Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 496 983
  • 45 807
# 5 460
Надявам се да открият достатъчно инфо в телефоните и лаптопите, които са намерени, които да изяснят малко или много мотивите, действият и т.н.
Виж целия пост
# 5 461
Никой ли няма да каже какво чува на записа в изречението, в което (според субтитрите) се казва: "е, тръгваме ли?".
Аз лично чувам доста ясно "Да тръгваме" и друго, което не ми е ясно. Нещо от рода на "пане". Да кажем - "Да тръгваме, па не".

Ето: чувам някакъв страшно неясен говор, в който ПЪРВАТА и мега неясна реплика е нещо от типа:

"Да тръкна... Пане"
С голяяямо въображение би могло да е "Да тръгна, па не".
Но чувам отчетливо "К", а не "Г", съжалявам.

Това се чува, дословно, фонологично. Отдолу се изписва "Е, тръгваме ли", което сори, ама не, не е това.
Думата "ли" не присъства в тази реплика под никаква форма, това е мега отчетлив звук, който просто отсъства.

После вече се чува ясно "Няма да останат".
Което се чува, се чува, но което не се - не се.
Виж целия пост
# 5 462
Надявам се да открият достатъчно инфо в телефоните и лаптопите, които са намерени, които да изяснят малко или много мотивите, действият и т.н.
Е и за какво? Че да може после някой да каже, че даден чат е манипулиран и той не е писал това, което е писал....
Виж целия пост
# 5 463
Никой ли няма да каже какво чува на записа в изречението, в което (според субтитрите) се казва: "е, тръгваме ли?".
Аз лично чувам доста ясно "Да тръгваме" и друго, което не ми е ясно. Нещо от рода на "пане". Да кажем - "Да тръгваме, па не".

Благодаря, че ми отговорихте!
Аз чувам "да тръКнем" (К много се различава звуково от Г, затова съм сигурна, че е К). Изречението, което аз чувам, е: "Да тръкнем, па не!", след което почват да се смеят. Ако чувам правилно и наистина казват "тръкнем", то това е жаргонен израз за употреба на кокаин. Общо взето, има се предвид да стрият малко. Много ми е интересно защо никой не изчисти записа?  МВР подходи страшно непрофесионално с този запис, да не говорим за тези субтитри от въздуха и нахвърляни думички ей така.
Виж целия пост
# 5 464
И дишане в камера се чува, и подсмърчане, и покашляне....
Виж целия пост
# 5 465
Преброихте снежинките, сега минахте на звуците
Виж целия пост
# 5 466
Е нали нямало наркотици, сега пък теза за кокаин се обследва...
По принцип след кокаин си супер Хепи и не ти се умира...
Виж целия пост
# 5 467
"Тръкнем" не знаех, че е жаргонен израз за употреба на кокаин. Писах 2 поста по-горе, че и аз чувам отчетливо "К" и никакво "ли".

Ако намекват нещо за кокаин, то не е да го приемат те, защото в хижата официално се каза, че нищо незаконно не е открито, а повярвайте ми, за кокаин щеше да се разтръби моментално.

Друго ми прави впечатление - застават демонстративно, подреждат се в кръг, гледат се неловко и се прокашлят преди да започнат. Като преди репетиция. А след първата реплика се избухва в смях, като тия гафове, дето дават на актьори, които не могат да си изпълнят сценката.

Wtf съм малко, честно.
Виж целия пост
# 5 468
Никой ли няма да каже какво чува на записа в изречението, в което (според субтитрите) се казва: "е, тръгваме ли?".
Аз лично чувам доста ясно "Да тръгваме" и друго, което не ми е ясно. Нещо от рода на "пане". Да кажем - "Да тръгваме, па не".

Ето: чувам някакъв страшно неясен говор, в който ПЪРВАТА и мега неясна реплика е нещо от типа:

"Да тръкна... Пане"
С голяяямо въображение би могло да е "Да тръгна, па не".
Но чувам отчетливо "К", а не "Г", съжалявам.

Това се чува, дословно, фонологично. Отдолу се изписва "Е, тръгваме ли", което сори, ама не, не е това.
Думата "ли" не присъства в тази реплика под никаква форма, това е мега отчетлив звук, който просто отсъства.

После вече се чува ясно "Няма да останат".
Което се чува, се чува, но което не се - не се.

Абсолютно същото чувам и аз, и току-що го написах! Написах и какво би могло да значи това, което чуваме. А ако трябва да го свържем със следващото изречение, то би означавало, че няма да им остане повече "материал".

Е нали нямало наркотици, сега пък теза за кокаин се обследва...
По принцип след кокаин си супер Хепи и не ти се умира...

А, Вие виждате някой умиращ във видеото ли?
Виж целия пост
# 5 469
Надявам се да открият достатъчно инфо в телефоните и лаптопите, които са намерени, които да изяснят малко или много мотивите, действият и т.н.
Е и за какво? Че да може после някой да каже, че даден чат е манипулиран и той не е писал това, което е писал....

Най-малкото този чат ще е между двама души и може да се провери.
Виж целия пост
# 5 470
Просто всеки може да изтрещи, по често се случва на умни и интелигентни хора даже.

Причината за изтрещяването тотално се загуби. Оказа се че нито са педофилска секта изправена пред разкриване, нито са били разпадаща се организация изправена пред фалит, при положение че Калушев, се оказва че е в топ 1% по имотно състояние в Бъглария. Колко хора имат 21 имота лична собственост. Да всеки може да превърти. Само дето не е ясно, те защо са превъртяли.

Цитат
Ако чувам правилно и наистина казват "тръкнем", то това е жаргонен израз за употреба на кокаин.

Моля, аз съм бил в такива среди, и за първи път чувам подобна дума. Никой не казва като иска да реди линия, дай да тръкнем. Казва се, искаш ли да нарЕдим по една.
Виж целия пост
# 5 471
Просто всеки може да изтрещи, по често се случва на умни и интелигентни хора даже.

Причината за изтрещяването тотално се загуби. Оказа се че нито са педофилска секта изправена пред разкриване, нито са били разпадаща се организация изправена пред фалит, при положение че Калушев, се оказва че е в топ 1% по имотно състояние в Бъглария. Колко хора имат 21 имота лична собственост. Да всеки може да превърти. Само дето не е ясно, те защо са превъртяли.

Цитат
Ако чувам правилно и наистина казват "тръкнем", то това е жаргонен израз за употреба на кокаин.

Моля, аз съм бил в такива среди, и за първи път чувам подобна дума. Никой не казва като иска да реди линия, дай да тръкнем. Казва се, искаш ли да нарЕдим по една.

Първо, има значение от кой регион на България сте. Второ, има значение на каква възраст сте. И тн., и тн. За пример - някой казват и да "чертаем", но в определени региони, не навсякъде.
Виж целия пост
# 5 472
Ама вече виждам, че всичко било "отхвърлено", което в началото било "подхвърлено" - как се доказа, че е/не е секта, педофилие и загубено доверие/подкрепа? Днес има ли нещо ново?
Виж целия пост
# 5 473
Егати🙄
Не е ли логично да кажат поне това? Дали на 2ри или на 8ми?
Хората искат да повярват и да на мерят своя мир обяснвайки си ситиацуята по реалстичен начин,  но наистина е много трудно....
За мен е логично и очаквах още вчера да дадат подобна информация за първите трима.
Не виждам с какво би попречило на следствените работи, особено на фона на друга информация, която разкриха.
Виж целия пост
# 5 474

Ако намекват нещо за кокаин, то не е да го приемат те, защото в хижата официално се каза, че нищо незаконно не е открито, а повярвайте ми, за кокаин щеше да се разтръби моментално.


Е  то ако "не е останало", както гласи следващото изречение, какво да открие полицията? Да видим дали ще се окаже, че имат в кръвта. И дали изобщо ние ще го разберем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия