Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 490 260
  • 45 631
# 45 480
Не само майка му казва, а и самия Валери казва, че е употребявал наркотици към онзи момент.
Виж целия пост
# 45 481
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Тежковъоръжени наемници си го измисли ти!
В хижата са работели доброволци! Кои са те и къде са сега? Постоянно са посещавали хижата външни хора. Мислиш, че в Гинци са ги водили на отчет ли? Гинци виж на картата къде е, на 15 минути с кола от хижата. Викаш, баба Пена клюкарката от Гинци няма начин да не е виждала наемници, ако е имало.
Те родителите им не са виждали оръжията, ама наемниците са ходили препасани с тях, нали.
А на камерата ги има, но вие оплюхте mata hari като ви ги показа.
Виж целия пост
# 45 482
Не само майка му казва, а и самия Валери казва, че е употребявал наркотици към онзи момент.
Пушил е трева. Тука половината, дето пишат в тая тема са го правили, ама не са наркомани.
Виж целия пост
# 45 483
Не само майка му казва, а и самия Валери казва, че е употребявал наркотици към онзи момент.

И пак самият Валери казва, че Калушев е злоупотребявал сексуално с него. Или пак вярваме избирателно? И не само на Валери явно. И самият Леон казва, че е спал в едно легло с Калушев. И самият Николай е казал, че Макулев е пияница, който не може да гледа сина си. Защо не вярваме на тези деца?
Виж целия пост
# 45 484
Ами Валери е злоупотребявал с наркотици и е лъжел и манипулирал майка си и баща си.

Глупости, дори майка му каза, че само е пушил трева. Наркотици не е употребявал. Но то с такава майка ...
Виж целия пост
# 45 485
Да внесем малко ред защото тук твъде се изопачават фактите. София не е казвала, че "Калушев се е изстрелвал през фонтанелата", а че той и другите са запознати с метод при който можеш да се самоубиеш по такъв начин, че душата ти/енергията ти или там каквото излиза от тялото ти при смъртта да излезе през фонтанелата. Защото темата за начина на умиране при будистите е изключително застъпена. Естествено защото от това как си умрял и през къде ти излиза духа зависи прераждането ти. Та София казваше, че ако са искали да се самоубиват ще го направят по този начин, а не по варварския с разстрел.
Относно Валери дали е бил наркоман. След като майка му е обикаляла по психолози значи той не просто си е попушвал трева...ами е имал сериозни последствия от това и изменения на поведението. И това Валери не го отрече. И ако ви направи впечатление Валери нито веднъж не каза, че майка му за нещо лъже, дори напротив. по-скоро потвърди всичко.
Виж целия пост
# 45 486
Това за "тревата" е малко тинтири-минтири, мека форма да не се злепоставяме според мен. Каза първо, че е бил "наркозависим", като се има в предвид какво може да се пуши днес, синтетични мизерии, бонзай и незнам си още какво, с което хората стоят като зомбита в полузаспала стойка на улицата. Аз лично познавам няколко бивши за момента наркомани, повечето от които ако ги питат родителите какво са взимали, им казват "ами пуших много трева".
Виж целия пост
# 45 487
Скрит текст:
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Тежковъоръжени наемници си го измисли ти!
В хижата са работели доброволци! Кои са те и къде са сега? Постоянно са посещавали хижата външни хора. Мислиш, че в Гинци са ги водили на отчет ли? Гинци виж на картата къде е, на 15 минути с кола от хижата. Викаш, баба Пена клюкарката от Гинци няма начин да не е виждала наемници, ако е имало.
Те родителите им не са виждали оръжията, ама наемниците са ходили препасани с тях, нали.
А на камерата ги има, но вие оплюхте mata hari като ви ги показа.
Е, чакай сега, нали тези, допълнителните мъже в хижата, са им взели оръжията, контролирали са ги и са ги убили. Значи трябва те самите да са били добре въоръжени, за да могат да го направят това.
Това за доброволците сега откъде дойде? Ако е имало такива, те как са били заплаха за групата, нали би трябвало да са там да им помагат?
А за Гинци, да смятам, че хората са следили кой отива към хижата. Едно, че групата им е пречела да ходят в гората, т.е. дразнили са им се, второ, че имаше изказвания и от кмета и от други хора, че ги познават както тях, така и колите им.
А, сега пък, РА не е знаела за оръжията. Само дето надупченият варел и гилзите около него не вярвам да са ги крили, когато тя е ходила там.
И последно, това че на камерите не се вижда кой е точно, не значи че не е някой от тях шестимата. Аз лично, не се наемам да твърдя, че не са си те, толкова е тъмен и лош образа.
Виж целия пост
# 45 488
Каквото и да е пушил важното е че е имало проблем. Това го каза София, имало е оплакване от училище, че е тормозил съученици, не го отрече и самият Валери и майка му е търсела начин да го спасява. Какво и било и на нея само тя си знае - дъщеря с шизофрения самоубила са, син първо със сериозен здравословен проблем, сепсис ако се не лъжа и по болници, после с промени от наркотици и баща...странна птица бих казала. Защото имам чувството, че тази жена през цялото време се е борила сама. Този баща ми е призрачен. Явно е купувал отсъствието си като бащина фигура като е давал пари. Така, че изглежда на София не и е било никак лесно и не се учудвам, че може и да има някакви последствия за психиката и тя.
Виж целия пост
# 45 489
А на мен ми е интересно в стройната версия на Ваннето как така тежковъоръжени наемници живеят в опасаната с видеонаблюдение хижа, близко до Гинци, в което както видяхме, хората любопитстват доста (и хижарите определено са предизвиквали интерес, заради действията си) и няма следа от тях. Нито някой от селото ги е виждал, нито на камерите ги има.
А, да, сетих се, сега ще стигнем пак до "записите са манипулирани", "десетки разследващи прикриват" и "аз на полицаите не вярвам".
Да, чудовище, сигурно даже не осъзнаваш колко си прав/а. Направете си труда да прегледате записите, като следите секундите и минутите. В доста от случаите започва разговор межди обитателите на хижата, записа “прескача”, липсват 30-40 секунди и така. На едното място беше прекъснат разговор започващ с “ще ходим в…”. И това са само единични примери. На друго място след прекъсване пак , ИК “изскача” по средата на картината. Също в един запис от последния ден се чува как смятат да купуват играчка за правене на топки за сняг. Наистина на едно място се вожда замазана човешка фигура, която отива наляво . Ако това е да са “манипулирани”значи са такива.
В хижата постоянно да идвали доста хора, така се оказа. До момента не направиха обществено достояние подобен запис, но показаха “поклони към ИК”. Съмнение будят и реплики, които се чуват ясно като “ще излизаме още няколко пъти”, “няма да останат” и други. Бях пуснала линкове на човек, който прослушва записите с програма,прегледайте ги.
Виж целия пост
# 45 490

