Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 484 285
  • 45 458
# 5 835
Ами не се дублира, посветена си е на случая и според мен е по-смислено така, тази тема тук е съвсем обща. Аз тази тема я следя отдавна, но не бях писала до този момент, а те се удвоиха изписаните страници за седмица…
Виж целия пост
# 5 836
Защото се дублират, затова.
Виж целия пост
# 5 837
Да допълня само, че прочетох само последната страница.
Във връзка със споровете дали валяло или не на 1ви и 2ри.
На 1ви не само, че валя сняг на Петрохан и надолу към Берковица - Монтана, но и ни позатрупа. Blush
Виж целия пост
# 5 838
Оф, реших, че съм нарушила правилата, а то темата заключена.
Аида, ако четеш тук, може ли да коментираш изказването на Сарафов, като адвокат
Виж целия пост
# 5 839
Хората много искат нещата да са само черни или само бели. Обаче повечето пъти, положението е доста смесено.
За мен няма съмнение, че в общността е имало нетрадиционни практики, което не изключва обаче тези хора да са участвали в различни акции, съвместно с органи на реда - явно са имали протекция от държавата - вижте с какво име са регистрирани, финансиране, което са получавали, дарения, включително от политически активни хора и т.н.

За мен в този случай има много противоречиви и неясни моменти и   те са повече свързани с другата им дейност, за която се мълчи - на преден план се бута само будистката линия.
Виж целия пост
# 5 840
Аида, ако четеш тук, може ли да коментираш изказването на Сарафов, като адвокат
Аз ще помоля подходящ психиатър за същото. Мерси!
Виж целия пост
# 5 841
Калушев явно е промил мозъка на майката, за да му връчи осемгодишното си дете. На онази конкретна майка, която очевидно е споделяла неговите идеи. Но осемгодишното дете не е единственото, което е било там.
Чудно защо толкова яростно се отричат каквито и да било варианти и размисли.
Виж целия пост
# 5 842
Е, не е и съвсем да се дублира, защото тази тема се погълна от казуса, а има още криминални новини от днес. Например, че оставят в ареста онзи, който причини катастрофата с АТВ в Слънчев бряг. Също така майка от Сливен, която обвиняваше бащата, че е блудствал с детето им.
Та, темата тук си беше обща, но поради еуфорията, която обзе обществото ни, за другите случаи нищо и не се коментира.
Виж целия пост
# 5 843
За мен регистрацията и "меморандума" са първоначална зелена далаверка, но е попаднала пред очите на други хора, които са се възползвали от базата, оградите и ламата вътре.
Гледам и Дунчев казва да търсим парите.
Виж целия пост
# 5 844
Защо заключиха другата тема? Всички трябва да четем, за диагнози на деца, къде учат и какви да им проблемите, дали Леон се напикава или използва дрога...

И аз не знам, не е по мое желание.
Виж целия пост
# 5 845
Режимът по Дънов е в момента. Много хора изкарват само на течности, други и тях спират.
На 1 февруари още не беше започнал житният режим на Дънов. Тази година е от 4-ти.
А и будисти с Дънов… не се връзва.
Виж целия пост
# 5 846
Защо му е на един човек да има регистрирани 16 оръжия? Наемателят Ивайло има само 16...
Виж целия пост
# 5 847
За мен регистрацията и "меморандума" са първоначална зелена далаверка, но е попаднала пред очите на други хора, които са се възползвали от базата, оградите и ламата вътре.
Гледам и Дунчев казва да търсим парите.
Точно, и аз смятам, че там е "заровено кучето", но затова упорито се отклонява вниманието в друга посока, за да не излизат друг тип връзки, контакти, схеми и конкретни хора.
Виж целия пост
# 5 848
Уоу, постът на Дунчев по кой повод е? Право е десятката. Той, между другото, е явно неудобен и сега е изпратен в трета глуха. Разкатан е от проверки. Отрече се от политическите си братя.
Виж целия пост
# 5 849
За мен регистрацията и "меморандума" са първоначална зелена далаверка, но е попаднала пред очите на други хора, които са се възползвали от базата, оградите и ламата вътре.
Гледам и Дунчев казва да търсим парите.
Точно, и аз смятам, че там е "заровено кучето", но затова упорито се отклонява вниманието в друга посока, за да не излизат друг тип връзки, контакти, схеми и конкретни хора.

Да, това е и моето мнение, но вижте, че и тук в темата на това не се обръща кой знае какво внимание. Масово колегите любители-криминалисти се съсредоточават в съвсем други посоки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия