Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 495 571
  • 45 748
# 22 020
Невероятно звучи. Хора с образование и възможности ги  направихте  на кукли на верига. Разбирам, че сигурно е по-лесно, но все пак.
Виж целия пост
# 22 021
Той понеже Калушев ще им каже какви ги върши. Да не мислите, че им е давал обяснения. Манипулирал ги е за всичко.
Виж целия пост
# 22 022
Възможностите им идват от даренията на някакви хора като София, която по думи на съпруга си му била измъкнала 750к€ за Калушев и ко. Ако това не са измамници, не знам кое е.

Ей, тоя Калушев не го бяхте чували допреди месец, сега те експерти по характера му, че и по този на останалите. Все едно от бебета сте ги изгледали и сте им били лични психолози цял живот.
Виж целия пост
# 22 023
Ми не знаем точно откъде са идвали пари освен от СА. За две публични личности разбрахме дотук, единият превеждал по лична сметка. Но кои са и има ли и други спонсори и какви пари са минавали през Калушев?
Виж целия пост
# 22 024
Ами не са били клошари и пияндета, все пак. Кой фирма, кой адвокат.
Тук ги изкарахте съвсем кухи.
Виж целия пост
# 22 025
Всеки е скубан според възможностите. София Андреева с едни суми, Дечо, Пламен - с други, онзи Кьониг - според неговите, Терзиев, Безуханова... Капка по капка. Но ако се вярва на майката на Калушев, напоследък и тези приходи са изтънели.
Виж целия пост
# 22 026
Не може да са убити в хижата и да са закарани после на Околчица.
Едната от камерите по пътя е хванала, че Калушев шофира .


И аз чакам брифинг. Приклщчиха със телата на Околчица и е редно да ни дадат какво имат до момента.
Виж целия пост
# 22 027
Невероятно звучи. Хора с образование и възможности ги  направихте  на кукли на верига. Разбирам, че сигурно е по-лесно, но все пак.

Тоест, Ралица и Макулеви са прости и без образование, щом му вярват така сляпо, че дори след смъртта на децата си, им е по-важно да му изчистят реномето, така ли?
Виж целия пост
# 22 028
Може и да му е чисто реномето. Ние не знаем. Все пак, обвиненията все още трябва да се докажат в тази страна.
Виж целия пост
# 22 029
Ами не са били клошари и пияндета, все пак. Кой фирма, кой адвокат.
Тук ги изкарахте съвсем кухи.

Счетоводител и адвокат за какво може да се ползват. Например за парични потоци и прикриване на следите им, става ли? След като дълго време си им промивал мозъците на тези двамата.
Виж целия пост
# 22 030
Може и да му е чисто реномето. Ние не знаем. Все пак, обвиненията все още трябва да се докажат в тази страна.

Да не дава Господ на никого, но наистина ли ако детето Ви е убито, на Вас ще Ви дреме какво му е реномето на сульо? На мен не. Честно.
Виж целия пост
# 22 031
Ами не са били клошари и пияндета, все пак. Кой фирма, кой адвокат.
Тук ги изкарахте съвсем кухи.
  Точно за това се чудя защо са им спонсори, хора с бизнес, международен адвокатски опит, Калушев и той едва ли няма нещо настрана за 30 години активен живот...Има ипотечни кредити ако много са закъсали, поне откъм имоти нямат проблем.
Виж целия пост
# 22 032
Невероятно звучи. Хора с образование и възможности ги  направихте  на кукли на верига. Разбирам, че сигурно е по-лесно, но все пак.

Това за 200-тата човека, участващи в разследването ли се отнася?
Виж целия пост
# 22 033
Може и да му е чисто реномето. Ние не знаем. Все пак, обвиненията все още трябва да се докажат в тази страна.

Да не дава Господ на никого, но наистина ли ако детето Ви е убито, на Вас ще Ви дреме какво му е реномето на сульо? На мен не. Честно.
И ако се включат в хора на поплюващите, истината за участта на децата им ще се разбере на кукуво лято.
А клетвите Ви няма какво да ги коментирам. Гнусна работа.
Ами не са били клошари и пияндета, все пак. Кой фирма, кой адвокат.
Тук ги изкарахте съвсем кухи.

Счетоводител и адвокат за какво може да се ползват. Например за парични потоци и прикриване на следите им, става ли? След като дълго време си им промивал мозъците на тези двамата.
А така. И ИТ.
С промити мозъци, но добри в занаята.
Виж целия пост
# 22 034
Слава Янакиева:  
"Трагедията в Петрохан донесе много скръб на близките на жертвите, но други... други заработиха ПР, за какъвто не бяха мечтали.
Оставям настрана журналистите, които се впуснаха в търсене на атрактивни събеседници и неведнъж нарушиха (някои от тях) всякакви етически норми на професията си.
Но на гребена на вълната се инсталираха АСЕС ЕООД. Компания, занимаваща се с психологическа консултация, с работа с детектор на лъжата и т. н. Персоналът е от криминални психолози.
Тези криминални психолози не просто обиколиха медиите и социалните мрежи, но взеха активно участие в виктимизиращата кампания, като надвишиха всяка мяра на собствената си компетентност, по същество преповтаряйки до захлас първичните обвинения на и. ф. главния прокурор Сарафов. Нали помните? - "Туин Пийкс", "четете между редовете", "небогоугодни практики" и т. н.
Като човек свикнал да наблюдава словесността и телесната пластика на "представящите", ще кажа, че нямам никакво доверие в капацитета на тези криминални психолози. Поведението им покриваше целия спектър от неудържимо перчене до изкуствено обрано, вдървено телодържание. Кои са те обаче и къде се появиха.
Велина Владимирова гостува в "Дневен ред" на Г. Шикерова и М. Бенатова; Тодор Тодоров гостува при Карбовски (голям срам), Даниел Генков заедно Тодор Тодоров, Велина Владимирова и Габриела Симова участват в цели три двучасови предавания по своя фирмен подкаст "Зад Маската", а модератор им е Дани Йорданов.  
Освен показната самонадеяност (която сигурно трябва да минава за авторитетност), всички те демонстрираха едно и също - бедна словесност, повечето - низова артикулация (потъмнени гласни, съгласни, "уъ", вместо "л"). Но по-същественото беше злоупотребата с фалшиви аргументи. Хитра злоупотреба. Винаги с обуславяне на казаното - за да не бъдат обвинени в разпространяване на неистини. Всички те неотклонно внушаваха, че сектантството, хипнотичните практики със специални субстанции, педофилията и самоубийствата са извън всякакво съмнение. Изключително нечистоплътна работа свършиха.
И всички тези, както казах, са част от АСЕС ЕООД. Техният масиран гастрол, подкрепен от рекламни рийлове във ФБ е безплатна реклама на фирмената им дейност. А дали пък не се отблагодаряват за европейската си субсидия по проект от Националния план за възстановяване и устойчивост? Тя е на стойност 19 700,00 лв. и е от 2023 г., когато вече собственик е самият Тодор Тодоров.
Предишният собственик на АСЕС ЕООД е ЕС ГРУП ИНТЕРНЕШЪНЪЛ, по-предишният ЕС ГРУП БЪЛГАРИЯ АД. Преди Тодор Тодоров да придобие компанията през 2020 г. те имат поне още един голям европейски проект: Security Personnel Online Training in Detecting Risky and Deceptive Behaviour (EU Grant 157.993,11 € общо за всичките 4 партньори).
Интересна подробност е, че на сайта си АСЕС представят този проект като свой, докато всъщност проектът се води на друга компания, притежание на същите собственици (преди ТТ), а АСЕС са само координатор по документи. Другата компания носи името ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД и естествено се занимава с охранителна дейност.
Въобще всичко това силно намирисва на милиционерщина, мрежови отношения и целенасочена идеологическа (и съответно политическа) задача, която АСЕС изпълняват, печелейки популярност междувременно. Върху костите на шестима души."

Доп. За тези, които са пропуснали/забравили: Освен Васил Терзиев, чието име е изписано като „основен спонсор“ на сайта на сдружението, ключова фигура се оказва и Атанас Симеонов, който е собственик на ВИП Секюрити.
Много "случайни връзки" се преплитат при ИК.

Криминален психолог, който е и вещо лице по случая Петрохан-Околчица: Нелогично е наличието на фенобарбитал в кръвта на Ивайло Калушев

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия