа...Той не е глупав...Ходят по гори, пещери, реки...Няма ли да се подхлъзнат случайно, да ги затрупат камъни...А това е екзекуция...подредени един до друг, по един куршум в главата, подпалена сграда, изгорели кучета, вероятно също убити преди това...Никак не се връзва ...А това си е екзекуция, профешънъл...
Виж целия пост
# 359
Оооо и аз не бих излязла да защитавам нарочен за  педофил,ако ще и роднина да ми е,докато не приключи разследването  ...говоря за родители на предполагаемо  'потърпевши" деца от "лагерите"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия