Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 487 254
  • 45 548
# 45 510
Далай Лама също е бил тулку.
И да, самоубийството според всички течения на будизма води до най-тежката възможна карма.
Виж целия пост
# 45 511
Изобщо има ли данни за ритуал на Околчица? В Борба на Ботев и връх Околчица свързан с него, не виждам никакъв ритуал, нито в убийство и самоубийство в кемпер. Там молитвената поза на детето на разследващите няма да я коментирам, ама не трябваше ли примерно да са навън, да изпълнят поне някакъв пъклен ритуал, ами на тясно да се гърмят в самия кемпер? Нещо ритуала ми куца.
Виж целия пост
# 45 512
Скрит текст:
Вчера между другото, ми се появи някакъв пост, че горе на хижата пак имало полиция (майче пишеше един полицай) и един цивилен следовател.
И съответно се мрънкаше, какво още изследват след 4 месеца.
Като цяло ако се работи по случая се мрънка, ако не се работи, също.
Не става въпрос дали се работи, или не се работи. То е ясно, че трябва да се работи.
Но е важно най-вече качеството на тази работа. Такова липсва дотук.
Виж целия пост
# 45 513
Да, ама специално тулкувците не са се самоубили, ламата ги е застрелял.
И за още нещо може да погледнете, че не насилствената смърт е проблем за кармата, а отношението им душевното състояние, в което си бил в момента на смъртта, за пример е даден един ученик на Буда, който е пребит до смърт и въпреки това кармата му не е нарушена. Цитати пусках, сега ме мързи.
И да, молитва или медитация е ритуал, не само късане крила на прилепи
Виж целия пост
# 45 514
Изобщо има ли данни за ритуал на Околчица? В Борба на Ботев и връх Околчица свързан с него, не виждам никакъв ритуал, нито в убийство и самоубийство в кемпер. Там молитвената поза на детето на разследващите няма да я коментирам, ама не трябваше ли примерно да са навън, да изпълнят поне някакъв пъклен ритуал, ами на тясно да се гърмят в самия кемпер? Нещо ритуала ми куца.
Децата са били изненадани, те не са се гърмяли на тясно, друг ги е гръмнал. И това е ритуал...
Виж целия пост
# 45 515
Скрит текст:
Вчера между другото, ми се появи някакъв пост, че горе на хижата пак имало полиция (майче пишеше един полицай) и един цивилен следовател.
И съответно се мрънкаше, какво още изследват след 4 месеца.
Като цяло ако се работи по случая се мрънка, ако не се работи, също.
Не става въпрос дали се работи, или не се работи. То е ясно, че трябва да се работи.
Но е важно най-вече качеството на тази работа. Такова липсва дотук.
Искате да намерят доказателства за външна намеса, а то няма такива. Ако имаше и прашинка, щяха да ги изкарат преди изборите, да ги надуят и украсят, за да изчистят името на едни хора. Като няма, какво да се направи?
Виж целия пост
# 45 516
Скрит текст:
Вчера между другото, ми се появи някакъв пост, че горе на хижата пак имало полиция (майче пишеше един полицай) и един цивилен следовател.
И съответно се мрънкаше, какво още изследват след 4 месеца.
Като цяло ако се работи по случая се мрънка, ако не се работи, също.
Не става въпрос дали се работи, или не се работи. То е ясно, че трябва да се работи.
Но е важно най-вече качеството на тази работа. Такова липсва дотук.
Искате да намерят доказателства за външна намеса, а то няма такива. Ако имаше и прашинка, щяха да ги изкарат преди изборите, да ги надуят и украсят, за дя изчистят името на едни хора. Като няма, какво да се направи?
Ако крадец влезе у вас с ключ или през отворен прозорец и отараши с ръкавици и ви кажат, че “няма данни за външна намеса” и инсценирате всичко за някаква застраховка, примерно, какво ще си помислите?
Виж целия пост
# 45 517
Окей, има някаква логика(макар, че се съмнявам) Прочетох, възможно е. Да продължим разсъжденията обаче, тогава 3мата на хижата за какво са се самоубили? ИК за какво си е нарушил брутално кармата, те за какво са го направили? Нали и Ивей е бил будист, хайде единственното ми идва на ума да спасят децата, чрез променяне на физическата форма... Ама Ивей, Дечо и Пламен за какво? Тук пада пък теорията за великия нарцисист манипулатор ИК, всъщност той е убил децата, за да се преродят те, а той си е нарушил брутално кармата и върховно се е прецакал по свое желание?

Ето един абсурден казус свързан не с какво има на записите, ами кои камери работят. Посочете ми логиката, по която камерата(или камерите) които гледат към колибата на кучетата нямат никакви записи от никога, а доста камери запазват записите си с месеци наред. Каква е логиката да ги притеснява да се види точно куршумите които си бият, при положение, че си бръмчат, палят, сбогуват, играят преди това... Какво им пречи точно тази камера, че да я премахнат с такава прецизност нея(и всички данни само от нея)..нали са били хипнотизирани, освободени и "екзитнали", за какъв им е само от тази камера да ликвидират всичките записи, а множество други(може и всичките други, нямам идея) да са окей?
П.С. Още нещо, тази камера(камери) гледали към колибата на кучетата с куршум ли е ликвидирана физически, или е изгоряла? Вие как си представяте всички тези камери да останат, а точно тази/тези да изгорят естествено от пожара?
Моля убедените в официалната, да посочат евентуална логика.
Виж целия пост
# 45 518
Синтетичната трева била лек наркотик, пристрастените към трева не били наркомани, затворниците са морални когато убиват. Все по-абсурдни бисери четем. То морал, то чудо.
Виж целия пост
# 45 519
Ами Валери е злоупотребявал с наркотици и е лъжел и манипулирал майка си и баща си. Това как се нарича? Това не си го измислям, а го казва майка му.
Сега може вече да се е променил, но към момента, в който е бил при ИК, си е бил точно такъв.

Майка му каза, че Слънцето го е излекувал от тревата за нула време - месец ли беше или два. Тоест чист като сълза е бил.

Много си нагласяш всичко
Виж целия пост
# 45 520

В хижата са работели доброволци!
]


Е какво са работели тези доброволци...

Ония са правели нищо, ама от сърце, а тия са им помагали. Доброволно.

Шокк, ето ти Валери:

Цитат
Това, което казва майка ми, в интерес на истината, частично е вярно. Аз пушех трева, марихуана. Вземал съм и... това, което казва също за тестовете, което те ми правеха тестове, също беше вярно. Важно е да се уточни, че никога не съм вземал хероин или не съм бил на някакви тежки наркотици, защото тя казва "синтетика". Синтетични канабиноиди съм пушил, защото исках да продължа да пуша марихуана и това нещо не се случваше лесно, тъй като те ме следяха. Тяхното притеснение на родителите ми основно беше свързано с това, че сестра ми, която доста бегло беше спомената, имаше параноидна шизофрения. И те абсолютно логично хората се притесняваха, че и аз също мога да развия такава, което си е логично притеснение. Та това се случва... аз се запознах точно покрай въпросните ми експерименти с психеделици... се запознах с Калушев", разказва Валери.
От тук:
https://dnes.dir.bg/obshtestvo/valeri-za-mayka-mu-sofiya-dade-1- … zapochnah-na-15-g

А ето ти и майка му:

Цитат
Синът ми от марихуаната мина на синтетика, бях много щастлива, че беше при Иво. Да приемем, че аз съм майката дзвер и будистка с промит мозък, не му хванах вяра на това момче. Той ги срина психически."
Oт тук:

https://clubz.bg/171061

За повече подробности ще трябва да гледаш интервюто, което явно не си гледал.


Никога не е бил на тежки наркотици, за съжаление на наричащите го наркоман.

Синтетични канабиноиди съм пушил.

Синтетичната марихуана (синтетични канабиноиди) е опасна група дизайнерски наркотици . Представлява изсушена растителна маса или течност за вейпове, напръскана с лабораторно създадени химикали. Тези вещества целят имитиращ ефект на естествения канабис, но са многократно по- токсични и непредвидими.
Ефектите върху тялото са драстични и животозастрашаващи, тъй като съдържанието на химикалите е неизвестно:Силно учестен сърдечен ритъм и повишено кръвно налягане.Остри паник атаки, тежки психози и параноя.Силно гадене и възстановяване.Инфаркти и риск от фатален край.Силно желание за вдигане на дозата, абстиненция и “глад” за дрога, като са посочени и смъртни случаи, които нарастват в пъти през годините
Редовната употреба на продукти, съдържащи синтетични канабиноиди, може да увеличи риска от развитие/отключване на психични заболявания, включително шизофрения.
Ето тук има повече инфо, за да видите, за какво става на въпрос.

https://alcotester.bg/sintetichni-kanabinoidi/
Виж целия пост
# 45 521
Аз настоявам за логично обяснение за липсата на всички данни от камерата/камерите гледащи към колибата където са се самоубили и наличието на всички други. Как са ликвидирали данните и точно тази камера, дали е било с предмет, куршум и така нататък, а тези всички други камери са ги оставили с данни да се видят всички тези неща. Логика някой? На отделен сървър, клауд ли е била тази камера/и ?
Виж целия пост
# 45 522
Аз настоявам за логично обяснение за липсата на всички данни от камерата/камерите гледащи към колибата където са се самоубили и наличието на всички други. Как са ликвидирали данните и точно тази камера, дали е било с предмет, куршум и така нататък, а тези всички други камери са ги оставили с данни да се видят всички тези неща. Логика някой? На отделен сървър, клауд ли е била тази камера/и ?
Е нали казаха, че тая камера изгоряла в пожара.
Виж целия пост
# 45 523


Майка му каза, че Слънцето го е излекувал от тревата за нула време - месец ли беше или два. Тоест чист като сълза е бил.

Много си нагласяш всичко

Няма наркоман, излекуван за месец. Демек, не е имало какво да му се лекува. Но пък са будалкали майка му, че да им дава пари.
Виж целия пост
# 45 524
Скрит текст:
Ето един абсурден казус свързан не с какво има на записите, ами кои камери работят. Посочете ми логиката, по която камерата(или камерите) които гледат към колибата на кучетата нямат никакви записи от никога, а доста камери запазват записите си с месеци наред. Каква е логиката да ги притеснява да се види точно куршумите които си бият, при положение, че си бръмчат, палят, сбогуват, играят преди това... Какво им пречи точно тази камера, че да я премахнат с такава прецизност нея(и всички данни само от нея)..нали са били хипнотизирани, освободени и "екзитнали", за какъв им е само от тази камера да ликвидират всичките записи, а множество други(може и всичките други, нямам идея) да са окей?
П.С. Още нещо, тази камера(камери) гледали към колибата на кучетата с куршум ли е ликвидирана физически, или е изгоряла? Вие как си представяте всички тези камери да останат, а точно тази/тези да изгорят естествено от пожара?
Моля убедените в официалната, да посочат евентуална логика.

Ако питаш, защо физически камерата е изгоряла, най-вроятно защото в била на фасадата, засегната от пожара.
Ако питаш, защо самите записи липсват, тук зависи къде са били съхранявани.
Не е нужно всички камери да са били на едно място.

Ако погледнеш в AliExpress ще видиш, че има комплекти от по 2-4-6-8 камери и всеки комплект е със собствен DVR/NVR (така по спомен се наричаха записващите устройства).
Няма как да знаеш на колко устройства са били разделени камерите и къде са се намирали тези устройстяа физически (в мазето, в кухнята, в някакъв офис, стая и тнт).

Или аз нещо не ти разбирам правилно въпроса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия