Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 496 542
  • 45 789
# 5 475
Не го изключвам, но аутопсията щеше/ ще покаже дали са употребили наркотици.

Личното ми усещане е, че ако бяха, на брифинга щяха да го кажат.
Виж целия пост
# 5 476
А тези оръжия с 18 те разрешителни къде са? Намерени ли са?
Виж целия пост
# 5 477
Сега девойката, която им е сглобявала монтажа, ще получи 2 за свършената работа...

А за аутопсиите така удобно се пропуска кога е настъпила смъртта.

Някой по-горе беше написал, че няма да посмеят да манипулират записите. Би трябвало да е така, но нека не забравяме случая в Русе, когато запис на диск беше приложен към делото не физическия носител, а пресниман на хартия самия диск, а самия запис - йок. Доста са изобетателни, но в отрицателен аспект. В сегашния случай изобретателността нещо куца, че така бързо ги хващат. Този цирк със записите е явно за пред обществото. Ще си извадят само това, което им е необходимо в подкрепа на съотватната версия и това е. Четирите джипа не се вписват и не им трябват, нито търсят. Обективната истина е мираж.
Виж целия пост
# 5 478
Не го изключвам, но аутопсията щеше/ ще покаже дали са употребили наркотици.

Личното ми усещане е, ча ако бяха, на брифинга щяха да го кажат.

Ама ние знаем ли вече резултатите от аутопсията? Както казах, пропуснах 10 страници днес, ако там пише, моля да ме извините.
Виж целия пост
# 5 479
Ама вече виждам, че всичко било "отхвърлено", което в началото било "подхвърлено" - как се доказа, че е/не е секта, педофилие и загубено доверие/подкрепа? Днес има ли нещо ново?

Ами разкри се липсата на реални сигнали. Единственият истински сигнал, а не анонимни свидетели по медии, в него няма грам педофилия. Защото е най лесно аз ако съм журналист, да напиша една статия с анонимен свидетел, която в тая истерия по случая, знаеш ли какви кликове ще събере.  

Ето го новото по единият въпрос. Тъй като вече спихна Сарафовият наратив за педофилската секта, като се и разбра, че тия хора, никакви отшелници не са били, ми хора със семейства и деца.

Новото по другият въпрос също се появи, 21 имота лична собственост притежава Калушев, но ни се обяснява че били отчаяни, заради финансови проблеми.
Виж целия пост
# 5 480
Не го изключвам, но аутопсията щеше/ ще покаже дали са употребили наркотици.

Личното ми усещане е, ча ако бяха, на брифинга щяха да го кажат.

Ама ние знаем ли вече резултатите от аутопсията? Както казах, пропуснах 10 страници днес, ако там пише, моля да ме извините.
Не знаем.
Знаем само, че за вторите трима става въпрос за две убийства и самоубийство, както и с какво оръжие е стреляно.
Не знаем кога е настъпила смъртта, не знаем има ли наркотици в кръвта.
Виж целия пост
# 5 481
Не го изключвам, но аутопсията щеше/ ще покаже дали са употребили наркотици.

Личното ми усещане е, ча ако бяха, на брифинга щяха да го кажат.

Ама ние знаем ли вече резултатите от аутопсията? Както казах, пропуснах 10 страници днес, ако там пише, моля да ме извините.


Всъщност не знам... Четох, че се чакат резултатите на убитите при Околчица и съм останала с впечатление, че понеже намериха другите доста по-рано може би са готови.
Виж целия пост
# 5 482
Е как да не еподозрителен човек, обяснете ми? От 2ри ли седи Кемпера с убитие на Околчица или от 8 ми? Какво ще попречи да го кажат? Как ще попречи на разследването като е просто един неоспорим факт?
Освен ако не е толкова неоспорим факт а субективна преценка...ето така губят доверието иснтитуциите, сякаш наистина искат да подлудят хората.
Виж целия пост
# 5 483
Вярно в населението масово има нещо извратено и воайорско, тоя ужас продължава да буди нездрав интерес, да пали всякакви страсти и да вдига обществения допамин.
И тоталното отричане и недоверие към властта. За което тя си е виновна, признавам че има защо.
Скоро ще излязат събраните данни, включително и за децата. Просто се маят как да поднесат събраната втрещяваща информация без населението  да откачи окончателно, съответно конспирациите да станат още по-неистови. Без да броим лично и конкретно засегнати от историята лица, чиято реакция е почти непредвидима като обществен ефект. Но колкото и да се отлага, ще се наложи .
Виж целия пост
# 5 484
Щом още няма резултати от аутопсията, нека да изчакаме и да видим има ли дрога в уравнението или няма.
Виж целия пост
# 5 485
Няма никакви трупове, ходи една жена и ги заснема, после подхвърлят трупове от моргата на клошари, а нашите герои с осигурен чадър от Терзиев, отиват във Филипините под фалшива самоличност. Всичко е с цел да отклоним интерес от изборите и да спечели Радев....родителите на децата знаят, за това участват в сценария.
Виж целия пост
# 5 486
Няма никакви трупове, ходи една жена и ги заснема, после подхвърлят трупове от моргата на клошари, а нашите герои с осигурен чадър от Терзиев, отиват във Филипините под фалшива самоличност. Всичко е с цел да отклоним интерес от изборите и да спечели Радев....родителите на децата знаят, за това участват в сценария.
Знаех си, че нещо липсва... Е сега наредих картината вече!
Виж целия пост
# 5 487
Който има тик ток може да види това видео. Мисля, че звукът е добре изчистен и увеличен.Честно казано и аз чувам точно това, което казва авторът му: “Да трепаме Пади. Няма да останат” (може би името на кучето е Пади и говорят за двете кучета като казват “Няма да останат”). Не знам … Изключително странно е хора като тях да запалят хижата, която им е била като дом и да убият кучетата,  които със сигурност са обичали.
https://vm.tiktok.com/ZNRyDxSsG/
Виж целия пост
# 5 488
Мнението на доктор Оскар по въпроса за оставянето на деца на “много добри хора” https://www.facebook.com/share/p/1ALWPZ4Xtd/?mibextid=wwXIfr
Виж целия пост
# 5 489
Никой ли няма да каже какво чува на записа в изречението, в което (според субтитрите) се казва: "е, тръгваме ли?".
Аз лично чувам доста ясно "Да тръгваме" и друго, което не ми е ясно. Нещо от рода на "пане". Да кажем - "Да тръгваме, па не".

Няма как да го слушам в момента записа но "пан/пане/пани" е "господин/госпожа/господа" на полски.
Просто казвам Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия