Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 495 306
  • 45 739
# 21 990
Те не са се забавлявали,, пазели са се от света и най-вече от плебеите/тулупите. Това идва от параноята на Калушев.
Иначе да, може и да е бил изнудван от някого ИК във връзка с децата - изнудване за пари. Примерно - ти взимаш едни пари от еди кой си спонсор, а после ги даваш всичките на мен, щото....
Тоест ИК да е ползван за междинно звено при прехвърляне на някакви пари.
Виж целия пост
# 21 991
Привържениците на версия самоубийство твърдят, че Околчица е специално място, символично и подходящо за смъртта на борци да правда като Ботев. Аз ги питам ако е така защо ще чакат дни преди да се самоубият при все, че вече индиректно са посочили мястото и е можело да ги намерят преди да са осъществили намеренията си.
Според мен са закарани на Околчица след като вече са били убити. И оставен кемпера там. Вероятно първоначалната идея за отделянето на 3 мата  е била да припишат убийството на Калушев. Както и тръгнаха първоначално в тая посока.
А защо в кимпер? Ами в джип трудно ще скриеш 3 мъртви тела.
+1
Затова и пуснаха слух, че кемпера е тръгнал към Българе и всички журналя фукнаха натам.
Всеки може да закара кемпера , много сложно.
То ясно като бял ден.
Виж целия пост
# 21 992
А всички вещи лица и полиция лъжат вкупом, че нямало чуждо ДНК в кемпера? Как си представяте да се случи това?
Виж целия пост
# 21 993
Ми изобщо пък не смятам за невероятно всички да лъжат. За мвр - там каквото каже началството - това е, за останалите - нужен е малко натиск и готово.
Виж целия пост
# 21 994
Хубаво, закарани са убити вече. Но къде тогава са застреляни? От кого? Защо отиваш на среща с предполагаем убиец, заплашен си и взимаш Алекс? Защо не го е оставил поне него?
Виж целия пост
# 21 995
Ми изобщо пък не смятам за невероятно всички да лъжат. За мвр - там каквото каже началството - това е, за останалите - нужен е малко натиск и готово.
Това е така, но.. колкото повече хора са вътре в един заговор, толкова по-вероятно е да има течове и все нещо да излезе. Цялото МВР разследващи да са вътре и нищо да няма досега, абсурд. Виждате колко показания изтекоха от сигнали и т.н.
Виж целия пост
# 21 996
Ми изобщо пък не смятам за невероятно всички да лъжат. За мвр - там каквото каже началството - това е, за останалите - нужен е малко натиск и готово.
А защо да лъжат? Колко по-лесно е да се каже, че има убиец, търси се. Явно няма външен убиец.
А пък кемперът закаран с убити хора? Къде са ги убили? Във Вършец, нали го има на камери по кое време се е движил? Убийците всичко са измислили и още като е излязъл кемперът от хижата са ги причакали на някой завой. Първо обаче са изчакали НЗ да се качи, де, или пък него после са пренесли в кемпера?
Виж целия пост
# 21 997
Привържениците на версия самоубийство твърдят, че Околчица е специално място, символично и подходящо за смъртта на борци да правда като Ботев. Аз ги питам ако е така защо ще чакат дни преди да се самоубият при все, че вече индиректно са посочили мястото и е можело да ги намерят преди да са осъществили намеренията си.
Според мен са закарани на Околчица след като вече са били убити. И оставен кемпера там. Вероятно първоначалната идея за отделянето на 3 мата  е била да припишат убийството на Калушев. Както и тръгнаха първоначално в тая посока.
А защо в кимпер? Ами в джип трудно ще скриеш 3 мъртви тела.
+1
Затова и пуснаха слух, че кемпера е тръгнал към Българе и всички журналя фукнаха натам.
Всеки може да закара кемпера , много сложно.
То ясно като бял ден.
Брифинги чакат някои, боже упази. Simple Smile)))
Да, аз чакам брифинг. Мисля, че това е най-нормалното. След това събразно моят капацитет за справяне с новата инфорвация ще направя анализ за моя собствена консумация.
Или трябва да очаквам какво ще ме информират Ралица или София?
Виж целия пост
# 21 998
Всички знаем кой е завел Алекс на Околчица. Спорез официалната информация. Аз се питам защо с кемпер при наличния високопроходим автопарк. Да, кемперът също е бил такъв, но всички знаем за какво се ползва кемпер. Той е подвижен временен дом. А какво се е случило по пътя, не знаем.
Защото, ако е имало договорка за запалване на хижата с останалите, кемперът остава техния единствен дом. А, какво се е случило и защо след това, гадаем..
Виж целия пост
# 21 999
+1...че нямало чуждо ДНК в кемпера?
Нали момичето е било заедно с тримата преди да се случат събитията .
Виж целия пост
# 22 000
ИК, ако е бил изнудван от някого, това би трябвало да е започнало края на 2025. Нали през декември е закрил всички сайтове. Дали не е споделил на Деян. Той все пак му е най-старият приятел. На друг не виждам кой би могъл.
Виж целия пост
# 22 001
+1...че нямало чуждо ДНК в кемпера?
Нали момичето е било заедно с тримата преди да се случат събитията .

Ами тя не е от чуждите. Вътрешен човек е. Това се отнася и за хижата. Да, там /на двете места/ ще има много от тяхното ДНК. Но чужд, на някой външен човек от групата не е открит.
Виж целия пост
# 22 002
А въпроса,защо родителите на Алекс,са игнорирани..каква договорка е имал с тях,при все ,че явно те са имали безусловно доверие в него...
Съмнявам се,че са му казали ,да прави каквото му хрумне,с тяхното дете...
Виж целия пост
# 22 003
За пръв път се включвам, но понеже на всяка страница се пита "Ама защо е взел Алекс в кемпера". Хора, ние нямаме никаква представа какво се е случило. Но ако действително службите/мафията са вдигнали мерника на тези 6 човека понеже знаят/правят нещо, което трябва да се потули, защо си мислите, че ако оставят Алекс в града и автоматично е спасен? Малко наивно. Не, ако нещата са били толкова дълбоки, не само той, а и всички покрай него са щели да пострадат.
Виж целия пост
# 22 004
Мдаа и ни оставиха Ралица и София да ни отварят очите и да ни разкриват истината.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия