Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 456 677
  • 44 674
# 17 115
Току-що видях в YouTube под 3 часовото видео на 1:33:52 хората чуват "Недейте, бе". Чувам го и аз...
Аз чувам "Деечо".
Аз нищо не чувам. Само огън и вятър.
Виж целия пост
# 17 116
Как си го обяснявате това:Има труп вътре.
Виж целия пост
# 17 117
И аз абсолютно нищо не чувам, а звука на телефона е на макс. Няколко пъти пусках, връщах, чаках да чуя и нищо не чух. Със слушалки ли се чува?
Пак гледах малко от видеото. Не мисля, че си внушавам, но хората, които придружават човека със скъсаните панталони, изобщо не приличат на другите двама от групата по телосложение. Те са еднакви и на ръст и като структура. Тримата мъже от групата са различни и на височина и в телосложение. И все едно точно в този момент са наслагвани видеа, първо ги има тримата в тъмницата и си говорят, после вървят пак да влизат трима и мълчат единият прилича на заложник. Влизат липсват минути от видеото и пламва пожар и се чуват гърмежи.
Виж целия пост
# 17 118
Току-що видях в YouTube под 3 часовото видео на 1:33:52 хората чуват "Недейте, бе". Чувам го и аз...
Аз чувам "Деечо".
Чух го. Женски или по-скоро детски глас. "Недейте, бе" или "Недей, гледа".
Виж целия пост
# 17 119
Обаче, ако Деян наистина е бил при тях предният ден видео материалите, които ни показаха пак не са много, много достоверни.
В показанията си казва, че не ги е виждал от 2 седмици.

biborana, "малка" подробност. Преди да запалят хижата вали силен сняг, който заличава всички следи. По това време ги виждаме и тримата да си ходят свободно. Т.е. мишлето няма как да ходи по тях, защото вече ги няма. След това прехвръчат само леки снежинки и на камера "Паркинг" може да се види, че последните оставени следи остават незаличени. Същото щеше да се случи и със стъпките на мишлето - щяха да са си там.
Това мишле, което освен че не оставя следи, успява да държи без съпротива и трима въоръжени мъже без съпротива от близо разстояние...
За сметка на това тримата се сбогуват, обещавайки си да се видят на "по-истинското място", палят хижата и влизат вътре, вместо да се изнесат по колите.

П.П. Ако са знаели, че са в опасност и се готвят да бягат, поне един щеше да седи вътре и да следи камерите, докато другите подготвят тръгването. Но както се вижда, спокойно си ходят напред назад, без даже да се оглеждат.

"по-истинското място" не означава непременно това, което си мислите. Може да е Мексико, където ИК е пратил Деан, може и да е някое друго диво и зелено местенце, което не е кочина.
Виж целия пост
# 17 120
Току-що видях в YouTube под 3 часовото видео на 1:33:52 хората чуват "Недейте, бе". Чувам го и аз...
Аз чувам "Деечо".
Чух го. Женски или по-скоро детски глас. "Недейте, бе" или "Недей, гледа".
Може ли линк на клипа, който коментирате?
Виж целия пост
# 17 121
Да, и дрехите са други. И има един кадър, където Пламен , мисля ходи по нужда, може би, два пъти го има. Явно са рязали доста оттам
 То се вижда, след като влизат не излизат повече, щото са излезли само двама, тъй си мисля.
Виж целия пост
# 17 122
То така, ама ако е убийство, как ще обясним разговора между Дечо, Ивей и Пламен:
"Шефове, за мен беше чест" и "Ще се видим на по-истинското място, да служим по по-добър начин, че..."
Sugar, тук на 1:33:52.
https://youtu.be/cxMdlAiUiQs?si=CaJf9uOukloW80JH
Виж целия пост
# 17 123
И по Нова малко по-късно ще обсъждат кой какво чува, както и снимката на жертвите.
Виж целия пост
# 17 124
Утре сутринта по Нова ще гостува  Тодор Тодоров. Ще ми бъде интересно да го чуя.

Много се извинявам. Тодор Тодоров ще е по БТВ

бТВ, „Тази сутрин"

Тема: Трагедията „Петрохан" 22 дни по-.късно
Гост: Тодор Тодоров - криминален психолог
Виж целия пост
# 17 125
Elizabeth_ , благодаря ти, че беше единственият човек, който ми отговори!

За съжаление нищо не мога да чуя от това, което споделяте.
Във ФБ се върти информация, че има хора, които потвърждават наличието на тунел.
Виж целия пост
# 17 126
Кой е казвал "снимай,снимай" ?Сега мернах нещо в анонса на "Здравей, България" утре...На един от клиповете се чува...

След 25 минута, два пъти.
https://youtu.be/Dx5eos40obs?si=GWnF4ayG72urhkIo
Къде чувате такова нещо? Два пъти пусках и пак не чух.
Виж целия пост
# 17 127
На 1.33.52 аз лично нищо не чувам.

Не съм очаквала, че ще прекарам толкова време в слушане и разглеждане на видеа - този случай ни завладя по някакъв начин.

Почвам да си мисля, че целият форум е като някакъв брейнсторминг, в който много хора се опитват да си обяснят толкова необясними неща- със сигурност ни следят и анализират.

Още от самото начало аз съм по-скоро за версията самоубийство или самоубийство с няколко убийства вътре в групата. Не изключвам възможността да е в резултат на външни заплахи - без значение дали за живота или за имиджа, но като цяло там хората сами за взели това решение. Като цяло тази версия е най-логична, има няколко неизяснени момента, но постепенно се изясняват и навързват и то в тази посока.

Другият вариант - някой външен да е скалъпил всичко си остава твърде голяма фантазия. Просто няма как чак толкова много неща да бъдат предвидени, замаскирани и прикрити. Даже непредвидените обстоятелства така да се завъртят и да се случат, че пак да са в полза на този някой - като снеговалеж, посока на пожар, засягане на камери и т.н.
Виж целия пост
# 17 128
В 1:25:16 от записа двама мъже водят Ивей, чува се влизай и след това изстрел. И “Деечо” чух, и “недейте” го чувам.
Виж целия пост
# 17 129
Дай линк на видеото?

Слави Ангелов в "На фокус" :


Причиних си Слави Ангелов. Единственото, което ми допадна е ДАНС да разсекрети цялата документация по делото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия