Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 494 554
  • 45 714
# 5 490
Какво ще попречи да го кажат? Как ще попречи на разследването кати е просто един неоспорим факт?

Винаги търсете най-простия отговор, ако не искате да превъртите. Ако някой нещо не ти казва, първото предположение е, че не знае. Ако никой не е минавал в този район от пети февруари, примерно, как да знаеш дали кемперът е пристигнал там на шести или на девети? Може би първо трябва да разбереш кой кога за последно е минавал там и е нямало кемпер. Но там не се ходи по списък и може да ти отнеме време да установиш това, а може и да не успееш изобщо. И т.н.
Разбира се, винаги има вариант отговорът да не е най-простият, а някакъв по-сложен. Вие какво бихте предположили? Защо крият от вас кога кемперът е пристигнал на Околчица?
Виж целия пост
# 5 491
За овчаря, изслушайте внимателно какво казва за кемпера, после вижте как изглежда кемперът. Има разминаване.
Може да е бил под стрес човекът разбира се и да са му се привидели стърчащи антени.
А случайно има ли шанс да мислим рационално и да се сетим, че тези антени се прибират и изкарват при нужда?
И доста се забавлявам с това женско кашляне, някои хора съвсем изтрещяха. Прокашлянето и говора на единия от тях след това са с еднакви децибели, а самият човек няма дълбок мъжки тембър, бувално чувам същия глас. Звукът си е точно от него.
За "е, тръгваме ли" обаче не мога да го разгадая съвсем, аз чувам "да тръгваме па ле", в смисъл на "да вземем да тръгваме".
А да, това че жена ги снимала - това е статична камера, толкова ли не си личи? Чак пък толкова стабилна ръка и стойка, айде...
Виж целия пост
# 5 492
Няма никакви трупове, ходи една жена и ги заснема, после подхвърлят трупове от моргата на клошари, а нашите герои с осигурен чадър от Терзиев, отиват във Филипините под фалшива самоличност. Всичко е с цел да отклоним интерес от изборите и да спечели Радев....родителите на децата знаят, за това участват в сценария.

Как па ти се пускат шегички...

Аз не мисля, че населението ще откачи от шокираща информация. Какво ли не се случва по света. Такива масови самоубийства има, че наистина може човек да се смае. И то на нашия континент преди не повече от 30тина години.

Ако нещата се навържат и всичко се разбере и хората ще се успокоят. Сега стресът е от неизвестността и непасващите си версии.
Виж целия пост
# 5 493
Който има тик ток може да види това видео. Мисля, че звукът е добре изчистен и увеличен.Честно казано и аз чувам точно това, което казва авторът му: “Да трепаме Пади. Няма да останат” (може би името на кучето е Пади и говорят за двете кучета като казват “Няма да останат”). Не знам … Изключително странно е хора като тях да запалят хижата, която им е била като дом и да убият кучетата,  които със сигурност са обичали.
https://vm.tiktok.com/ZNRyDxSsG/

Категорично НЕ чувам това. Сори.
Виж целия пост
# 5 494
За овчаря, изслушайте внимателно какво казва за кемпера, после вижте как изглежда кемперът. Има разминаване.
Може да е бил под стрес човекът разбира се и да са му се привидели стърчащи антени.
А случайно има ли шанс да мислим рационално и да се сетим, че тези антени се прибират и изкарват при нужда?
И доста се забавлявам с това женско кашляне, някои хора съвсем изтрещяха. Прокашлянето и говора на единия от тях след това са с еднакви децибели, а самият човек няма дълбок мъжки тембър, бувално чувам същия глас. Звукът си е точно от него.
За "е, тръгваме ли" обаче не мога да го разгадая съвсем, аз чувам "да тръгваме па ле", в смисъл на "да вземем да тръгваме".
А да, това че жена ги снимала - това е статична камера, толкова ли не си личи? Чак пък толкова стабилна ръка и стойка, айде...
Не трябва ли кемперът да остане, както са го намерили?
Сигурна съм, че следователите са наясно с оборудването и знаят кое как ..
П.п. повечето хора не знаят къде са им фаровете за мъгла.
Виж целия пост
# 5 495
Не съм убедена, че не пасват версии. Просто някои хора чакат да чуят версията, която е удобна на партията, на която симпатизират.
 Това е странно за мен, но като не знам всички факти, ще изчакам да излязат, ако излязат
 Според мен не трябваше да се намесват политически фигури в тази кримка. Но понеже не е точно кримка, а е замесено НПО и ето, намесиха се, избори идат и е време на черното да се казва бяло и обратно.
Виж целия пост
# 5 496
Предполагам, че много лесно може да се разбере дали кучето е Пади.
Виж целия пост
# 5 497
Какви партии? Имаме шестима мъртви и пълна липса на професионализъм, дотолкова, че ако не дадат логична версия на случилото се, всичко ще изглежда като некадърен сценарии.
Виж целия пост
# 5 498
Още нещо относно теориите, че някой си бил снимал - когато кучето играе пред и около камерата въобще не дава вид, че има човешко същество там - със сигурност щеше да има някаква интеракция, човека поне да се помръдне, както и самата камера съответно.
Виж целия пост
# 5 499
А поради каква причина на видеото от 16ч. се казва, че тръгват и ще се видят...А остават...следващото видео е от към 21 ч. май беше....Бяха си облечени като за тръгване, и разговора беше такъв...Какво ги е накарало да останат? И защо трябва да палят, щом са взели решението за самоубийство, какво значение има какво ще бъде открито там...Няма да бъдат съдени, няма да бъдат търсени...За тях ми е съмнението голямо...
Виж целия пост
# 5 500
А поради каква причина на видеото от 16ч. се казва, че тръгват и ще се видят...А остават...следващото видео е от към 21 ч. май беше....Бяха си облечени като за тръгване, и разговора беше такъв...Какво ги е накарало да останат? И защо трябва да палят, щом са взели решението за самоубийство, какво значение има какво ще бъде открито там...Няма да бъдат съдени, няма да бъдат търсени...За тях ми е съмнението голямо...
Това го обсъдихме доста - преди да умрат отиват да медитират, да си баят или там каквото са си го наричали - самият ИК е смятал, че трябва да се прави по 5 часа на ден. Предполагам с цел финално прочистване на душите преди да умрат или нещо от сорта.
Виж целия пост
# 5 501
Какво ще попречи да го кажат? Как ще попречи на разследването кати е просто един неоспорим факт?

Винаги търсете най-простия отговор, ако не искате да превъртите. Ако някой нещо не ти казва, първото предположение е, че не знае. Ако никой не е минавал в този район от пети февруари, примерно, как да знаеш дали кемперът е пристигнал там на шести или на девети? Може би първо трябва да разбереш кой кога за последно е минавал там и е нямало кемпер. Но там не се ходи по списък и може да ти отнеме време да установиш това, а може и да не успееш изобщо. И т.н.
Разбира се, винаги има вариант отговорът да не е най-простият, а някакъв по-сложен. Вие какво бихте предположили? Защо крият от вас кога кемперът е пристигнал на Околчица?

Ох, живеем в 21 век по ягодите. Да не сме в 19 век. Колко му е да помолиш партньрска служба на някоя голяма държава съюзник от НАТО, със система от сателити, да извади запаматените кадри от прелитането на сателитете им над България, в началото на Февруари, и да се види конкретно в кой ден е пристигнал кемпера. Между другото тая информация ще изчезне един ден, няма да стои вечно. Не вярвам сателитите да имат безкраен капацитет за памет на цифрова информация. След време се трие, какво са заснимали при прелитанията си над Земята.

Цитат
Още нещо относно теориите, че някой си бил снимал - когато кучето играе пред и около камерата въобще не дава вид, че има човешко същество там - със сигурност щеше да има някаква интеракция, човека поне да се помръдне, както и самата камера съответно.

Да прави ми впечатление че камерата е неподвижна. Това е по силният аргумент. Но може да е сложена на поставка. Иначе видеото е твърде кратко, за да знаем кучето дали влиза в интеракция с човека или не. В този момент е запленено от стопаните си, и е логично, ако снимащият/а му е чужд.
Виж целия пост
# 5 502
Боже мой, какви неща чета. Каква жена бълнувате? Joy

И аз се занимавам с видео монтаж, това видео е от статична, панорамна камера. Забележете, че хижата е изкривена, типично за камера с широкоъгълен обектив. И каква стабилна ръка трябва да имаш, за да хванеш един и същи кадър през няколко часа? Не знам какво "дишане" чувате в звука - чува се вятър и как кучето рине в снега. Накрая дори вятърът осезаемо се засилва.

Много стабилна ръка има тази призрачна женица, много. Сигурно е с гимбал в ръката или с друга стабилизираща техника.


Виж целия пост
# 5 503
Предполагам, че много лесно може да се разбере дали кучето е Пади.
И аз това си мислех, но невинната душа толкова се радваше на снега.
Абсолютна психарщина!


Сетих се преди години Сийка Милева как беше говорител на Гешев и абсолютно хладнокръвно изнасяше всякакви данни.
Вчерашните аматьори, в смисъл, че нямаше нито един обигран говорител, доведоха днес до паника.
Снежинки, кашлици.
Не знам каква е втората версия. Жена снима тримата. С каква цел?


Дано по телефоните и контактите се разбепе кой с кого е говорил, за да намерим " спусъка".
За мен е момичето. Писмото на ламата е предвестник.
Виж целия пост
# 5 504
Този снимащия, беше кашлящата жена, висока 150 см? Тя не е познавала кучето и то не е дошло да я подуши? Минахте на много високо ниво
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия