Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 499 692
  • 45 887
# 21 810
Майката на Николай, когато е бил жив не е публикувала и писала толкова много за детето си и групата, отколкото сега.
Опитва се да "изпере" лошото си родителство и се чуди вече какви да ги дрънка и какви снимки да показва. И не се усеща, че с тези си действия още повече се закопава. А да - и протест някакъв ще прави.
Виж целия пост
# 21 811
А трябвало ли е да пише за детето си и групата? Чие внимание е трябвало да храни?
Виж целия пост
# 21 812
След около 50 страници като преговорите дежурната тематика, може ли ако има някоя новина за кмета, Диан, момичето и лица, които са били на мястото последни, да съобщите. Защо така изчезнаха тези хора, няма ги дежурните неадекватни журналисти, които завират микрофони непрекъснато. И питат, питат......Тези хора са се самоубили. Няма никоква опасност за Диан. Къде е? Някой журналист търси ли го? Колкото и хора да участват в разследването, никой нищо различно няма да каже. Защото никой няма да попита нещо различно. За Околчица все още няма никаква информация. Въпроси също няма. Нищо няма. Вакуум. Няма ли поне някой експерт да каже може ли да потеглиш с мястото на местопрестъплението просто ей така, няма ли да се унищожат улики. Или, то, всичко е ясно. Честит празник, дами. И майки.
Виж целия пост
# 21 813
Например моето внимание. Ако бяха наистина такива за каквито ги представят тя и майката на Валери и другите им от обкръжението със сигурност щях да разбера по някакъв начин. А аз не знаех нищо за тези хора, докато не им намериха труповете.
Виж целия пост
# 21 814
За да го крие този мотив, значи е нещо, което не се връзва с образа й на майчица- страдалица, който сега се опитва да изгради....

Защо действително го е харизала това дете на групата на Калушев реално само тя си знае, разбира се. В сферата на спекулациите - гледайки колко усърдно е следвала Калушев като кученце навсякъде- случайно на Тенерифе, не толкова случайно в Мексико, че е опитала да му подари и другото си дете и как го славослови сега, явно е била доста запленена от ламската особа....
Виж целия пост
# 21 815
Роберта, дали е само това? Уж търси и се бори за истината и обвинява институциите и лошите хора, че я крият, а пък тя съзнателно крие от всички извън "групата" най-важното, което знае - нейният мотив. Защо ли?
Тя говори само за това за което тя е решила. Не съм видяла по интервютата да ѝ се задават неудобни въпроси.
Дори в първата си поява, когато би трябвало да е в тотален шок, тя първо е посетила адвокат, за да има написано на листче какво да казва.
Освен това следи и контролира какво да говори София, тя сама в издаде в интервюто си.
Изглежда е наясно, че някои факти около сектата им не са много наред и не са за разказване.
Виж целия пост
# 21 816
Имам една теория за "мотива" на Калушев и защо е забързал. Ако някой желае да я обсъдим.

През цялото време говорим за мерака на Калушев към момчетата, но не разглеждаме варианта да е бил влюбен. Според мен си е бил влюбен в някое от младите момчета. Те са отвръщали на чувствата му с взаимност и всичко е било НИРВАНА.
Появява се младо момиче в тяхната среда за първи път и едно момче в пубертета и  един млад мъж - видимо мъжкар може и да са открили, че не са хомосексуални. Някъде споменаха, че момичето е сред тях, защото Николай я е сънувал... Хм, дали е било знак свише или нормален интерес на мъж към жена?

И така АКО имаме влюбен гуро и заплаха за "омърсяване" на ноговото папство какво става? Връщаме момичето - епитети, като "болно" дали не е "лудо"? и се насочваме към изхода на живота, защото нещата не са такива, каквито искаме да са - момчетата растат, срещат други хора, искат свобода, отричат авторитети. И може и наистина да е вярвал, че спасява "чистотата" им!
Виж целия пост
# 21 817
Харизала го е, според мен, от наивност и сляпа вяра.

Благодаря на Лемон Вербена, че систематизира показанията - доста време темата беше невъзможна да се следи и съм ги пропуснала. Истински съжалих биологичния баща на Николай. Можело ли е да се възпротиви на надъханата си бивша съпруга и детето си, което също е "минало от другата страна" и се е обърнало срещу него? Неравна битка с неясен край. Като цяло тези родители са допуснали огромна грешка - което не е невъзможно да се случи, дори и родителите грешат. Просто някои отказват да го видят, приемат, да съжалят горчиво.... Тяхна си работа.
Виж целия пост
# 21 818
Дорис, това обяснява смъртта в кемпера. Другите са си поиграли на пиромани и те към изхода на живота. Мускетарска му работа.
Виж целия пост
# 21 819
The Doris, влюбен е бил в собствения си образ, който са отразявали обожествилите го около него. Ако някое от момчетата е показало съмнения в неговото величие, значимост и романтично (харизматично) въздействие, може да е настъпил срив. Сега дали си е мислел, че е влюбен ....., някога, когато и да е....
Виж целия пост
# 21 820
Защо ще ги размотава всички до морето. Сигурно, за да ги държи под око. Николай връща всичкия багаж, качвай се в тоя кемпер, защото под върха ще ви гърмя неблагодарни поданици, дето не обожавате моето съвършенство. Мооооже. Всичко може, само нека спрем латерната. 🙏
Виж целия пост
# 21 821
Снимките много зачестиха, красиви малки усмихнати деца будят съчувствието на публиката преди протеста ..а на мен сърцето ми се къса колко беззащитно може да е едно дете, защото никой не си избира родителите...
Виж целия пост
# 21 822
Благодаря и аз за показанията на бащата на Николай, това ми навързва картинката. Ако са дадени декември 2024, нали тогава е започнал Ламата да закрива сайтовете си, според мен много са му дошли сигналите от роднините на Леон, а след тях и тези показания, може би е имал информация, че ще го разследват този път наистина и се е страхувал, че ще блесне публично цялата му свинщина, респ. ще спрат парите и всичко ще отиде по дяволите. Решението за мен лично в началото е било да бягат нанякъде, но смятам че момичето е обърнало колата, бащата нещо се е намесил, наистина "изтекоха" имена, снимки на всички, само на момичето и родителите й - няма даже намек.
Виж целия пост
# 21 823
И аз питах за това момиче преди доста време тук. От една страна я връщат светкавично и без багаж, от друга страна - СМС-а към майката на Калушев. Аз го разбирам така, че той се е опитвал да помогне на това момиче, но е останал неразбран и затова си заминава от кочината. Като й казва "ще чуеш неща". Така че аз също допускам, че някъде там е тригърът на трагедията.
Виж целия пост
# 21 824
Ами като знаем какъв скандал и драма е направил от целувката на Валери с дъщерята на Макулев. Потвърдено и от самото момиче. Та може и нещо съвсем дребно за нас да е било, както и да не се разбере никога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия