Мълчанието на близки и роднини, спонсори, съседи, медии е много показателно.
Деян абсурд да е убиец, той няма физическата възможност да се справи с няколко здрави мъже. Но фактът, че нито той, нито съседи, нито роднини подават сигнал вечерта, на мен ми говори за варианта престъпна дейност. Тоест убийците са от криминалния контингент, от онези дето не си поплюват. Може държавата да е намесена и да е знаела за дейността, но сега да не желае това да стане обществено достояние.
Моята мисъл върви в същата посока.
Въпросът е какво точно са правели, и при положение че Данс ги е следяла , защо не са се намесили ?
Все пак има дете.
Или присъствието на двете деца е била за да придаде нормалност на някаква ситуация ?
Тоест самият Калушев да е ползвал Тея и Александър като жив щит ?
При всички случаи присъствието на децата си е вина на Калушев, и това няма как да се извини.
Защото реално това са фактите, нали?