В хижата са работели доброволци!
]


Е какво са работели тези доброволци...
Виж целия пост
# 45 491
Ивка, те записи не гледат и снежинки не броят.
На тях прокурорът им каза, че има секта, педофилия и самоубийства и това им е напълно достатъчно.
Виж целия пост
# 45 492
Да, не-търсенето на кемпера и най-вече откъслечните записи(те имат с месеци назад, справка поклоните.) които прекъсват много удобно навсякъде, а те са със сензори на движение, някъде при видимо абсолютно движение просто се местят с десетки секунди напред.. тези две нещат крещят, че се крие нещо.
Виж целия пост
# 45 493

В хижата са работели доброволци!
Е какво са работели тези доброволци...
И аз това се чудя...
Но това са думи на Пламен при проверка в хижата. Очевидно не са били само шестимата в хижата, той казва.. общо към 20 човека.
Виж целия пост
# 45 494
Е, стига, де. Сега пък СА майка-героиня я изкарахме. Да, грижила се е за 2-те деца, едното с шизофрения, но не е работила и не е имала финансови затруднения никакви. Има жени, които се грижат за 2 деца, едно с увреждания и работят, защото нали...
Иначе, че бащата само е развивал бизнеса и не се е интересувал от семейството много - много, съм съгласна.
Както и че СА има проблеми и е била в доста уязвимо положение, когато ИК я е манипулирал. Ама тя е основния виновник за случилото се с ВА, не мога да я оправдая, колкото и да й е било трудно.
Каквото и да е пушил важното е че е имало проблем. Това го каза София, имало е оплакване от училище, че е тормозил съученици, не го отрече и самият Валери и майка му е търсела начин да го спасява. Какво и било и на нея само тя си знае - дъщеря с шизофрения самоубила са, син първо със сериозен здравословен проблем, сепсис ако се не лъжа и по болници, после с промени от наркотици и баща...странна птица бих казала. Защото имам чувството, че тази жена през цялото време се е борила сама. Този баща ми е призрачен. Явно е купувал отсъствието си като бащина фигура като е давал пари. Така, че изглежда на София не и е било никак лесно и не се учудвам, че може и да има някакви последствия за психиката и тя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия